Nový Senior Project Manager posílí tým Cleverlance

Pozici Senior Project Manager ve společnosti Cleverlance nově zastává Ing. Miroslav Prkna
Nový Senior Project Manager posílí tým Cleverlance

Praha, 25. listopadu 2004Ing. Miroslav Prkna (*1974) nastoupil na pozici Senior Project Managera ve společnosti Cleverlance. Miroslav Prkna bude mít na starosti především vedení velké části nejdůležitějších projektů, na kterých v současnosti Cleverlance pracuje i těch, které budou teprve spuštěny.

 

Miroslav Prkna přišel do Cleverlance ze společnosti NextiraOne Czech, ve které působil jako Project Manager projektů systémové integrace v segmentech finance a telekomunikace. Odborné zkušenosti z oblasti vedení projektů SW vývoje čerpal také v předchozím zaměstnání u společnosti WWL Internet AG, kde působil rovněž na pozici Project Manager. Do IT branže přešel na počátku roku 2000 po 5tiletém působení v AČR na velitelských funkcích.

 

Vysokoškolský diplom získal v roce 2002 na Univerzitě v Hradci Králové, obor Informační management a rovněž v roce 1999 na Vysoké vojenské škole Pozemního vojska ve Vyškově, kde získal vysokoškolské vzdělání v oboru chemie. Miroslav Prkna je svobodný, mluví plynně anglicky a částečně německy.

 

„Přijal jsem nabídku pracovat v Cleverlance skutečně s velkým potěšením. Již nějakou dobu jsem aktivity Cleverlance se zájmem sledoval zvenčí a nyní jsem rád, že se mohu podílet na jejím rozvoji také osobně,“ uvedl Miroslav Prkna, Senior Project Manager společnosti Cleverlance.

 

„Miroslav nás již teď přesvědčuje, že jsme zvolili dobře. Pustil se do práce s velkou chutí a jeho zkušenosti a znalosti nám velmi pomáhají ve zvyšování kvality našich služeb,“ řekl Dobromil Podpěra, Technical Director společnosti Cleverlance.

 

O Cleverlance

Společnost Cleverlance je přední středoevropský dodavatel otevřených, vícevrstvých řešení, poskytující komplexní služby pro implementaci, vývoj a údržbu finančních, telekomunikačních a eGoverment systémů. Cílem Cleverlance je podpora obchodních procesů zákazníků a co nejrychlejší zavádění aplikační architektury, která bude plynule reagovat na nově vznikající obchodní požadavky.Tým Cleverlance tvoří přes 170 specialistů, za rok 2003 byla Cleverlance, s meziročním růstem obratu 243 %, vyhodnocena jako nejrychleji rostoucí vývojářská společnost v ČR. 

Více informací o společnosti najdete na adrese www.cleverlance.cz.

 

 

Kontakt:

Alice Červinková

PR Manager

Cleverlance s.r.o.

Alice.Cervinkova@cleverlance.com

Mobile: + 420 777 929 426

www.cleverlance.com

Váš názor Další článek: Karneval reaguje na nabídku UPC a také zvýší rychlost

Témata článku: Prkno, Alice, Project, Vyškov


Určitě si přečtěte

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 34

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

** Windows 10 tu jsou už čtyři roky, první verze dorazila 29. 7. 2015 ** Desítky měly nahradit neúspěšnou řadu Windows 8.x ** I po letech však systém budí emoce a zůstává kočkopsem

Jakub Čížek | 111

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná (ne)víte

Karel Kilián | 30Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF