Nový šéf McAfee Avert Labs

25. listopadu 2006
Na téma: osobní plánování
Praha 20. listopadu 2006 - Společnost McAfee, Inc. (NYSE: MFE) oznámila, že jmenovala Jeffa Greena na pozici senior vice presidenta McAfee® Avert® Labs a vývoje produktů. Green bude na této pozici zodpovědný za kompletní organizaci výzkumu laboratoří McAfee, které jsou rozmístěny po celé Americe, Evropě a Asii. Green bude mít na starosti celý výzkumný tým, který detekuje viry, hackery/cílené útoky, spyware, spam, phishing, zranitelnosti a záplaty. Bude vést dlouhodobý bezpečnostní výzkum, aby McAfee bylo stále v čele při objevování nových hrozeb.
Nový šéf McAfee Avert Labs

Green je v tomto oboru již veteránem, který má více než deset let zkušeností na poli počítačové bezpečnosti. Posledních sedm let pracoval v McAfee na pozici senior vice presidenta pro vývoj produktů. Během této doby, pomohl Green McAfee například poskytnout ochranu zákazníkům, když se zrodil a zaútočil první emailový vir “Melissa”. Podílel se také na vývoji hlavních technologií McAfee, které zákazníkům poskytují ochranu proti virům a spyware.

 

Před nastoupením do McAfee pracoval Green na seniorské pozici v managementu společnosti Dr. Solomon a Clearswift. Byl kromě jiného involvovaný do vývoje produktů pro bankovní
a telekomunikační sector.

 

Green vystudoval obor “Computer Science” na “University of East Anglia”.

 

 

O laboratořích McAfee Avert Labs

McAfee Avert Labs jsou jednou z nejlépe hodnocených organizací zaměřených na výzkum virů
a zranitelnosti na světě. Zaměstnávají výzkumné týmy v sedmnácti městech ve dvanácti zemích na celém světě. Laboratoře spojují prvotřídní kvalitu výzkumu nepřátelských programů a antivirů s profesionalitou výzkumu prevence nežádoucího vniknutí a zranitelnosti systémů.

 

 

O společnosti McAfee, Inc.    
Společnost McAfee, Inc., se sídlem v Santa Clara v Kalifornii, je renomovaným specialistou na technologickou bezpečnost. Dodává proaktivní osvědčená řešení a služby, které chrání systémy a sítě na celém světě. McAfee díky svým bezkonkurenčním odborným znalostem a zaměřením na inovace umožňuje domácím uživatelům, firmám, veřejné správě a providerům blokovat útoky, předcházet poruchám, a průběžně sledovat a zdokonalovat jejich bezpečnost. www.mcafee.com

 

Pro další informace, prosím, kontaktujte:

 

Alžběta Žbánková
AZimut Consult


Mob.: +420 602 290 602  
E-mail: alzbeta_zbankova@azimutconsult.cz

 
 
 
 
 
 

 

Témata článku: Bezpečnost, Green, Melissa, Moby, Pre, Solomon

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí