Nový ředitel ve společnosti WEBCOM

Společnost WEBCOM a.s. oznámila změnu na postu výkonného ředitele. Od 1. ledna 2006 se jím stává Zdeněk Panec, který přichází ze společnosti LLP.
Nový ředitel ve společnosti WEBCOM

Praha, 2. ledna – Společnost WEBCOM, přední dodavatel podnikových aplikací Microsoft, dnes oficiálně oznámila změnu na postu výkonného ředitele. S platností od 1. ledna 2006 se novým výkonným ředitelem stává Zdeněk Panec, který přichází ze společnosti London Logic Praha (LLP), ve které působil jako její výkonný ředitel. LLP Group je jedním z významných partnerů Microsoft v Evropě a dodavatelem ERP řešení a souvisejících služeb. Předtím Zdeněk Panec pracoval v SAS Institute, kde zastával pozici ředitele pro Českou republiku, vybudoval lokální zastoupení a získal klíčové zákazníky (Česká Pojišťovna, GE Capital, Komerční banka, Česká spořitelna, T-Mobile a další).

 

Cílem Zdeňka Pance v nové pozici je především další rozvoj WEBCOM a.s. jako dodavatele řešení na technologiích Microsoft a to především na trhu středních a velkých firem. Zdeněk Panec k tomu dodává: „WEBCOM prošel v minulém období velmi dynamickým rozvojem, provedl řadu akvizicí a nyní přišel čas tento potenciál zužitkovat a dále rozvinout. Chci pokračovat v rozdělané práci mého předchůdce, Roberta Paskovského a udělat z WEBCOM a.s. nejsilnějšího hráče v oblasti podnikových aplikací na platformě Microsoft ve střední Evropě.“

 

Zdeněk Panec je ženatý a má dvě děti, Lukáše a Anetu. Ve volných chvílích se kromě rodiny věnuje rekreačně sportu (cyklistika a lyžování) a leteckému modelářství.

Témata článku: Microsoft, London, Výkonný ředitel, Logic

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje