Nový ředitel pro provoz společnosti Oracle Czech

PRAHA, Česká republika, 13. února 2006 - Společnost Oracle Czech má od února nového ředitele pro provoz. Vladimír Šlachta, který má bohaté zkušenosti z oblasti prodeje telekomunikační a počítačové techniky a služeb, posílil tým českého zastoupení firmy Oracle. Na nové pozici nahradí Jana Kudrnu, který se v rámci společnosti Oracle přesunul na regionální úroveň jako Business Operations Manager pro jihovýchodní Evropu a Rumunsko.
Nový ředitel pro provoz společnosti Oracle Czech

Před svým nástupem do Oraclu působil Vladimír Šlachta v Českém Telecomu jako ředitel pro podnikatelský  sektor. V době, kdy pracoval u tohoto největšího českého telekomunikačního operátora byla společnost připravována na jednu z největších privatizací v české historii.
Před Českým Telecomem pracoval Vladimír tři roky pro společnost Dell Computer, kde zastával pozici ředitele prodeje pro Českou a Slovenskou republiku. Za jeho působení se tato společnost stala jedničkou na českém trhu v oblasti prodeje serverů.

Vladimír Šlachta vystudoval fakultu jaderné fyziky na ČVUT a následně osm let podnikal v ČR i zahraničí. Jeho hlavním cílem ve společnosti Oracle je především zvýšit její tržní podíl v oblasti aplikací a aplikačních serverů.

O společnosti Oracle
Společnost Oracle (NASDAQ: ORCL) je největší světový dodavatel podnikového softwaru. Další informace o společnosti Oracle najdete na webu http://www.oracle.com.

Témata článku: Největší podíl, Největší společnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje