Nový profesionální monitor Philips 241P4QPYES

Nový profesionální monitor Philips 241P4QPYES

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představila svoji novou generaci AMVA monitorů. Prvním zástupcem je model Philips 241P4QPYES. Tento monitor je díky své široké výbavě vhodný na jakoukoli profesionální práci.

Monitor Philips 241P4QPYES je 24“ Full HD monitor využívající zobrazovací technologii AMVA s W-LED podsvícením. Technologie AMVA zaručuje monitoru skvělé pozorovací úhly, věrné barvy, jasný, živý obraz a velké pozorovací úhly. Pro dosažení maximální úspory elektrické energie je monitor navíc vybaven PowerSensorem, který sleduje přítomnost uživatele před monitorem a v případě jeho nepřítomnosti automaticky sníží jas, čímž je schopen ušetřit až 80 % nákladů na provoz. Navíc má monitor na zadní straně i klasický vypínač, takže je možné jej úplně odpojit od elektrické sítě.

Klepněte pro větší obrázek

Pro maximální pohodlí uživatele je monitor vybaven ergonomickým podstavcem SmartErgoBase s funkcí PIVOT, který umožňuje uživateli nastavit si nejlepší pracovní pozici. Philips 241P4QPYES přichází i s USB hubem se čtyřmi USB 2.0 porty a stereo reproduktory. Monitor propojíte s ostatními zařízeními pomocí standardního VGA vstupu, digitálního DVI-Danavíc je vybaven i DisplayPortem.Pro zvýšení komfortu je monitor vybaven výstupem na sluchátka.

Monitor zakoupíte za doporučenou koncovou cenu 5670 Kč bez DPH.

Klepněte pro větší obrázek

Další článek: Windows 8 budeme v budoucnu možná ovládat pouze očima (video)

Témata článku: Široký úhel, Maximální jas, Skvělá pozice, Pozorovací úhel, Vhodný monitor, Skvělý monitor, Monitor, Velké pohodlí, Nejlepší sluchátka, USB Hub, Pivot, Monitor philips na Mall.cz


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu