NOVÝ PŘEHRÁVAČ ZEN SLEEK PHOTO OD CREATIVE S BAREVNÝM DISPLEJEM PRO VYSOCE KVALITNÍ HUDBU A FOTOGRAFIE

Vysoce kvalitní zvuková technologie zaručuje vynikající hudební zážitek na cestách, špičkový úsporný barevný displej poskytuje živé barvy a umožňuje dlouhou hrací dobu.
NOVÝ PŘEHRÁVAČ ZEN SLEEK PHOTO OD CREATIVE S BAREVNÝM DISPLEJEM PRO VYSOCE KVALITNÍ HUDBU A FOTOGRAFIE

Společnost Creative (Nasdaq: CREAF), světová vedoucí firma na poli digitální zábavy pro osobní počítače a internet, ohlásila hudební přehrávač a prohlížeč fotografií Zen™ Sleek Photo s 20GB pevným diskem. Přístroj je vybaven ostrým OLED displejem s úhlopříčkou 1,7 palce zobrazujícím 262 144 barev, který je vhodný pro zobrazování slide shows. Přehrávač má intuitivní uživatelské rozhraní s jasnými a ostrými nabídkami. Nový kompaktní přehrávač s broušeným hliníkovým tělem, hladkými liniemi a pevnou konstrukcí je vhodný pro poslech hudby s vysokou kvalitou a prohlížení fotek na cestách.

 

„Navrhli jsme Zen Sleek Photo jako malé a lehké zařízení s velkou kapacitou pro ukládání hudby a fotek,“ vysvětluje Sim Wong Hoo, předseda správní rady a CEO společnosti Creative. „Jako další produkty Creative je vybaven všemi obvyklými funkcemi včetně FM radia a nahrávání řeči a také výborným OLED displejem. OLED jsme zvolili proto, že má ostrý obraz i velký úhel pohledu a výborně se hodí pro prohlížení fotek.

 

„Lidem, kteří chtějí sdílet a užívat si hudbu a fotky s vysokou kvalitou, se bude Zen Sleek Photo líbit,“ dodává Sim. „Mohou si do něj uložit až 10 000 skladeb* a je kompatibilní s oblíbenými webovými stránkami pro stahování hudby včetně nových předplatitelských sajtů, které se nyní vynořují po celé Evropě.“

 

Zen Sleek Photo zapouzdřený do broušeného hliníku se vejde do dlaně a vydrží hrát na jedno nabití baterie až 19 hodin. Uživatelé si mohou rozhraní individuálně upravit několika novými skiny, mezi které patří například ‚Vibrant‘, ‚Earth‘, ‚Cool‘, ‚Peace‘, ‚Romantic‘, ‚Pastel‘, ‚Jungle‘ a ‚Fire‘.Ty umožňují změnit celkové barevné schema nabídek a přizpůsobit procházení patentovaného uživatelského rozhraní Creative a vyhledávání určité skladby, playlistu, umělce nebo alba podle vlastního vkusu uživatele. Uživatelé si také mohou nastavit jako pozadí displeje své oblíbené fotky a měnit vzhled obrázků.

 

Zen Sleek Photo dále nabízí:

  • Křišťálově čistý vysoce kvalitní zvuk při přehrávání (s odstupem signálu od šumu 97 dB), který se dá opravit pětipásmovým grafickým ekvalizérem nebo pomocí osmi přednastavených úrovní, jako jsou ‚rock‘, ‚jazz‘, ¨pop‘ nebo ‚klasika‘.
  • Ovládací tlačítko Touch Pad pro rychlý a snadný přístup k určitému albu, umělci, žánru nebo playlistu.
  • Přitažlivé modré osvětlení podsvícených tlačítek.

 

Zen Sleek Photo může být napájen i prostřednictvím volitelného stojánku s USB portem, který se dá využít i pro propojení s počítačem při přenosu digitálních skladeb nebo pro snadné připojení reproduktorů z široké nabídky Creative. S přehrávačem se dodává přenosné pouzdro, hi-fi sluchátka, kabel pro rozhraní USB 2.0 a univerzální nabíječka. Součástí balení je i snadno ovladatelná aplikace Creative MediaSource™ pro organizování sbírek digitální hudby a snadný přenos souborů MP3 a WMA.

 

* Počítá se se čtyřminutovými skladbami v kvalitě 64 kb/s.

 

O společnosti Creative Labs

Creative (Nasdaq: CREAF) je vedoucí světová firma na poli digitální zábavy pro osobní počítače a internet. Firma známá díky zvukovým kartám Sound Blaster stála u zrodu multimediální revoluce a dnes určuje směry digitální zábavy na platformě PC takovými produkty, jako jsou osobní přehrávače Zen a MuVo. Inovativní hardware, vlastní technologie, aplikace a služby využívají předností internetu a přinášejí spotřebitelům zážitek z digitální zábavy ve špičkové kvalitě kdekoli a kdykoli.

 

Sídlo společnosti Creative Technology založené v roce 1981 je v Singapuru. Divize Creative Labs Europe byla založena v roce 1983 s cílem získat odpovídající podíl na rostoucím evropském trhu. Její ústředí a provozní centrum EOTC (Europe Operations/Technical Center) stojí v irském Dublinu a poskytuje efektivní, lokalizované a regionálně přizpůsobené služby týkající se dodávek produktů na evropský trh. Poskytuje také strategickou zákaznickou podporu obchodním pobočkám Creative v Beneluxu, Dánsku, Francii, Německu, Itálii, Polsku, Portugalsku, Španělsku, Švédsku a Spojeném království. V Evropě nyní Creative zaměstnává okolo 400 lidí.

Témata článku: Předplatitelská služba, Slide, Peace, Sleek, Jazz, OLED, Univerzální reproduktor, Nová nabíječka

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje