NOVÝ PŘEHRÁVAČ ZEN SLEEK PHOTO OD CREATIVE S BAREVNÝM DISPLEJEM PRO VYSOCE KVALITNÍ HUDBU A FOTOGRAFIE

Vysoce kvalitní zvuková technologie zaručuje vynikající hudební zážitek na cestách, špičkový úsporný barevný displej poskytuje živé barvy a umožňuje dlouhou hrací dobu.
NOVÝ PŘEHRÁVAČ ZEN SLEEK PHOTO OD CREATIVE S BAREVNÝM DISPLEJEM PRO VYSOCE KVALITNÍ HUDBU A FOTOGRAFIE

Společnost Creative (Nasdaq: CREAF), světová vedoucí firma na poli digitální zábavy pro osobní počítače a internet, ohlásila hudební přehrávač a prohlížeč fotografií Zen™ Sleek Photo s 20GB pevným diskem. Přístroj je vybaven ostrým OLED displejem s úhlopříčkou 1,7 palce zobrazujícím 262 144 barev, který je vhodný pro zobrazování slide shows. Přehrávač má intuitivní uživatelské rozhraní s jasnými a ostrými nabídkami. Nový kompaktní přehrávač s broušeným hliníkovým tělem, hladkými liniemi a pevnou konstrukcí je vhodný pro poslech hudby s vysokou kvalitou a prohlížení fotek na cestách.

 

„Navrhli jsme Zen Sleek Photo jako malé a lehké zařízení s velkou kapacitou pro ukládání hudby a fotek,“ vysvětluje Sim Wong Hoo, předseda správní rady a CEO společnosti Creative. „Jako další produkty Creative je vybaven všemi obvyklými funkcemi včetně FM radia a nahrávání řeči a také výborným OLED displejem. OLED jsme zvolili proto, že má ostrý obraz i velký úhel pohledu a výborně se hodí pro prohlížení fotek.

 

„Lidem, kteří chtějí sdílet a užívat si hudbu a fotky s vysokou kvalitou, se bude Zen Sleek Photo líbit,“ dodává Sim. „Mohou si do něj uložit až 10 000 skladeb* a je kompatibilní s oblíbenými webovými stránkami pro stahování hudby včetně nových předplatitelských sajtů, které se nyní vynořují po celé Evropě.“

 

Zen Sleek Photo zapouzdřený do broušeného hliníku se vejde do dlaně a vydrží hrát na jedno nabití baterie až 19 hodin. Uživatelé si mohou rozhraní individuálně upravit několika novými skiny, mezi které patří například ‚Vibrant‘, ‚Earth‘, ‚Cool‘, ‚Peace‘, ‚Romantic‘, ‚Pastel‘, ‚Jungle‘ a ‚Fire‘.Ty umožňují změnit celkové barevné schema nabídek a přizpůsobit procházení patentovaného uživatelského rozhraní Creative a vyhledávání určité skladby, playlistu, umělce nebo alba podle vlastního vkusu uživatele. Uživatelé si také mohou nastavit jako pozadí displeje své oblíbené fotky a měnit vzhled obrázků.

 

Zen Sleek Photo dále nabízí:

  • Křišťálově čistý vysoce kvalitní zvuk při přehrávání (s odstupem signálu od šumu 97 dB), který se dá opravit pětipásmovým grafickým ekvalizérem nebo pomocí osmi přednastavených úrovní, jako jsou ‚rock‘, ‚jazz‘, ¨pop‘ nebo ‚klasika‘.
  • Ovládací tlačítko Touch Pad pro rychlý a snadný přístup k určitému albu, umělci, žánru nebo playlistu.
  • Přitažlivé modré osvětlení podsvícených tlačítek.

 

Zen Sleek Photo může být napájen i prostřednictvím volitelného stojánku s USB portem, který se dá využít i pro propojení s počítačem při přenosu digitálních skladeb nebo pro snadné připojení reproduktorů z široké nabídky Creative. S přehrávačem se dodává přenosné pouzdro, hi-fi sluchátka, kabel pro rozhraní USB 2.0 a univerzální nabíječka. Součástí balení je i snadno ovladatelná aplikace Creative MediaSource™ pro organizování sbírek digitální hudby a snadný přenos souborů MP3 a WMA.

 

* Počítá se se čtyřminutovými skladbami v kvalitě 64 kb/s.

 

O společnosti Creative Labs

Creative (Nasdaq: CREAF) je vedoucí světová firma na poli digitální zábavy pro osobní počítače a internet. Firma známá díky zvukovým kartám Sound Blaster stála u zrodu multimediální revoluce a dnes určuje směry digitální zábavy na platformě PC takovými produkty, jako jsou osobní přehrávače Zen a MuVo. Inovativní hardware, vlastní technologie, aplikace a služby využívají předností internetu a přinášejí spotřebitelům zážitek z digitální zábavy ve špičkové kvalitě kdekoli a kdykoli.

 

Sídlo společnosti Creative Technology založené v roce 1981 je v Singapuru. Divize Creative Labs Europe byla založena v roce 1983 s cílem získat odpovídající podíl na rostoucím evropském trhu. Její ústředí a provozní centrum EOTC (Europe Operations/Technical Center) stojí v irském Dublinu a poskytuje efektivní, lokalizované a regionálně přizpůsobené služby týkající se dodávek produktů na evropský trh. Poskytuje také strategickou zákaznickou podporu obchodním pobočkám Creative v Beneluxu, Dánsku, Francii, Německu, Itálii, Polsku, Portugalsku, Španělsku, Švédsku a Spojeném království. V Evropě nyní Creative zaměstnává okolo 400 lidí.

Váš názor Další článek: Xbox 360 v aukcích až dvakrát dražší než v obchodech

Témata článku: Slide, Jazz, OLED, Univerzální reproduktor, Sleek, Předplatitelská služba, Nová nabíječka, Peace


Určitě si přečtěte

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 37

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián | 36

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 59Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu