Nový partner systémů Helios nabídne ERP a e-shop

Nový partner systémů Helios nabídne ERP a e-shop

V roli partnera společnosti LCS bude Redenge dodávat komplexní balíky ERP systémů Helios Orange nebo Helios Red spolu s vlastní prodejní aplikací Redenge shop. Oba softwary jsou vzájemně propojené.

„Jde nám o to zajistit klientům sloučení a centralizaci firemních procesů i v rámci internetového obchodování,“ uvedl jako jeden z důvodů spolupráce Daniel Šimara, jednatel a spolumajitel Redenge, a dodal: „Získáme tak silného partnera v oblasti ERP řešení, díky kterému budeme moci poskytnout našim zákazníkům komplexní systém, propojení ERP a webových služeb.“

Klepněte pro větší obrázek

Stanislav Sýkora, generální ředitel a předseda představenstva LCS, k tomu řekl: „Partnerská spolupráce s kvalitními českými firmami pro nás představuje velmi silný nástroj pro upevňování pozice systémů Helios na trhu. Společnost redenge navíc disponuje vlastním, velmi zajímavým produktem, díky němuž se služby našim zákazníkům ještě více rozšíří a zkvalitní.“

Redenge solutions však není jen partnerem společnosti LCS, ale současně je i jejím zákazníkem. Od letošního srpna zde bude probíhat implementace systému Helios Orange.

„Od zavedení systému očekáváme především zefektivnění firemních procesů, jejich zpřehlednění a automatizaci některých činností,“ předpokládá Daniel Šimara.

O společnosti Redenge

Společnost Redenge solutions s.r.o. je dodavatelem internetových prodejních řešení na míru. Svým zákazníkům nabízí rovněž služby v oblasti e-marketingu, technickou podporu a servis. Při realizaci projektů vždy klade důraz na kvalitu a snaží se stoprocentně naplnit přání a cíle svých klientů. Za základní firemní hodnoty považuje stabilní a dlouhotrvající spolupráci s klienty, profesionalitu a nadšení pro věc. Od roku 2007 je společnost Redenge držitelem cerigikátu kvality ISO 9001:2001.

Bližší informace lze nalézt na www.redenge.cz

Témata článku: Daniel, Helios, Orange, Nadšení, Firemní zákazník

2 komentáře

Nejnovější komentáře

  • mach4 18. 8. 2010 8:31:58
    Firma Redenge, nově nabízí další e-shop, který je vhodný především pro...
  • resco.cz 18. 11. 2008 13:25:23
    Máte někdo zkušenosti? Provozuji obchod resco.cz a hledám vhodného...
Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí