Nový on-line servis zajištění zdravotní péče MediKompas pro Kooperativa pojišťovnu od KAKTUS Software

Nový on-line servis zajištění zdravotní péče MediKompas pro Kooperativa pojišťovnu od KAKTUS Software

Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií oznámila, že úspěšně ukončila vývoj nové verze on-line sjednání pojištění pro případ zajištění zdravotní péče MediKompas pro společnost Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group(www.koop.cz).

Pojištění pro případ zajištění zdravotní péče MediKompas zahrnuje službu Rychlé informace tj. Infolinku o zdravotnických službách, která poskytuje informace o lékárnách a jejich otevíracích dobách, o lékařích, lékařských zařízeních, o lékařské pohotovosti. Dále prostřednictvím tohoto pojištění je možné využít služby zprostředkování rychlé konzultace s odborným lékařem či sjednat přesný termín vyšetření v případě zdravotních potíží v rámci Asistenční služby.

Sjednání pojištění pro případ zajištění zdravotní péče MediKompas prostřednictvím webových stránek www.koop.cz je uživatelsky přátelské a také intuitivní. Při práci s formuláři má uživatel k dispozici nejnovější interaktivní prvky jako např. plovoucí nápověda nebo inteligentní doplnění.

Platbu za pojištění je možné provést vedle standardní cesty úhrady bankovním převodem i platebními kartami díky integrované technologii pro přijímání on-line plateb vyvinutou společností KAKTUS Software. Celý na míru vyvinutý systém je postaven na technologii ASP.Net 3.5 s využitím MS SQL 2005.

Společnost KAKTUS Software díky dlouhodobé spolupráci s Kooperativa pojišťovnou vytvořila online servis mimo jiné pro další produkty - cestovního pojištění, pojištění ordinací, povinného ručení a pojištění domácnosti.

Témata článku: Přesná informace, Vienna

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje