Nový obchodní ředitel v Anywhere

Nový obchodní ředitel v Anywhere

PRAHA, 9. srpna 2007 —  Společnost Anywhere, která patří mezi přední dodavatele informačních technologií v oblastech Business Inteligence, mobilních a systémových řešení, posílil nový obchodní ředitel divize Systems, Dušan Hnilica (40). Zodpovědný bude za vybudování a fungování obchodního týmu řešícího projekty využívající technologie dodavatelů SUN Microsystems, CISCO a dalších. Zaměřit se chce zejména na projekty, které poskytující zákazníkům benefity z pohledu nízkého TCO a technologické vyspělosti.

Dušan Hnilica svou kariéru zahájil v roce 1993 na manažerské obchodní pozici v segmentu IT/telekomunikace, ve kterém působí dodnes. Před nástupem do společnosti Anywhere získával bohaté zkušenosti z manažersko-obchodních pozic ve firmách Autocont, Simac Technik ČR a mezinárodní korporaci Nettest.

Absolvoval Elektrotechnickou fakultu ČVUT v Praze. Je ženatý a má jedno dítě. Ve volném čase se věnuje rodině a sportu převážně golfu, volejbalu, tenisu a squashi. V zimě rád lyžuje.

Společnost Anywhere s.r.o. je předním dodavatelem informačních technologií v oblastech Business Inteligence, mobilních a systémových řešení. Datové sklady společnosti Anywhere využívá několik desítek významných firem zejména z řad finančních a obchodních institucí. Komplexní služby v oblasti mobilních řešení zahrnují technologie propojující přenosná zařízení a centrální podnikové systémy. Systémová divize poskytuje poradenství a služby zaměřené na dodávku hardwaru a softwarových projektů.

Váš názor Další článek: V470: myš s modrým zoubkem od Logitechu

Témata článku: Centrální oblast, Bohatá zkušenost, Zima, Golf, Benefit, Dodavatel technologií, Squash, Mezinárodní tým

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší