Nový multimediální notebook Toshiba Satellite P30

Nový multimediální notebook Toshiba Satellite P30 se 17“ displejem a nekompromisní výbavou
Nový multimediální notebook Toshiba Satellite P30

Praha, 4. 11. 2004 – Společnost Tech Data Distribution uvedla na trh nový notebook Toshiba Satellite P30, který nabízí bohatou multimediální výbavu, vysoký výpočetní výkon a obrovský displej s úhlopříčkou 17“. 

 

Notebook Toshiba Satellite P30 je vybaven výkonným procesorem Intel Pentium 4 HT (s frekvencí 3,33 GHz), 1 GB operační paměti (max. 2048 MB) a diskem s kapacitou 100 GB. Připočteme-li kvalitní grafickou kartu ATI Mobility Radeon 9700 (64 MB), vypalovačku DVD Super Multi, vysoce kvalitní audio výbavu Harman Kardon a obrovský 17“ displej, pak je o použití tohoto notebooku předem rozhodnuto. Své uplatnění najde při práci s těmi nejnáročnějšími grafickými aplikacemi a při práci s multimédii. Přehrávání filmů či poslouchání hudby je s tímto notebookem opravdovým zážitkem.

 

Notebook samozřejmě disponuje i technologiemi  pro připojení k Internetu, ať už drátovými (LAN, modem) nebo bezdrátovými (WLAN 802.11 b/g).

 

V ceně notebooku Toshiba Satellite P30 je, kromě operačního systému Windows XP Home, také například BridgeMedia Adapter (PCMCIA čtečka karet SD, SmartMedia, Memory Stick, Memory Stick Pro, MMC, xD).

 

Doporučená koncová cena notebooku Toshiba Satellite P30 pro český trh byla stanovena na 59 990 Kč bez DPH.

 

Informace o společnosti Tech Data Distribution najdete na: www.techdata.cz.

Informace o noteboocích Toshiba hledejte na oficiálních stránkách českého zastoupení:

www.toshiba-cz.cz nebo na www.toshiba-europe.com.

 


O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o. je distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, která je od roku 1998 vlastněna americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 proběhla úspěšně integrace společnosti Azlan. Společnost dosáhla v roce 2003 obratu 4,95 mld. Kč.

 

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ: TECD), založená v r. 1974, je předním globálním distributorem produktů informačních technologií, logistického managementu a služeb spojených s přidanou hodnotou. Společnost se umístila na Fortune 500 na 111. místě. Obsluhuje více než 90.000 prodejců informačních technologií ve Spojených státech, Kanadě, karibské oblasti, Latinské Americe, Evropě a na Středním Východě. Široká nabídka služeb společnosti Tech Data zahrnuje mimo jiné kompletní školící, technickou podporu, finanční alternativy a služby v oblasti konfigurací i celou škálu elektronických komerčních řešení. Společnost dosáhla tržeb ve výši 17,4 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2004.


 

 

Váš názor Další článek: Online přednáška: Od trpasličích galaxií k velkorozměrové struktuře všehomíra

Témata článku: Notebooky, Memory Stick, Toshiba Satellite, Harman, Harman Kardon, Break


Určitě si přečtěte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 102

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

** Chudí Američané mohou dosáhnout na dotovaný mobil ** Jeden takový rozdává třeba tamní Virgin Mobile ** Má to jeden háček. Je prošpikovaný malwarem

Jakub Čížek | 42

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 116

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián | 36Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu