Nový iDoklad, nejpoužívanější on-line fakturační službu v ČR

Nový iDoklad, nejpoužívanější on-line fakturační službu v ČR

Tvůrce účetních a ekonomických systémů Money, firma Cígler Software, spustila v pondělí 3. 6. 2013 do ostrého provozu novou verzi bezplatné on-line fakturační služby iDoklad. Služba je kompletně v novém – od technologie po grafiku a nově přes ni vystavíte fakturu z jakéhokoliv chytrého telefonu nebo tabletu.

„Po šesti měsících vývoje a dvou letech provozu předchozí verze začínáme novou etapu iDokladu. Dnes máme přes 27 000 uživatelů ve třech zemích Evropy a jsme nejpoužívanější službou svého druhu u nás. Nový iDoklad nás má posunout ještě dál
– proto je ve znamení inovací, mobilních zařízení a cloudu,“
řekl majitel firmy Cígler Software, Martin Cígler.

Vývojáři postavili nový iDoklad na moderní technologii HTML5. Ta umožňuje rychlejší a pružnější úpravy v aplikaci, jednodušší a intuitivnější uživatelské rozhraní a hlavně bezproblémové fungování v mobilních zařízeních. I bez speciální aplikace tak své faktury vystavíte například z telefonu s operačním systémem iOS, Android, BlackBerry nebo Windows Phone.

iDoklad samozřejmě zachovává veškeré oblíbené funkce, služby a vlastnosti:

  • Snadné a bezpečné vystavování a evidování faktur, průvodních e-mailů i obchodních kontaktů
  • Vystavování zálohových faktur, upomínek, pokladních dokladů, faktur v PDF
  • Podporu DPH, různých měn i cizích jazyků
  • Propojení s internetovými obchody i nejrozšířenějšími účetními systémy

Právě propojení s účetními systémy patří mezi velké výhody iDokladu. Fakturu, kterou nyní vystavíte přes mobil třeba ještě na jednání s klientem, iDoklad automaticky odešle do vašeho účetnictví. Svou práci tak zjednodušíte, zrychlíte a odstraníte riziko chyby při ručním přepisování. iDoklad ale samozřejmě využijí i podnikatelé, kteří účetní programy nepoužívají.

„První ohlasy na nový iDoklad jsou výborné, což nás těší. Jako vždy ale i teď sbíráme veškeré náměty, kritiku a zpětnou vazbu a téměř každý týden se chystáme zveřejnit aktualizaci, která iDoklad posune zase o kousek blíže našim uživatelům a jejich potřebám,“ dodalMartin Cígler.

Podrobné informace o službě iDoklad včetně bezplatné registrace najdete na webu www.idoklad.cz.

Další článek: Galerie: nové možnosti nastavení ve Windows 8.1

Témata článku: Mobilní telefony do 2000, Mobilní telefony od 02, Cígler software, Pokladní systémy, Etapa, Podrobná úprava, Nová služba, Propojené zařízení, Nový kousek, Ostrý provoz, Ruční úprava

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší