Nový generální ředitel společnosti Infinity

Do funkce generálního ředitele společnosti Infinity a.s., člena skupiny Synergon Group v České republice, nastoupil Vladimír Čech (39). Rozhodlo o tom na svém zasedání 20.března představenstvo společnosti.
Nový generální ředitel společnosti Infinity

Vladimír Čech je absolventem Elektrotechnické fakulty ČVUT. Zastával řídící funkce v několika českých firmách (PCS – šéfprogramátor, PPF – ředitel IT), poté pracoval jako nezávislý IT konzultant. Spolupráci s firmou Infinity zahájil v roce 2004, kdy nastoupil na pozici technického ředitele.

Hlavním úkolem nastupujícího ředitele bude konsolidace pozice společnosti Infinity na trhu. Mezi deklarovaná očekávání patří nasměrování společnosti na cestu růstu vedoucí k profitabilitě společnosti v roce 2006, podobně jako u ostatních členů skupiny Synergon.

Předchozí generální ředitel, Hanuš Weisl (39)  využije své profesní zkušenosti mimo společnost Infinity a.s. Představenstvo v této souvislosti ocenilo jeho úspěšnou stabilizaci aktivit společnosti, zejména provedením významných změn v organizační struktuře.

Základní údaje o společnosti Infinity

Společnost Infinity a.s. působí na českém trhu od roku 1992 a je dodavatelem komplexních služeb v oboru informačních technologií a informačních systémů a též jako systémový integrátor. V roce 2001 získal majoritní podíl ve společnosti Infinity a.s. největší maďarský poskytovatel řešení společnost Synergon Information Systems plc. a Infinity a.s. se tak stala členem Synergon Group.

Celkové tržby skupiny Infinity v roce 2005 činily 449 981 tis. Kč. Podíl služeb na celkových tržbách dosáhl 37%. Infinity a.s. je držitelem statusu Microsoft Gold Certified Partner a získalo kompetence Advanced Infrastructure Solutions, Networking Infrastructure Solutions, Information Worker Solutions a  Microsoft Business Solutions.

Společnost Infinity získala v rámci partnerského programu společnosti HP Preferd Partner díky specialistům certifikovaným v celém širokém spektru portfolia společnosti HP nejvyšší status HP Gold Specialist.

Infinity a.s. provozuje Dohledové centrum, které pracuje non-stop 365 dní v roce a je stále připraveno předcházet a případně řešit závady v systému zákazníka.

Váš názor Další článek: AMD přetáhlo do svých řad vývojáře Itania od Intelu

Témata článku: Microsoft, Gold, Infinity, Stabilizace, Status, Worker, Infinite, Významný podíl

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší