Nový flash disk zdobený Swarovského kamínky

Transcend přidává k elegantní sérii flash disků V95C nový s kapacitou 16GB. Stejně jako ostatní produkty z této rodiny je vybavena Swarovského kamínkem umístěným v přední části pouzdra.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

V95C s kapacitou 16 GB má zasunovací USB konektor zabraňující ztrátě zátky. Komfort použití zvyšují kompaktní rozměry zařízení – V95C je mimořádně tenký (7,2 mm), délka a šířka činí 40,5 mm a 18,4 mm. Kapacita 16 GB umožňuje uložit například až 6552 fotek (v JPG formátu, rozlišení 5 megapixelů) nebo 240 minut video nahrávky s kvalitou High Definition 1080p.  
 Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Swarovského kamínek na předním panelu a také geometrický vzor ve zlaté barvě na pouzdru Nového JetFlash V95C reprezentují moderní technologii s elegantním vzhledem. K přístroji je připojen kožený řemínek pro usnadnění jeho přenášení a navíc je nový flash disk firmy Transcend velice odolný proti poškození díky pouzdru ze zinkových slitin.

Klepněte pro větší obrázek

Při nákupu nového flash disku, si může uživatel stáhnout z webové stránky výrobce bezplatný software JetFlash elite, který nabízí nástroje pro archivaci a správu uložených dat.

 

IE 9 bude rozumět standardům – to může být problém

Témata článku: Uložený vzor, Transcend, Zlatá barva

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší