Nový Creative Jukebox Zen NX – kouzlo digitální hudby

Stahování skladeb v rychlosti jedna za vteřinu přes USB 2.0, jejich ukládání na ultra-kompaktním 30 GB disku a rychlejší, intuitivnější a snadnější ovládání.
Nový Creative Jukebox Zen NX – kouzlo digitální hudby

Creative (Nasdaq: CREAF), vedoucí světová společnost v oblasti výrobků digitální zábavy pro osobní počítače a internet, představuje digitální audio přehrávač Creative Jukebox Zen NX. Představuje to nejlepší pro milovníky hudby na cestách; 30 GB disk pojme až 8000 písní ve formátu MP3 či WMA, jejichž přenos probíhá díky USB 2.0 rychlostí jedna skladba za vteřinu.

 

Klíčovým pokrokem je snadné používání. Uživatelé mohou snadno a rychle sestavit a upravit playlisty, neboť rozhraní založené na ikonách a ovládání pomocí kolečka je naprosto intuitivní. Pomocí přibaleného softwaru Creative MediaSource lze hudbu na počítači převádět do formátů MP3 a WMA. Odjímatelná, dobíjecí li-ion baterie vydrží až 14 hodin přehrávání. S vysoce kvalitními stereo sluchátky Neodymium a šesti individuálně nastavitelnými „profily“ nechybí tomuto zařízení vůbec nic. A to jej lze ještě využít k ukládání jiných digitálních dat, jako jsou fotografie či dokumenty.

 

“Jedná se o náš dosud nejtenčí a nejlehčí Jukebox,“ uvádí evropská obchodní manažerka pro MP3 přehrávače u Creative Julie McGuire. “Je stylový, kompaktní a jeho používání je pro uživatele požitek. K vymoženostem patří například možnost změnit jazyk rozhraní, hodiny, načasování automatického vypnutí či zapnutí. Skladby lze automaticky indexovat a zařadit podle žánru, alba a interpreta.“

 

K Jukeboxu Zen NX je přibalen software a utility, ovšem také  šikovné cestovní pouzdro černé barvy se sponou na pásek, sterou sluchátka a síťový adaptér.

 

 

O společnosti Creative

Společnost Creative (Nasdaq: CREAF) je celosvětová špička mezi výrobci zařízení pro digitální zábavu určených pro stolní počítače a Internet. Společnost Creative, proslulá svou kvalitní kartou Sound Blaster a spuštěním multimediální revoluce, určuje v současnosti svými produkty, jako je například uznávaný D.A.P. Jukebox, směr digitální zábavy na platformě PC. Inovativní hardware společnosti, firemní technologie, aplikace a služby využívající Internet umožňují zákazníkům vychutnat si vysoce kvalitní digitální zábavu kdykoli a kdekoliv.

Společnost Creative Technology Ltd., která byla založena v roce 1981, má sídlo vedení v Singapuru. Pobočka Creative Labs Europe byla založena v roce 1993 s cílem získat větší podíl z potenciálu evropského trhu. Do plného provozu byla pobočka uvedena generálním ředitelem Michaelem Sullivanem a její sídlo bylo vybudováno v Berkshire, UK. Creative Labs Europe se během minulých tří let rozrostla devětkrát s pobočkami ve Francii, Španělsku, Portugalsku, Itálii, Německu, UK, státech Beneluxu, Dánsku, Švédsku a Polsku. Evropské technické a provozní centrum společnosti Creative (EOTC) bylo oficiálně otevřeno 19. července 1995 v irském Dublinu. EOTC funguje jako centrum pro nástup na rychle rostoucí evropský trh. Zajišťuje efektivní dodávky produktů lokalizovaných a přizpůsobených evropskému zákazníkovi. Navíc poskytuje technickou podporu a doplňuje tak aktivity poboček v evropských zemích. V oblasti Evropy operuje 570 zaměstnanců.

Poznámka pro redaktory: Další informace získáte na adrese www.europe.creative.com. Najdete zde nové tiskové zprávy, krátké šoty, průvodce pro recenzenty a technické zprávy týkající se celé výrobní řady multimediálních produktů od společnosti Creative.

Pro další informace navštivte www.europe.creative.com

 

 

 

Váš názor Další článek: Vývoj cen hardwaru: rapidní vzestup

Témata článku: Internet, Jukebox, Julie, Spona


Určitě si přečtěte

Je to dobré, cetky z AliExpressu budou nejspíše relativně levné i v roce 2021

Je to dobré, cetky z AliExpressu budou nejspíše relativně levné i v roce 2021

** V roce 2021 začneme platit DPH i u laciného zboží z asijských e-shopů ** Daň ale budeme většinou platit už na e-shopech ** Nemusíte se bát zdlouhavého a drahého celního řízení

Jakub Čížek | 74

10 map, na kterých můžete COVID-19 sledovat téměř v živém přenosu

10 map, na kterých můžete COVID-19 sledovat téměř v živém přenosu

** Koronavrus můžete sledovat skoro živě ** Analytici a kartografové připravili hromadu map ** Vybrali jsme deset z nich

Jakub Čížek | 8

Vyrobíme si falešný Mac mini za tisícovku. Stačí Raspberry Pi a 3D tiskárna

Vyrobíme si falešný Mac mini za tisícovku. Stačí Raspberry Pi a 3D tiskárna

** Vyzkoušíme Raspberry Pi 4 s iRaspbianem ** Operační systém vypadá skoro jako macOS ** Vše strčíme do vlastní stylové krabice

Jakub Čížek | 29


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X