Nový COMFOR Diablo Silent – tichý počítač postavený na mobilní platformě

Společnost AT Computers oznámila uvedení nového osobního počítače COMFOR Diablo Silent na český a slovenský trh. Jedná se o výkonný a dobře vybavený osobní počítač, určený zejména pro domácí využití. Mezi jeho největší přednosti patří tichý chod, bohatá výbava a vysoký výkon, srovnatelný s výkonem počítačů vybavených klasickými desktop procesory, které jsou samozřejmě energeticky náročnější.
Nový COMFOR Diablo Silent – tichý počítač postavený na mobilní platformě

COMFOR Diablo Silent je vybaven mobilním procesorem Intel Pentium M 735 (1,7 GHz, 2 MB L2 cache, 400 MHz FSB), zaručujícím vysoký výkon a přitom nízkou spotřebu energie, a 512 MB operační paměti typu DDR. Na rychlý pevný disk (7200 otáček/min., SATA) se vejde 120 GB dat. Domácí uživatele potěší velmi tichý chod počítače, takže ho mohou používat i v malém bytě, aniž by rušili ostatní členy rodiny. Tichého chodu bylo mimo jiné docíleno díky použití zmíněné mobilní platformy, která má nižší spotřebu energie a tím i nižší tepelné vyzařování, k jehož chlazení postačuje pouze jeden ventilátor o průměru 12 cm, který je umístěn v napájecím zdroji.

 

Pro archivaci dat je COMFOR Diablo Silent vybaven dvojvrstvou DVD vypalovačkou (DVD±R/RW) a k přenosu menších souborů mezi dvěma počítači je možno využít i obligátní FDD mechaniku. K Interentu počítač připojíte velice snadno, pomocí gigabitové síťové karty 10/100/1000.

 

Co by to bylo za moderní PC pro domácí uživatele, kdyby nebylo připraveno i pro multimédia a hraní her. Integrované audio 5.1 a grafická karta ATI Sapphire Radeon 9600XT Ultimate (128 MB, AGP, DVI, pasivní chlazení) jsou zárukou skvělých zážitků při hraní her, poslouchání audio záznamů či sledování videa.

 

Součástí ceny, která činí 29 990 Kč bez DPH je i klávesnice a optická myš Logitech, operační systém MS Windows XP Home CZ SP2 a velký komplet OEM software. Počítač je k dispozici již nyní a uživatel na něj dostane záruku 2 roky.

 

 

Další informace o počítačích společnosti AT Computers najdete na: www.atcomp.cz.

Elektronické prodejny COMFOR najdete na adresách www.comfor.cz a www.comfor.sk.

 

 

###

 

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem přes 5 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů a notebooků.

COMFOR je česko – slovenský prodejní řetězec, který nyní zahrnuje 160 prodejních míst v ČR a 33 prodejen na Slovensku. V prodejnách COMFOR je nabízena výpočetní, digitální a projekční technika. Součástí řetězce nejsou jen vlastní prodejny, ale také autorizovaní COMFOR Partneři, kteří prošli náročným výběrovým řízením a absolvovali celou řadu školení, tak, aby splnili nejnáročnější kritéria pro přístup k zákazníkům. 

Váš názor Další článek: Microsoft opravil dvě chyby DRM v Media Playeru

Témata článku: Diablo, Tichý počítač, Diablo 3


Určitě si přečtěte

17 užitečných tipů a triků pro Mapy Googlu, které byste měli znát

17 užitečných tipů a triků pro Mapy Googlu, které byste měli znát

** Mapy Googlu mají spoustu funkcí, které jsou často přehlíženy ** Využijte například podrobnější možnosti plánování cest ** Hodit se mohou i tipy na sdílení nebo pohledy do minulosti

Karel Kilián | 25

10 map, na kterých můžete COVID-19 sledovat téměř v živém přenosu

10 map, na kterých můžete COVID-19 sledovat téměř v živém přenosu

** Koronavrus můžete sledovat skoro živě ** Analytici a kartografové připravili hromadu map ** Vybrali jsme deset z nich

Jakub Čížek | 8

Výkon herního počítače za 139 Kč nebo i úplně zadarmo. Geforce Now startuje!

Výkon herního počítače za 139 Kč nebo i úplně zadarmo. Geforce Now startuje!

** Dlouhý betatest končí a nyní všichni mohou hrát přes internet ** Nemusíte žádné hry kupovat znovu. Jede to, co už máte v knihovnách na Steamu, Uplay, Battle.net a jinde ** Roční náklady odpovídají ceně jedné běžné hry

Tomáš Holčík | 53Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor