Nový cenově dostupný projektor pro domácí kino

Společnost Hitachi zařazuje do své nabídky novinku v modelové řadě projektorů pro domácí kino.
Nový cenově dostupný projektor pro domácí kino

Praha 2.12.2005 – Hitachi není pouze výrobce drahých projektorů určených pro majetné zákazníky, kteří si mohou dovolit utratit za domácí zábavu desítky tisíc korun. Zástupcem levných, leč velmi kvalitních projektorů pro domácí kino je nový model PJ-LC9, který je nástupcem přístroje PJ-LC7.

Projektor nabízí nativní rozlišení 854x480 bodů, velmi dobrý kontrastní poměr  500:1 a svítivost 1300 ANSI lumenů. Jak vyplývá z rozlišení, projektor promítá na plátno obraz ve skutečném formátu 16:9, a tak nejsou drahocenné body mrhány na projekci černých pruhů v horní a dolní části plátna. Přestože se jedná o levnější model projektoru, disponuje 3LCD technologií, která zajišťuje skvělý obraz s dokonalými sytými barvami. Každá barevná složka obrazu (červená, modrá a zelená) je zpracovávána zvlášť na samostatném 0,55“ velkém LCD panelu.

Projektor je navržen speciálně pro domácí kino, ale majitel si na něm s přáteli užije i sportovní přenosy či počítačové hry, které se stanou zcela novým zážitkem díky ohromující velikosti obrazu. Při sledování dojemných filmů doprovázených tichou a emotivní hudbou by vás mohlo rušit chlazení lampy, a proto je  možné v nastavení zvolit takzvaný Whisper Mode (tichý mód), který sníží hlučnost
o několik decibelů.

PJ-LC9 je možné ihned zapojit do již funkčního domácího kina, protože má na své zadní straně řadu video vstupů včetně komponentního vstupu. Stačí si jen vybrat ten správný pro váš systém a během několika minut můžete promítat. Nastavení projektoru je totiž velmi snadné a zvládne ho i naprostý laik. Díky své nízké ceně, kvalitnímu provedení, skvělému obrazu a jednoduchosti je proto PJ-LC9 skvělým řešením snad pro každou domácnost, kterou už nebaví sledovat filmy jen na malé televizní obrazovce.

 

O společnosti Hitachi Digital Media Group

Digital Media Group, která je součástí Hitachi Europe Ltd, je odpovědná za celoevropský prodej a distribuci digitálních displejů Hitachi, spotřební elektroniky, projekčních produktů a systémů průmyslové televize.

Díky pěti klíčovým oblastem produktů má Hitachi Digital Media Group výborné postavení pro poskytování digitálních řešení pro domácnost i firmy. Mezi klíčové řady produktů patří řešení pro domácí i firemní aplikace, zahrnující plazmové televizory a plazmové monitory, LCD monitory pro domácí a kancelářské aplikace, kompletní řadu video a datových projektorů, DVD kamery a přehrávače, moderní řešení v oblasti skenování pro firmy a vládní instituce a ve své třídě nejlepší produkty pro ukládání dat na PC i přenosných počítačích.


O společnosti Hitachi Digital Media Group

Digital Media Group, která je součástí Hitachi Europe Ltd, je zodpovědná za celoevropský prodej a distribuci digitálních displejů Hitachi, spotřební elektroniky, projekčních produktů a systémů průmyslové televize.

Hitachi Digital Media Group má vedoucí postavení ve čtyřech klíčových oblastech poskytování digitálních řešení. Mezi klíčové řady produktů patří řešení pro domácí i firemní aplikace, zahrnující plazmové monitory, plazmové a LCD televize, včetně produktů s podporou standardu HDTV. Dále jsou to kompletní řada video a datových projektorů včetně špičkových projektorů pro domácí kino,
5. generace DVD kamer a celá škála DVD/harddisk přehrávačů a rekordérů. Nechybí ani moderní řešení v oblasti skenování pro firmy a vládní instituce a ve své třídě nejlepší produkty pro ukládání dat na PC i přenosných počítačích.

Více informací naleznete na stránkách společnosti Hitachi Digital Media na adresách:
http://www.hitachi-online.cz
http://www.hitachidigitalmedia.com


O společnosti Hitachi Europe Ltd

Hitachi Europe Ltd., je dceřinnou společností Hitachi Ltd., Japan, která je také jediným vlastníkem. Sídlo společnosti je v Maidenheadu, Velká Británie. Hitachi Europe má pobočky v 15 zemích a zaměstnává přes 470 osob v Evropě, na Středním Východě a v Africe. Jako „partner pro nejlepší řešení“ navrhuje společnost Hitachi Europe své služby a řešení tak, aby splnily specifické potřeby jejích zákazníků. Hitachi Europe pokrývá jedenáct klíčových obchodních oblastí: energetické a průmyslové systémy, řešení pro železnice, zařízení pro průmysl, informační systémy, vysoce výkonnostní výpočetní techniku, digitální média, spotřební produkty, klimatizační a chladící systémy, nákup a sourcing, skupinu pro podnikové technologie (výzkum a vývoj) a Hitachi Design Centre. Více informací naleznete na webových stránkách společnosti Hitachi Europe na adrese: http://www/hitachi-eu.com


Hitachi Ltd.

Hitachi Ltd., se sídlem v Tokiu v Japonsku, je jednou z předních nadnárodních společností, podikající mj. v oblasti elektroniky a elektrotechniky. Po celém světě zaměstnává přibližně 347 000 zaměstnanců. Fiskální rok 2004 (skončil 31. března 2005) skončil s konsolidovanými tržbami ve výši 9 027 miliard yenů (84,3 miliardy USD*).  Společnost nabízí široký sortiment systémů, produktů a služeb, včetně informačních systémů, elektronických zařízení, polovodičů, energetických a průmyslových systémů, spotřebních výrobků a materiálu a finančních služeb. Více informací naleznete na webových stránkách společnosti Hitachi Ltd. na adrese http://global.hitachi.com.

Váš názor Další článek: Nejlevnější tarif připojení k Internetu přes dial-up představuje Tiscali

Témata článku: Video, Europe, Levné televizory, Nejlepší televize, Hitachi, Digitální kamery, Domácí kina, Černý pruh, Digitální televize, Lumen, Domácí kino, Digitální vstup, Televize s DVD, Kino, Skvělý monitor, Nejlepší řešení, Levné monitory k počítači, Informační panel, Postavená kamera, Kancelářské potřeby praha, Nativní rozlišení, Domácí projektor, Projektor, Skvělé řešení, Levné monitory k pc

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší