Nový Acer Veriton N270G

Nový Acer Veriton N270G

Tenké provedení ve tvaru diamantu, kompaktní tvarový faktor,energeticky účinný procesor, výkonné grafické řešení a užitečný software dokazují, že nový Acer Veriton N270G má veškeré předpoklady pro optimální výpočetní výkon při nízké spotřebě a nákladech na údržbu.

Je ideální pro malé kanceláře, školy, veřejnou dopravu, výstavní haly, hotelové recepce, letištní odbavovací přepážky a jiná pracoviště s omezeným prostorem. Představuje dokonalou rovnováhu mezi produktivitou a účinností. Neobyčejně kompaktní počítač (s objemem pouhý 1 litr!) využívá velmi efektivně prostor, ať už je umístěný na stojanu, anebo upevněný na zadní straně vybraných monitorů Acer.

Veriton N270G je osazen energeticky účinným procesorem Intel® Atom D510, který nabízí 64bitový výkon dvou jader ve spojení s čipsetem Intel® NM10 Express. Výsledkem je optimální platforma, na níž lze sledovat filmy ve vysoké kvalitě, surfovat na internetu anebo efektivně pracovat s kancelářským softwarem. Veriton N270G je vybaven až 4GB pamětí a integrovanou grafikou GFX, která přehrává videa ve vysoké kvalitě a zobrazuje snímky naprosto ostře a přesně. Pevný disk s velkou kapacitou a vestavěná multiformátová čtečka paměťových karet zjednodušují ukládání a sdílení dat.

Energeticky účinný systém snižuje nepříznivé dopady na životní prostředí i náklady na údržbu. Veriton N270G, osazený energeticky účinným procesorem, spotřebuje díky technologii Acer PowerSaver jen tolik energie, kolik skutečně potřebuje. Splnění požadavků Energy Star® zaručuje úsporný provoz. Vzhledem ke svému neobyčejně kompaktnímu provedení klade Veriton N270G i menší nároky na spotřebu obalového materiálu, který je navíc vyrobený z recyklovaných surovin.

Promyšlený design zaručuje inteligentní vedení kabelů, a tedy zabraňuje vzniku nepřehledné kabelové změti a současně zajišťuje snadný přístup k nejpoužívanějším portům.Ke snadné obsluze přispívá umístění tlačítka vypínače, které se nachází nad displejem v případě, že je počítač upevněn na zadní straně monitoru.

Počítač Veriton N260je vybaven sadou utilit Veriton ControlCenter, která zjednodušujepracovní prostředí, neboť soustřeďuje nejdůležitější funkce a šikovné nástroje na jediném snadno dostupném panelu a tím šetří čas a energii uživatelům a navíc usnadňuje i rutinní úkoly.

Veriton ControlCenter se skládá z následujících utilit:

  • Acer QuickMigration urychluje provádění aktualizací a přenos osobních údajů z jednoho osobního počítače na jiný prostřednictvím společného síťového kabelu.
  • Acer PowerSaver umožňuje nastavit konfiguraci úrovně výkonu v závislosti na způsobu využití počítače: nízký výkon a úspora energie při běžném používání a vysoký výkon, jakmile jsou na počítač kladeny zvýšené nároky.
  • Acer SmartBoot automaticky zavádí často používané programy do systémové lišty při spuštění.
  • Acer eLock Management zablokuje heslem zařízení s výměnnými datovými úložišti,optické mechaniky a další rozhraní, a tak chrání data proti krádeži v případě, že počítač je ponechán bez dozoru.
  • Acer eSettings Management s intuitivním ovládáním rozhraní nabízí úplnou kontrolu nad funkcí systému prostřednictvím pohodlného nastavení konfigurace.

Veriton N270G je dále vybaven softwarem Acer Client Manager pro vzdálené provádění běžných úkolů správy IT a zjednodušení správy sítě. 

Další článek: Soud rozhodl: v diskuzích můžete kritizovat jen slušně

Témata článku: Dokonalé rozhraní, Zadní strana, Nízká spotřeba, Nízká kvalita, Škola paměti, Ideální případ, Běžný monitor, Tenký monitor, Nízký výkon, Vysoká spotřeba, Osobní doprava, Veřejná doprava, Tenký film, Vysoký výkon, Počítače levně na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 49

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu