Nový 28palcový monitor Philips s MVA panelem

15. ledna 2014
Potvrzeno: Radionomy koupilo Winamp
Nový 28palcový monitor Philips s MVA panelem

Společnost MMD – Monitors & Displays Czech Republic uvedla na trh nový 28palcový monitor Philips. Nový stylový monitor s označením 284E5QHAD nepřináší pouze jedinečný obraz na skutečně velké ploše, ale také skvělý 14wattový zvuk. Monitor je navíc vybaven technologií MHL, která uživateli umožňuje sdílet obsah jeho mobilního zařízení na velké ploše monitoru.

Široké pozorovací úhly a nádherný obraz

Nový monitor Philips je vybaven pokročilou zobrazovací technologií (MVA), která zaručuje živé barvy a skutečně jasný obraz. Je ideální pro multimediální využití, jako je sledování filmů, prohlížení obrázků nebo hraní her, ale hodí se i na náročnější aplikace v oblasti grafického designu. Díky širokým pozorovacím úhlům si vychutnáte ostrý obraz dokonce i při naklonění.

Klepněte pro větší obrázek

Další vychytávkou nového Philipsu 284E5QHAD je obrazová technologie SmartImage Lite, která dynamicky upravuje kontrast, saturaci barev a jas obrazu pro co nejlepší zobrazení, a to pouze prostřednictvím výběru jedné z předvolených možností.

TrueVision technologie, která je též ve výbavě, využívá pokročilé algoritmy, které nastavují výkon monitoru tak, aby podával vždy ten nejlepší obraz.

Široké možnosti připojení

Díky MHL rozhraní mohou uživatelé sdílet obsah svých mobilních zařízení na tomto Full HD monitoru. Zařízení je zároveň nabíjeno, takže se nemůže stát, že by se například během sledování filmu vypnulo. Dále je monitor vybaven digitálním HDMI portem a také analogovým VGA.

Monitor Philips 284E5QHAD bude na trhu dostupný v průběhu ledna za 7690 Kč včetně DPH.

Klepněte pro větší obrázek

Další článek: Potvrzeno: Radionomy koupilo Winamp

Témata článku: Pokročilá možnost, Skvělý monitor, Velký monitor, Stylový obrázek, Pokročilá technologie, Pozorovací úhel, Široký úhel, Obraz

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší