Nový 10,1palcový Samsung GALAXY Tab s procesorem Intel

Nový 10,1palcový Samsung GALAXY Tab s procesorem Intel

Společnost Intel se stále více prosazuje v segmentu tabletů: nový 10,1palcový tablet Samsung GALAXY Tab bude poháněn procesorem Intel® Atom™ („CloverTrail+“). Nový tablet bude dále vybaven modemovým řešením Intel XMM 6262 3G anebo LTE řešením Intel XMM 7140 4G.

„Zákazníci volí technologii vyvíjenou společností Intel proto, že jim nabízí nejlepší rovnováhu mezi vysokým výkonem, efektivitou provozu a životností baterie,” prohlásil Hermann Eul, viceprezident společnosti Intel a generální ředitel divize mobilních a komunikačních přístrojů. „Ve výsledku jde o zkušenost zákazníka a my jsme si jisti, že lidé budou potěšeni tím, co jim může nabídnout technologie Intel Inside,“ dodal Eul.

Intel v tabletech pro Android

Zákazníci očekávají od svých tabletů stále více a dvojjádrová platforma Intel Atom SoC („Clover Trail+”) pro tablety Android* nabídne dvojnásobný výkon a trojnásobné grafické schopnosti oproti předchozí generaci procesorů Intel Atom – to vše při vynikající výdrži baterie.

Klepněte pro větší obrázek

Procesory Intel Atom byly navrženy speciálně pro to, aby umožňovaly rychlou práci s aplikacemi, pohodlné prohlížení internetu, aby uživatelům nabídly skvělou grafiku ve 3D, pokročilé funkce kamery a fotoaparátu a živé HD video při energetické úspornosti, což se projevuje na vynikající životnosti baterie.

Integrovaný grafický akcelerátor Intel® Graphics Media Accelerator nabízí úchvatný a vysoce realistický zážitek při hraní her ve 3D, video v rozlišení 1080p HD a velice jasnou grafiku. Pokročilé optické funkce pak zahrnují rozpoznání obličeje, mobilní HDR nebo funkci pro vytváření panoramatických snímků. Díky tomu mohou uživatelé pořizovat obrazový materiál tak tvůrčím způsobem jako nikdy v minulosti.

Dlouhodobá evoluce (4G LTE)

Intel XMM 7160 je jedním z nejmenších a nejúspornějších řešení LTE multimode/multiband na světě. Intel začne datové řešení 4G LTE distribuovat v následujících měsících, jakmile budou dokončeny závěrečné testy kompatibility u nejvýznamnějších poskytovatelů služeb v Severní Americe, Evropě a Asii.

NASA plánuje první mezihvězdnou „GPS navigaci“

Témata článku: Inside, Trail, Nejúspornější řešení, Živý snímek, 4G Lte, Skvělá efektivita, Panoramatické video, Životnost, Pokročilá funkce, Skvělé řešení, Pokročilá technologie, Atom, Samsung Galaxy Tab, Hermann, Živé video, Intel HD Graphics

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší