Novoroční dárek CZ.NIC - levnější domény

Sdružení CZ.NIC oznámilo, že díky souhlasu všech registrátorů definitivně dojde ke snížení cen domén od 1. ledna 2006. Ke všeobecnému konsensu došlo přesně měsíc před uvedením návrhu do praxe, což se shoduje s pravidly pro uveřejňování změn sdružení.
Novoroční dárek CZ.NIC - levnější domény

Praha, Česká republika – 1. prosince 2005 -  Dnes podle pravidel sdružení CZ.NIC  písemně potvrdil poslední registrátor svůj souhlas se snížením velkoobchodních cen domén.

Znamená to, že všech 17 registrátorů souhlasí se změnou ceníku služeb pro doménová jména a pravidel registrace. Návrh na snížení podalo představenstvo CZ. NIC na svém říjnovém setkání s registrátory.

Všichni registrátoři mohou tyto změny pozitivně promítnout do svých ceníků od 1. ledna 2006.

 
O sdružení CZ.NIC, z. s. p. o.
CZ.NIC, z. s. p. o., je zájmové sdružení právnických osob založené roku 1998 patnácti právnickými osobami –  předními poskytovateli internetových služeb. V současné době má 36 členů. Hlavní činností sdružení je provozování registru doménových internetových jmen, zabezpečení provozu domény nejvyšší úrovně .CZ  a osvěta v oblasti doménových jmen a nových doménových projektů. Více na www.nic.cz.

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí