Novinky ze světa projektorů ThinkVision společnosti Lenovo

13. října 2005
V Japonsku se chystá mobilní VoIP
Nový bezdrátový projektor ThinkVision C400 dává prezentujícím volnou ruku, projektor ThinkVision E400 – výkonný projektor za skvělou cenu.
Novinky ze světa projektorů ThinkVision společnosti Lenovo

Společnost Lenovo oznámila první bezdrátový projektor ThinkVision C400, který umožní prezentujícím promítat obrázky, prezentace nebo fotografie bez pevného připojení k přenosnému nebo stolnímu počítači. Projektor vybavený integrovaným bezdrátovým adaptérem 802.11b/g a rozhraním USB pro přenosná paměťová média umožňuje uživatelům promítat bezdrátově bez jakýchkoli dodatečných zařízení, například externího bezdrátového modulu nebo kabelů pro přenos zvuku a obrazu.

Klepněte pro větší obrázek


 
Bezdrátový projektor ThinkVision C400 představuje důležitou inovaci řady ThinkVision, neboť bezdrátová mobilita se už dostává mimo sféru notebooků. Jednoduchým tříkrokovým postupem se prezentující snadno připojí, nastaví promítání a spustí prezentaci v existující síti prostřednictvím šifrovaného bezdrátového připojení.

Pro situace, kdy prezentuje několik řečníků po sobě, umožňuje bezdrátový projektor ThinkVision C400 bezdrátově přepínat mezi prezentujícími jediným stisknutím dálkového ovladače.                  
S bezdrátovým projektorem ThinkVision C400 se prezentující před vystoupením nemusí zabývat potenciálními technickými obtížemi, například přepojováním kabelů, uspořádáním místnosti nebo konfigurací notebooku, a mohou se soustředit na přesvědčivou prezentaci, od níž nebude diváky nic rozptylovat.

Bezdrátový projektor C400 se svítivostí 2 650 lumenů a váhou 3,4 kg je jasný, kompaktní a bohatě vybavený, takže se hodí pro sdílení v rámci oddělení, použití ve školicích místnostech a třídách nebo upevnění na stropě v konferenčních místnostech. Kromě integrovaného bezdrátového rozhraní samozřejmě obsahuje také všechna obvyklá kabelová připojení, takže si uživatelé mohou pohodlně vybrat, jak chtějí pracovat.

Projektor ThinkVision E400 – výkonný projektor za skvělou cenu

V současném portfoliu je také široce využitelný projektor E400, který je svými parametry (svítivost 1300 lumenů, váha 2,1 kg) cenově nejdostupnějším projektorem na českém trhu.
Cena se pohybuje již od 20.990 Kč bez DPH.

Klepněte pro větší obrázek

 


O společnosti Lenovo
Společnost Lenovo (HKSE: 992; ADR: LNVGY) je třetí největší výrobce osobních počítačů na světě. Vznikla akvizicí divize osobních počítačů společnosti IBM společností Lenovo Group, její hlavní vývojová centra se nacházejí v Japonsku (Yamato), Číně (Peking, Šanghaj, Shenzen) a Severní Karolíně v USA (Raleigh). Společnost Lenovo vyvíjí, vyrábí a prodává spolehlivé, bezpečné a snadno použitelné technologie a produkty. Další informace naleznete na adrese www.lenovo.com.

Témata článku: Lumen, Dodatečné vybavení, Váhy, Váha, Jednoduché uspořádání, Osobní váha, Yamato, Místnost, Projektor

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji