Novinky OnTheRoad.to : Prosinec 2009

Novinky OnTheRoad.to : Prosinec 2009

Milí cestovatelé,

Rádi bychom se s Vámi podělili o jeden z největších úspěchů dosavadního působení služby OnTheRoad.to.

Prestižní ocenění

Minulý týden jsme v internetové anketě Křišťálová Lupa získali prestižní ocenění a stali jsme se Projektem roku 2009. Více se můžete dočíst na našem blogu.

Dalším úspěchem je také umístění v anketě Mashable´s Open Web Awards, kde bojujeme o první místo v kategorii “Nejlepší aplikace pro cestovatele”. Pokud se Vám OnTheRoad líbí, můžete pro nás hlasovat zde.

Hledání

Spojte se ostatními cestovateli a nechte se inspirovat jejich dobrodružstvím! Nová funkce “Kdo je na cestách” (najdete ji na titulní straně) Vám umožní hledat zajímavé cestovatele nebo místa, která se objevují v denících našich uživatelů. Zadejte lokaci či cestovatele a nechte se unést…

Diskuzní fórum “Talk”!

Potřebujete rychle vyřešit nějaký problém? Napište nám do našeho nového diskuzního fóra “Talk” a my Vám obratem odpovíme. Pokud máte nějaké přání směrem k OnTheRoad, můžete jej prodiskutovat s našimi vývojáři nebo s ostatními cestovateli. Tak neváhejte a napište nám.

Těšte se: Nová verze iPhone aplikace

Nová verze naší iPhone aplikace Vám umožní měnit seznam Vašich “Odběratelů”, tedy těch, kdo sledují Vaše výlety prostřednictvím emailu. Novinkou bude také funkce “Místa kolem mě” a nebo možnost měnit pořadí článků ve frontě na publikaci. Přečtěte si více na našem blogu.

Kdo cestuje s OnTheRoad?

Cestovatelka Milada se ve svých 62 letech vydala do Austrálie prožít cestu svých snů. Zábavné útržky z jejího deníku najdete v prosincovém čísle časopisu Žlutý a nebo v elektronické podobě zde. Celý cestovní deník pak najdete na adrese: http://mamca.ontheroad.to/australie-a-novy-zeland.
 

Témata článku: Deník, Nová cesta, Nové místo

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje