Novinky na www.otoman.cz

Od 8.6.2006 vstoupily v platnost nové podmínky na webhostingovém serveru www.otoman.cz. Tyto podmínky ruší předcházející omezení z pohledu přenášených dat (trafficu). Tzn. že uživatel není nijak limitován objemem přenesených dat. Pouze po překročení 5 GB stažených dat za měsíc je mu postupně snižována rychlost přístupu na stránky. Jedná se o omezení na 512 kb/s a později 256 kb/s. Tyto rychlosti jsou naprosto použitelné pro prohlížení stránek. Opatření slouží hlavně jako ochrana před zneužíváním hostingu k downloadovým účelům.
Novinky na www.otoman.cz

Otoman.cz je na českém trhu známý již více než 3 roky a vždy byl něčím vyjímečný. Od začátku své existence se jedná o nízkonákladový webhosting poskytující všechny moderní technologie. V době, kdy většina firem na českém trhu nabízela webhostingové služby za ceny kolem 300 Kč/měsíc, přišel s nabídkou kompletních služeb v oblasti provozu www stránek pod 20 Kč/měsíc. V dalších letech docházelo postupně k navyšování prostoru a implentaci všech nových služeb. To vše za cenu která se stále drží pod 20 Kč/měsíc. V dnešní době je za tuto cenu uživatelům k dispozici 5 GB prostoru, PHP5, MySQL, neomezeně emailů s vlastním SMTP serverem atd.

Celá služba je zamýšlena hlavně pro soukromé použití, ale využívá ji i několik firem. Uživatel má možnost používat bezplatně doménu III.řádu .me.cz nebo si zaplatit za doménu II. řádu např. .cz, .com, .eu atd.

Celý hosting běží na stabilním značkovém serveru v profesionálním housingovém centru. Konektivita je zajišťována prostřednictvím firmy net4net.

Podpora uživatelů je prováděna přes diskuzní fórum. Registrovaní uživatelé zde mají možnost řešit své problémy s administratory nebo i mezi sebou navzájem. Pro potencionální zákazníky je možno fórum prohlížet na adrese http://forum.otoman.cz.

Diskuze (2) | Skype 2.5 s funkcí pro posílání SMSek oficiálně venku

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší