Novinky na prosinec: Nejširší vánoční nabídka

30. listopadu 2000
Vicemiss Internet 2000 u zpovědi
nejbohatší nadílku lze snadno pořídit v prodejní síti Paegas
Novinky na prosinec: Nejširší vánoční nabídka
Zájemce o služby GSM se může spolehnout na to, že v prodejní síti Paegas nalezne vždy nejširší nabídku mobilních telefonů, takže si vybere opravdu každý. Začátkem prosince přitom dochází ke snížení cen řady telefonů a Twist sad. "Předvánoční období pro nás vždy bylo velmi příjemné a vše nasvědčuje tomu, že letos to nebude jinak. Máme nejširší nabídku mobilních telefonů, spousty zajímavých dárků a výhod, které získá každý, kdo se rozhodne pro Paegas a zajímavé ceny," uvedla tisková mluvčí společnosti RadioMobil Tereza Kakosová,

Ceny dotovaných telefonů přitom začínají už od jedné koruny. Každý nový zákazník získá se standardní aktivací mobilního telefonu taktéž za symbolickou hodnotu 1,- Kč tzv. head-set, neboli lehké hands-free. Tato sada sluchátek a mikrofonu k ovládání mobilního telefonu (za chůze, jízdy automobilem, v kanceláři při práci na počitači apod.) je připravena pro každého zákazníka běžného tarifního programu, ať si vybere jakýkoliv model mobilního telefonu. V případě, že si kterýkoliv náš zákazník, ať současný nebo nový, ve značkových prodejnách Paegas pořídí běžnou sadu hands-free, může si ji nechat v autorizovaných montážních centrech Paegas zdarma odborně nainstalovat do svého automobilu.

V rámci věrnostního programu Paegas Bonus je řada zajímavých možností, jak využít nasbírané body k získání milých dárků z nejrůznějších oblastí. Jde o mobilní telefony, kryty a pouzdra na mobilní telefony, ale také o věci z oblasti trávení volného času apod.

Paegas Partner

Za příjemný dárek lze považovat i SIM kartu Paegas Partner, kterou si může pořídit každý uživatel tarifních programů Paegas 60, Paegas 120 a Paegas 300. Jde o standardní SIM kartu s vlastním telefonním číslem, za kterou však zákazník neplatí žádný aktivační ani měsíční paušál, jen provolané minuty, které jsou mu účtovány na jeho původní fakturu. V případě tarifních programů Paegas 120 a Paegas 300 pak může uživatel získat dokonce dvě karty Paegas Partner zdarma. Zároveň si ve značkových prodejnách Paegas může za speciální zvýhodněnou cenu koupit nový telefon.

Paegas Bonus Club

Všichni uživatelé běžných tarifních programů Paegas se přitom mohou stát členy Paegas Bonus Clubu. Podle toho, jaký tarif využívají, pak dostanou zlatou nebo stříbrnou klubovou kartu, kterou lze využít u celé řady partnerů, a získat tak slevy a další výhody. Od prosince tak mohou ve značkových prodejnách Paegas ušetřit až 15 procent z ceny kupovaného zboží. Zároveň zdarma získávají klubový čtvrtletník Paegas Impuls, jehož vánoční číslo RadioMobil právě rozesílá.

Členem klubu se přitom může stát každý uživatel běžného tarifního programu Paegas. Pokud zvolil program Paegas 120 a vyšší (resp. starší program Manažer a Diamant), získá zlatou kartu, v jiném případě dostane kartu stříbrnou. Protože je však platnost karty časově omezena na 1 rok, je nutné, aby se členové před ukončením platnosti karty znovu registrovali. Tak získají novou kartu platnou pro další rok. K členským výhodám patří také automatické zasílání čtvrtletníku Paegas Impuls. Nejjednodušší je využít k obnovení členství internet a na stránkách Paegas Click (www.click.cz) v sekci ClickProfil vyplnit patřičný formulář. Kdykoliv lze samozřejmě členství obnovit i telefonicky na infolince Paegas Bonus Clubu (0603 604 444).

Předvánoční Mobil Junior:

Po úspěšné Twist sadě Junior s přístrojem Siemens C25 přichází na trh nová verze s mobilním telefonem Motorola T180. Kromě telefonu a nabité Twist karty je součástí balení, které přijde na 3999 Kč (včetně DPH), také pouzdro a stručný popis k nastavení pevné volby.

Paegas Click

Úplně všichni uživatelé služeb Paegas včetně majitelů předplacených karet Paegas Twist mohou od začátku listopadu využívat služby Paegas Click, která na českém trhu nemá obdoby. Zdarma tak získají e-mailovou schránku ClickBox Easy, možnost ovládat služby Paegas přes ClickProfil a v rámci ClickWAPu si mohou personifikovat WAPovou bránu. Navíc mají uživatelé běžných tarifních programů ještě v prosinci 100 minut WAP připojení zdarma a zdarma mohou po tuto dobu také využívat univerzální elektronickou schránku ClickBox úplně zdarma. Ta přitom umožňuje v rámci jediné schránky pracovat nejen s e-maily, ale také s faxy a hlasovými zprávami. To vše lze přitom snadno učinit prostřednictvím webové brány, ale také přes ClickWAP anebo přes přístupový protokol POP3.

Nejlépe zabalený dárek

Každý zákazník, který si pořídí Twist sadu, získá zdarma značkový batoh Reebok. Tuto akci, která navazuje na velmi úspěšný loňský dárek hodinek Swatch, podporuje rozsáhlá reklamní kampaň pod heslem Nejlépe zabalený vánoční dárek.

Snadný výběr

Nabídka společnosti RadioMobil je strukturována tak, aby si vybral naprosto každý zájemce o služby mobilních komunikací. Jednodznačně nejjednodušší je pořídit si předplacenou sadu Paegas Twist. Ceny sad začínají už od 3.499 Kč (včetně DPH), přičemž zákazník dostane telefon, Twist kartu s kreditem 400 Kč a navíc jako dárek značkový batoh Reebok. Zároveň může požádat i o bankovní Twist kartu, která mu umožní ovládat bankovní účet naprosto bezpečně prostřednictvím menu v mobilním telefonu.

Pokud si zákazník vybere standardní tarifní program, může si pořídit mobilní telefon za dotovanou cenu už od jedné koruny. Získává také přístup k řadě dalších služeb, které u předplacených služeb nejsou. Jde třeba o již zmiňovaný ClickBox. Vždy přitom zákazník dostává desítky minut hovoru zdarma a výhodné sazby pro všechny typy volání. Neméně lákavá je možnost získat až dvě další naprosto nezávislé SIM karty Paegas bez aktivačních a měsíčních poplatků, tedy úplně zdarma, v rámci nabídky Paegas Partner.

Datová a servisní podpora:

Všichni, kdo potřebují poradit se zavedením datových služeb, se mohou obrátit na datové servisní partnery společnosti RadioMobil. Ti zákazníkům společnosti RadioMobil za zvýhodněných podmínek nainstalují datové a faxové služby nebo například služby Internet via Paegas na počítače, notebooky, kapesní diáře a další zařízení. Stačí se pouze prokázat SIM kartou Paegas. Seznam partnerů je zveřejněn na internetu anebo na ně odkáží pracovníci infolinek.

Akciová společnost RadioMobil je operátorem nejdynamičtěji rostoucí sítě GSM 900/1800 MHz v ČR. Síť GSM Paegas, kterou RadioMobil provozuje, patří k technologicky nejvyspělejším na světě a na českém trhu nemá v celé řadě služeb konkurenci. Pouze v síti Paegas mohou opravdu všichni zákazníci, majitele předplacených karet Paegas Twist nevyjímaje, využívat nejmodernější služby: datové a faxové spojení úplně zdarma, GSM bankovnictví, Paegas Asistent a další. Jedině v síti Paegas mohou zákazníci využít služby Paegas Click spojující svět internetu a mobilních telefonů. Na webové stránce www.click.cz může majitel mobilního telefonu Paegas snadno nastavovat služby, ale i třeba využívat komplexní elektronickou schránku. Vždy si přitom mohou být jisti, že zvolili nejefektivnějšího operátora na českém trhu.

Síť GSM Paegas dnes pokrývá přes 99 % české populace a 99,8 % silnic první třídy. Mobilní telefon mohou zákazníci společnosti RadioMobil používat v sítích 193 operátorů z 86 zemí celého světa (celkem 117 různých lokalit). Během roku 1999 investoval RadioMobil do sítě více než 5,5 miliardy korun a plánuje na rok 2000 investice přesahující 10 miliard. Koncem září 2000 využívalo služby Paegas přes 1.500.000 zákazníků.

Váš názor Další článek: Vicemiss Internet 2000 u zpovědi

Témata článku: Internet, Twist, Běžný set, Diáře, Bonus, Elektronická sluchátka, Mobilní telefony, Příjemná cena, Zajímavý trh, Běžný zákazník, Běžný uživatel, Junior, Reebok, Kapesní diáře, Česká tisková kancelář, Zajímavé číslo, Zajímavý dárek, Click, T-mobile mobilní telefony akce, Zvýhodněná cena, Telefon, Swatch


Určitě si přečtěte

Čím nahradit Total Commander: 11 správců souborů nejen pro profíky

Čím nahradit Total Commander: 11 správců souborů nejen pro profíky

** Total Commander je fernomén mezi správci souborů ** Našli jsme 11 povedených alternativ ** Zvládnou to samé a ke všemu jsou většinou zadarmo

Karel Kilián | 87

Testy procesorů Intel Comet Lake pro desktopy jsou venku. Teď už je jasné, jakého dostaly Ryzeny soupeře

Testy procesorů Intel Comet Lake pro desktopy jsou venku. Teď už je jasné, jakého dostaly Ryzeny soupeře

** Embargo pro testy nových desktopových procesorů Comet Lake od Intelu skončilo ** Spousta recenzí a testů ukazuje výhody a nevýhody nových modelů ** Dokáží nové procesory konkurovat modelům od AMD?

Karel Javůrek | 47

Z rozmazané šmouhy krásná fotka. Takhle kouzlí nová umělá inteligence MyHeritage

Z rozmazané šmouhy krásná fotka. Takhle kouzlí nová umělá inteligence MyHeritage

** MyHeritage slibuje nejlepší neuronovou síť pro vylepšování fotek ** Funguje tím líp, čím horší fotku upravuje ** Otestovali jsme desítky různých snímků

Marek Lutonský, Lukáš Václavík | 39

Jak se žije s telefonem bez Googlu: Čerstvé zkušenosti s telefony Honor a Huawei

Jak se žije s telefonem bez Googlu: Čerstvé zkušenosti s telefony Honor a Huawei

** Honor u nás přichází s prvním telefonem bez Google Mobile Services ** Současný stav je lepší než na začátku, ideální ale není ** Zkusili jsme i hack s ručním přidáním služeb Googlu

Tomáš Holčík | 158

Velká datová loupež. Proč mají disky nižší kapacitu, než uvádějí?

Velká datová loupež. Proč mají disky nižší kapacitu, než uvádějí?

** Na disk nikdy neuložíte tolik dat, jak tvrdí výrobce ** Ajťáci si vymysleli vlastní jednotky jako mebibajt ** Zmatky vznikají i kvůli různým výjimkám

Lukáš Václavík | 110

Na měsíc jsem opustil Google a potupně se zase vrátil zpět (komentář)

Na měsíc jsem opustil Google a potupně se zase vrátil zpět (komentář)

** Zkusil jsem se zbavit závislosti na vyhledávači od Googlu ** Jako alternativy posloužily Bing, Seznam a DuckDuckGo ** Mají své silné stránky, ale i nepřekonatelná negativa

Lukáš Václavík | 60


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11