Novinky na leden: Paegas Click ještě v lednu zdarma

ještě v lednu si mohou zájemci zdarma aktivovat službu Paegas Click a ušetřit také paušál
Novinky na leden: Paegas Click ještě v lednu zdarma
Možnost využívat převratné služby Paegas Click zcela zdarma se prodlužuje i na leden. Všichni uživatelé služeb Paegas včetně majitelů předplacených karet Paegas Twist mohou už od začátku listopadu využívat služby Paegas Click, která na českém trhu nemá obdoby. Zdarma tak získají e-mailovou schránku ClickBox Easy, možnost ovládat služby Paegas přes ClickProfil a v rámci ClickWAPu si mohou personifikovat WAPovou bránu. Uživatelé běžných tarifních programů mohou využívat univerzální elektronickou schránku ClickBox úplně zdarma. Ta přitom umožňuje v rámci jediné schránky pracovat nejen s e-maily, ale také s faxy a hlasovými zprávami. To vše lze přitom snadno učinit prostřednictvím webové brány, ale také přes ClickWAP. Aktivace služby ClickBox přitom od února vyjde na 90 Kč a stejnou částku bude stát měsíční provoz. Ostatní služby v rámci Paegas Click budou i nadále zdarma. "Click přitáhl velkou pozornost všech našich zákazníků. Podobné služby totiž nenaleznou u žádného jiného českého telekomunikačního operátora," uvedla k tomu tisková mluvčí společnosti RadioMobil Tereza Kakosová.

Paegas Asistent 333 pomůže najít informace

Služba Paegas Asistent 333 se dále rozšiřuje. Kromě vyhledání čísel z několika různých databází, přímého spojení, plánování hovoru a tlumočnictví nově podají operátoři také informace z jízdních a letových řádů, letenky lze přes mobil také rovnou objednat (a přes GSM bankovnictví i zaplatit). Na čísle 333 lze také po přepojení na meteorologa Českého hydrometeorologickéhío ústavu zjistit stav a předpověď počasí v ČR, ale i ve světě. Meteorolog podkytne také informace o sněhových podmínkách v horských střediscích. Ve spolupráci s firmou Travel Guide zprostředkuje Paegas Asistent také informace o ubytovacích zařízeních v ČR a zároveň si volající může rovnou ubytování objednat. "Od května 1999, kdy jsme Paegas Asistent 333 spustili, se počet služeb neustále rozšiřuje. Ještě v roce 1999 přibylo tlumočnictví a letos možnost odesílat prostřednictvím operátora textové zprávy, faxy či e-maily. Nyní mohou operátoři volajícímu pomoci i při vyhledání dopravního spojení, meteorolog informuje o počasí a je možné vyhledat a najít ubytování. Nikdo jiný v ČR takovouhle šíři služeb doposud nenabízí," dodala Tereza Kakosová.

Fotbalista roku

RadioMobil se jako tradiční partner českého fotbalu podílel i na vyhlášení ankety o nejlepšího fotbalistu roku. To se uskutečnilo 27. prosince 2000. Vítěze – Pavla Nedvěda – vyhlásila tisková mluvčí společnosti RadioMobil Tereza Kakosová. "Se sportem jsme velmi těsně spjati a s českým fotbalem zvlášť. Ostatně jsme v roce 2000 s Českomoravským fotbalovým svazem podepsali smlouvu o podpoře na další roky a věřím, že česká reprezentace bude dělat svým četným fanouškům radost."

Náhlavní souprava za 1 Kč

Ceny dotovaných telefonů přitom začínají už od jedné koruny. Každý nový zákazník získá se standardní aktivací mobilního telefonu taktéž za symbolickou hodnotu 1,- Kč tzv. head-set, neboli lehké hands-free. Tato sada sluchátek a mikrofonu k ovládání mobilního telefonu (za chůze, jízdy automobilem, v kanceláři při práci na počitači apod.) je připravena pro každého zákazníka běžného tarifního programu, ať si vybere jakýkoliv model mobilního telefonu. Pokud si náš zákazník, ať současný nebo nový, ve značkových prodejnách Paegas pořídí běžnou sadu hands-free, může si ji nechat v autorizovaných montážních centrech Paegas zdarma odborně nainstalovat do automobilu.

Twisty s předvolbou 073

Už čtvrtou předvolbu začal využívat RadioMobil. Majitele telefonních čísel Paegas tak lze identifikovat podle následujících předvoleb: 0603, 0604, 0605 a nově také podle 073. Nová předvolba je o jednu číslici kratší, takže telefonní číslo je sedmimístné a poskytuje dostatečný počet čísel pro další nárůst počtu zákazníků. Zatím ji získají pouze zájemci o předplacené služby Paegas Twist. Novou předvolbu přidělil společnosti RadioMobil Český telekomunikační úřad loni. "Zájem o naše služby je enormní, a tak nám velmi brzy přestal stačit prostor, který nám poskytovaly dosavadní tři předvolby," poznamenala Tereza Kakosová.

Akciová společnost RadioMobil je operátorem nejdynamičtěji rostoucí sítě GSM 900/1800 MHz v ČR. Síť GSM Paegas, kterou RadioMobil provozuje, patří k technologicky nejvyspělejším na světě a na českém trhu nemá v celé řadě služeb konkurenci. Pouze v síti Paegas mohou opravdu všichni zákazníci, majitele předplacených karet Paegas Twist nevyjímaje, využívat nejmodernější služby: datové a faxové spojení úplně zdarma, GSM bankovnictví, Paegas Asistent a další. Jedině v síti Paegas mohou zákazníci využít služby Paegas Click spojující svět internetu a mobilních telefonů. Na webové stránce www.click.cz může majitel mobilního telefonu Paegas snadno nastavovat služby, ale i třeba využívat komplexní elektronickou schránku.

Síť GSM Paegas dnes pokrývá přes 99 % české populace a 99,8 % silnic první třídy. Mobilní telefon mohou zákazníci společnosti RadioMobil používat v sítích 196 operátorů z 86 zemí celého světa (celkem 118 různých lokalit). Koncem září 2000 využívalo služby Paegas přes 1.500.000 zákazníků.

Váš názor Další článek: Olympus C-700 UZ - Základní technické parametry

Témata článku: Ankety, Click, Český zákazník, Česká služba, Nejlepší sluchátka, Běžný set, Dopravní úřad, Běžný zákazník, Dosavadní informace, Mobilní číslo, Horská služba, Česká tisková kancelář, Elektronická sluchátka, Travel, Asistent, Twist


Určitě si přečtěte

Za hranicemi Chromu: 13 nejzajímavějších prohlížečů, které „nikdo“ nepoužívá

Za hranicemi Chromu: 13 nejzajímavějších prohlížečů, které „nikdo“ nepoužívá

** Šesti nejpoužívanějším prohlížečům patří 94 % trhu ** Různé „klony“ Chromu slibují lepší funkce nebo jiný design ** Také Firefox má řadu zajímavých odnoží

Lukáš Václavík | 38

Otestovali jsme nový Apple MacBook Air. S retinou a nižší cenou

Otestovali jsme nový Apple MacBook Air. S retinou a nižší cenou

** Test MacBooku Air v provedení pro rok 2020 ** Cenově dostupný notebook překvapí výkonem ** Výborné je celkové zpracování a klávesnice

Martin Miksa | 42

Šest nejlepších služeb a aplikací pro automatizaci online světa a chytré domácnosti

Šest nejlepších služeb a aplikací pro automatizaci online světa a chytré domácnosti

** Nastavte si automatiku na každodenní rutinní záležitosti ** Propojte online služby a chytrou domácnost ** Vybrali jsme šest nejlepších služeb pro automatizaci

Karel Kilián | 14

Testy procesorů Intel Comet Lake pro desktopy jsou venku. Teď už je jasné, jakého dostaly Ryzeny soupeře

Testy procesorů Intel Comet Lake pro desktopy jsou venku. Teď už je jasné, jakého dostaly Ryzeny soupeře

** Embargo pro testy nových desktopových procesorů Comet Lake od Intelu skončilo ** Spousta recenzí a testů ukazuje výhody a nevýhody nových modelů ** Dokáží nové procesory konkurovat modelům od AMD?

Karel Javůrek | 47

Na měsíc jsem opustil Google a potupně se zase vrátil zpět (komentář)

Na měsíc jsem opustil Google a potupně se zase vrátil zpět (komentář)

** Zkusil jsem se zbavit závislosti na vyhledávači od Googlu ** Jako alternativy posloužily Bing, Seznam a DuckDuckGo ** Mají své silné stránky, ale i nepřekonatelná negativa

Lukáš Václavík | 53


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize