Novell SUSE Linux Enterprise Server získal nejvyšší ocenění na konferenci LinuxWorld ve Frankfurtu

14. prosince 2005
8 GB dat na USB klíčence
Praha, Česká republika – 14. prosince 2005 – Novell SUSE Linux Enterprise Server byl zvolen nejlepší distribucí pro podnikové servery na konferenci a veletrhu LinuxWorld, který se v listopadu konal ve Frankfurtu. SUSE Linux Enterprise Server získal od dvousetčlenné mezinárodní poroty 53 procent hlasů a předstihl tak distribuce Red Hat Enterprise Linux (37 procent) a Mandriva (8 procent). Tímto výsledkem zvítězil v šestém ročníku ocenění Linux New Media za nejlepší podnikový Linux.
Novell SUSE Linux Enterprise Server získal nejvyšší ocenění na konferenci LinuxWorld ve Frankfurtu

„Toto ocenění hodnotí mimořádné úsilí, které Novell vkládá do inovací a kvality. Je potěšující, když nezávislí odborníci ocení hodnotu naší práce pro trh,“ řekl Jeff Jaffe, výkonný viceprezident a technologický ředitel společnosti Novell. „Dáváme si záležet na tom, aby SUSE Linux Enterprise Server vyhovoval nejnáročnějším potřebám velkých podniků. O poctu se ovšem dělíme s komunitou open source a s našimi zákazníky, kteří s námi spolupracují, aby byl open source připraven pro nejnáročnější výzvy.“

 

V porotě ročníku 2005 byli vývojáři, autoři, průmysloví odborníci a zástupci veřejné správy. Celý seznam vítězů ocenění 2005 Linux New Media najdete na webové stránce http://www.linux-magazine.com/CustomerService/Exclusive/2005_Linux_New_Media_Awards.html.

 

O společnosti Novell

Společnost Novell, Inc. (Nasdaq: NOVL) poskytuje software pro otevřené podnikové systémy. Více než 50 tisícům zákazníků ve 43 zemích pomáhá Novell spravovat, zjednodušovat, zabezpečovat a integrovat jejich technologická prostředí pomocí nejlepšího softwaru postaveného na otevřených standardech. Novell má více než dvacetileté zkušenosti, 6 000 zaměstnanců, 5 000 partnerů a center podpory po celém světě, jež pomáhají zákazníkům získat kontrolu nad jejich provozním prostředím IT a zároveň snižovat náklady. Další informace o společnosti Novell najdete na webu http://www.novell.com. Další informace získáte v Centru podpory zákazníků společnosti Novell (NCCC) v ČR na tel. +420 283 007 327, na českých webových stránkách http://www.novell.cz nebo amerických http://www.novell.com. Informace pro novináře jsou v originále k dispozici na adrese www.novell.com/pressroom.

Novell je registrovaná ochranná známka a SUSE jsou ochranné známky společnosti Novell, Inc. ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Linux je registrovaná ochranná známka Linuse Torvaldse. Všechny ostatní ochranné známky třetích stran jsou majetkem příslušných vlastníků.

Témata článku: Linux, Open source, Ochranná známka

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje