Novell podporuje další open source aplikace

Novell nabízí podporu open source databáze MySQL a open source aplikačního serveru JBoss na podnikové úrovni.
Novell podporuje další open source aplikace

Praha 11. listopadu 2005 – Společnost Novell oznamuje dostupnost řešení MySQL Network by Novell. Stává se tak prvním a jediným dodavatelem linuxové infrastruktury, který nabízí podporu na podnikové úrovni pro open source databázi MySQL a open source aplikační server JBoss. Tato nabídka vychází z dřívějších dohod, na jejichž základě Novell dodával databázi MySQL s operačními systémy Novell SUSE Linux Enterprise Server 9 a NetWare. S produktem MySQL Network od Novellu a předplatným podpory JBoss mají nyní zákazníci k dispozici jediný kontaktní bod podpory pro své rozhodující linuxové aplikace.

 

MySQL Network

Předplatné MySQL Network od Novellu poskytuje zákazníkům certifikovaný databázový software MySQL a podporu pro databáze MySQL na systému SUSE Linux a dalších operačních systémech na podnikové úrovni. Balíček zahrnuje:

-        Neomezený počet žádostí o službu technické podpory.

-        MySQL Maintenance: opravy, aktualizace a nové verze.

-        Přístup na MySQL Network.

-        Proaktivní servisní upozorňování a poradenství.

-        Záruku ochrany proti nárokům třetích stran (indemnification).

 

Cena pro současné zákazníky Premium Service je strukturována podle počtu serverů a vychází z aktuální úrovně služeb Premium Service. Pro zákazníky, kteří nemají předplacené služby Premium Service, je také k dispozici samostatný balíček. Pro bližší informace o ceně kontaktuje lokální pobočku společnosti Novell nebo její partnery.

 

Další informace o podpoře MySQL najdete na adrese http://www.novell.com/support/opensource/mysql.

O společnosti Novell
Společnost Novell, Inc. (Nasdaq: NOVL) poskytuje software pro otevřené podnikové systémy. Více než 50 tisícům zákazníků ve 43 zemích pomáhá Novell spravovat, zjednodušovat, zabezpečovat a integrovat jejich technologická prostředí pomocí nejlepšího softwaru postaveného na otevřených standardech. Novell má více než dvacetileté zkušenosti, 6 000 zaměstnanců, 5 000 partnerů a center podpory po celém světě, jež pomáhají zákazníkům získat kontrolu nad jejich provozním prostředím IT a zároveň snižovat náklady. Další informace o společnosti Novell najdete na webu http://www.novell.com. Další informace získáte v Centru podpory zákazníků společnosti Novell (NCCC) v ČR na tel. +420 283 007 327, na českých webových stránkách http://www.novell.cz nebo amerických http://www.novell.com. Informace pro novináře jsou v originále k dispozici na adrese www.novell.com/pressroom.

 

Novell je registrovaná ochranná známka a SUSE je ochranné známky společnosti Novell, Inc. ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Linux je registrovaná ochranná známka Linuse Torvaldse. Všechny ostatní ochranné známky třetích stran jsou majetkem příslušných vlastníků.

Témata článku: Open source, Systém předplatného, Maintenance, US Open

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje