Novell oznámil dostupnost aktualizace SUSE Linux Enterprise 10 Service Pack 3

6. listopadu 2009
Nové KDE 4.3.3 opravuje desítky chyb
Novell oznámil dostupnost aktualizace SUSE Linux Enterprise 10 Service Pack 3

Společnost Novell oznámila dostupnost servisního balíčku SUSE Linux Enterprise 10 Service Pack 3, který zákazníkům nabízí nejnovější opravy, záplaty a aktualizace vydané pro platformu SUSE Linux Enterprise 10 a také podporu pro nejnovější hardware.

Tento nejnovější servisní balíček zahrnuje tři produkty:

1.SUSE Linux Enterprise Server 10 Service Pack 3, který podporuje nejnovější hardware pro servery, úložiště a sítě a zahrnuje vylepšené funkce pro rozšíření a zkvalitnění vysokorychlostních systémů, virtuálních služeb a správy systémů.

2.SUSE Linux Enterprise Desktop 10 Service Pack 3, který obsahuje aktualizované ovladače pro podporu nejnovějšího hardwaru a periferních zařízení a také aktualizovaný prohlížeč Firefox a software Novell GroupWise pro spolupráci.

3.Software Development Kit obsahující aktualizace nástrojů, které vývojářům a technickým nadšencům poskytují ještě více způsobů pro tvorbu nového výkonného softwaru.

Tento servisní balíček zaručuje, že SUSE Linux Enterprise bude i nadále platformou nabízející nejlepší interoperabilitu pro kriticky důležité výpočetní úlohy – napříč nasazením ve fyzických, virtuálních i cloud systémech – od stolního počítače po datové centrum. Servisní balíček pomáhá posílit pozici platformy SUSE Linux Enterprise Server jako spolehlivé, interoperabilní a snadno ovladatelné základny pro fyzické a virtuální kriticky důležité pracovní zátěže. Rovněž upevňuje pozici platformy SUSE Linux Enterprise Desktop jako jediné na trhu dostupné linuxové platformy pro stolní počítače v kvalitě enterprise a přední alternativy k systému Microsoft Windows pro firmy.

Dostupnost
SUSE Linux Enterprise 10 Service Pack 3 je nyní dostupný. Další informace najdete na http://www.novell.com/products/server10/ nebo http://www.novell.com/products/desktop10/.

Témata článku: Spolehlivý způsob, Vydaná aktualizace, Enterprise

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje