Novell nabízí SUSE Linux Enterprise Server 10 s českou technickou podporou

Praha, Česká republika 21. května 2007 – Společnosti Novell-Praha oznámila dostupnost technické podpory k produktu SUSE Linux Enterprise Server 10 (SLES 10) v českém jazyce.
Novell nabízí SUSE Linux Enterprise Server 10 s českou technickou podporou

Každý český nebo slovenský zákazník s platným registračním číslem SLES 10 má nyní nárok na využití technické podpory na telefonu a e-mailu v češtině. Společnosti Novell a blue.point Solutions zároveň také spustily dva nové internetové portály s informacemi o SUSE Linux Enterprise Serveru a SUSE Linux Enterprise Desktopu.

Podrobné informace o české technické podpoře pro SLES 10 získají zákazníci na novém portálu suseserver.cz. Kromě kontaktů a výčtu okruhů otázek, ke kterým je poskytována technická podpora v češtině, najdou návštěvníci na novém portálu také novinky, zajímavosti, tipy, triky a návody ze světa SLES 10, serverové distribuce SUSE Linuxu.

„Poskytnutí české technické podpory českým a slovenským zákazníkům Novellu je zásadním krokem pro rozšíření systémů řady SUSE Linux Enterprise 10 do dalších firem a institucí, které tento typ služby požadují,“ řekl Aleš Kučera, ředitel společnosti Novell-Praha. „Jsem rád, že se nám podařilo technickou podporu lokalizovat a věřím, že naši čeští a slovenští zákazníci novou službu ocení a budou ji hojně využívat k prospěchu svého podnikání i dalších činností.“

Novell a blue.point Solutions společně připravili internetový portál pro uživatele SUSE Linux Enterprise Desktopu 10, linuxové distribuce určené pro využití na pracovních stanicích ve firmách. Portál susedesktop.cz nabídne především novinky z vývoje alternativního desktopového operačního systému, zajímavé tipy na možnosti jeho využití nebo informace o podpoře různého hardwaru.

,,Spuštěním dalších dvou nových portálů pro uživatele operačních systémů SUSE Linux Enterprise Server a SUSE Linux Enterprise Desktop nabídneme uživatelům SUSE Linuxu v ČR kompletní portfolio informací ze ‚zeleného světa‘. Nové portály navazují na velice úspěšný komunitní portál suseportal.cz,“ řekl Filip Molčan, ředitel společnosti blue.point Solutions.

Váš názor | AllofMP3 opět o krůček blíže k zániku

Témata článku: Linux, Nová informace, Technický ředitel, Využití, Enterprise

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší