Novell GroupWise se postará o zaměstnance, ať už jsou kdekoliv

Novell GroupWise se postará o zaměstnance, ať už jsou kdekoliv

V rámci svého dlouhodobého úsilí zajistit produktivitu zaměstnanců bez ohledu na to, kde a jak pracují, oznámil Novell otevřenou betaverzi nové generace svého řešení spolupráce - Novell GroupWise. Betaverze aplikace Novell GroupWise, kterou si zájemci mohou zdarma stáhnout, nabízí zákazníkům a partnerům jediné integrované řešení, které spojuje tradiční funkčnost e-mailu a kalendáře v osobním panelu s pracovními prostory pro týmovou spolupráci a novými zdroji webu 2.0, jako jsou články wiki, blogy a RSS kanály. Aplikace GroupWise funguje v systémech Windows, Linux i Mac, na webu i na mobilních zařízeních. Pomáhá uživatelům udržovat kontakt s kolegy a produktivně pracovat, a přitom podporuje smíšené platformy zákazníků.

GroupWise nabízí řadu nových funkcí a nástrojů pro spolupráci a poskytuje tak uživatelům nejintegrovanější a nejpropojenější pracovní prostředí současnosti. Na osobním panelu složeném z různých miniaplikací si uživatelé mohou přizpůsobit své pracovní prostředí, v němž budou mít přehled o složkách, e-mailech, schůzkách, úkolech, prostředcích spolupráce a webových nástrojích, které jsou pro ně nejdůležitější. Nové funkce pro správu kontaktů pomohou uživatelům sledovat, spravovat a rozvíjet obchodní vztahy. Aplikace GroupWise rovněž podporuje bezpečnou synchronizaci informací mezi serverem GroupWise a stovkami kapesních zařízení v reálném čase.

„Organizace hledají nápadité nástroje pro spolupráci, které pomohou jejich zaměstnancům soustředit se na rozvoj byznysu a zajistí hladké fungování systémů bez zvyšování nákladů,“ řekl Kent Erickson, senior viceprezident a ředitel Novell Workgroup Solutions. „GroupWise staví na své pověsti nejbezpečnější a nejspolehlivější e-mailové platformy. Spojuje přednosti Novellu v oblasti tradičních řešení spolupráce s nástroji společenských sítí a poskytuje zákazníkům řešení, které funguje, jak jsou zvyklí, umožňuje jim využívat jejich kreativitu, zvyšovat efektivitu a rozvíjet obchodní vztahy.“

Dostupnost betaverze

Otevřené betaverze produktu Novell GroupWise jsou zdarma ke stažení na webu www.novell.com/groupwisebeta. Cenové podmínky budou oznámeny v okamžiku všeobecné dostupnosti hotového produktu. Další informace o aplikaci GroupWise najdete na adrese www.novell.com/groupwise.

Váš názor Další článek: WD Scorpio Blue – 500 GB pro notebooky

Témata článku: Tradiční nástroj, Hotový produkt, Web Mail, Kent, Otevřený nástroj

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší