Novell dosáhl nejvyššího možného hodnocení ve zprávě MarketScope

18. října 2009
Ke stažení: Virtuálně na PC
Novell dosáhl nejvyššího možného hodnocení ve zprávě MarketScope

Společnost Novell ohlásila, že produkt Novell® SecureLogin získal hodnocení Strong Positive ve zprávě agentury Gartner nazvané MarketScope for Enterprise Single Sign-On.* Strong Positive je nejvyšším možným hodnocením ve zprávě MarketScope.

Novell přitom právě v září uvedl verzi Novell SecureLogin 7. Nová verze tohoto podnikového řešení zkracuje dobu potřebnou k vybavení aplikací podporou jediného přihlášení z týdnů na dny. Poskytuje tak zákazníkům okamžité výhody vyšší produktivity a provozní efektivity.

„Jsme odhodláni dodávat řešení, která pomohou našim zákazníkům a partnerům zvyšovat produktivitu a provozní efektivitu a rychle dosahovat návratnosti investic do technologií,“ řekl Jay Roxe, ředitel řešení a marketingu produktů Identity and Security ve společnosti Novell. „Přínosem pro zákazníky je úspora administrativních nákladů spojených s obnovováním hesel, vyšší produktivita koncových uživatelů a pracovníků IT, důslednější zabezpečení a dodržování platných předpisů. Hodnocení Strong Positive agentury Gartner podle mého názoru potvrzuje pozici našeho produktu coby špičkového řešení jediného přihlášení, které vyhovuje specifickým problémům různých zákazníků.“

Novell SecureLogin 7 hladce spolupracuje se systémem Windows*, s webovými, javovými a podnikovými aplikacemi. Díky novému průvodci, který automaticky integruje hodně aplikací, mohou zákazníci a partneři realizovat výhody jediného přihlášení daleko rychleji než u jiných produktů. Navíc díky podpoře 64bitových systémů Microsoft* Vista* a Microsoft Windows Server 2008 poskytuje Novell SecureLogin 7 větší interoperabilitu se stávajícími platformami a operačními systémy.

Novell SecureLogin je součástí řešení Novell Identity and Access Management, která automatizují podnikové procesy, zmírňují bezpečnostní rizika a pokládají základnu pro zajištění shody s interními bezpečnostními požadavky a vládními předpisy. Novell SecureLogin 7 je k dispozici nyní, a to jak prostřednictvím přímého prodeje, tak prostřednictvím certifikovaných prodejců Novell PartnerNet®. Další informace najdete na webu www.novell.com/securelogin.

Další článek: Ke stažení: Virtuálně na PC

Témata článku: Podnikový produkt, Jediná aplikace, Přihlášení, Single

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší