Novell dosáhl nejvyššího možného hodnocení ve zprávě MarketScope

Novell dosáhl nejvyššího možného hodnocení ve zprávě MarketScope

Společnost Novell ohlásila, že produkt Novell® SecureLogin získal hodnocení Strong Positive ve zprávě agentury Gartner nazvané MarketScope for Enterprise Single Sign-On.* Strong Positive je nejvyšším možným hodnocením ve zprávě MarketScope.

Novell přitom právě v září uvedl verzi Novell SecureLogin 7. Nová verze tohoto podnikového řešení zkracuje dobu potřebnou k vybavení aplikací podporou jediného přihlášení z týdnů na dny. Poskytuje tak zákazníkům okamžité výhody vyšší produktivity a provozní efektivity.

„Jsme odhodláni dodávat řešení, která pomohou našim zákazníkům a partnerům zvyšovat produktivitu a provozní efektivitu a rychle dosahovat návratnosti investic do technologií,“ řekl Jay Roxe, ředitel řešení a marketingu produktů Identity and Security ve společnosti Novell. „Přínosem pro zákazníky je úspora administrativních nákladů spojených s obnovováním hesel, vyšší produktivita koncových uživatelů a pracovníků IT, důslednější zabezpečení a dodržování platných předpisů. Hodnocení Strong Positive agentury Gartner podle mého názoru potvrzuje pozici našeho produktu coby špičkového řešení jediného přihlášení, které vyhovuje specifickým problémům různých zákazníků.“

Novell SecureLogin 7 hladce spolupracuje se systémem Windows*, s webovými, javovými a podnikovými aplikacemi. Díky novému průvodci, který automaticky integruje hodně aplikací, mohou zákazníci a partneři realizovat výhody jediného přihlášení daleko rychleji než u jiných produktů. Navíc díky podpoře 64bitových systémů Microsoft* Vista* a Microsoft Windows Server 2008 poskytuje Novell SecureLogin 7 větší interoperabilitu se stávajícími platformami a operačními systémy.

Novell SecureLogin je součástí řešení Novell Identity and Access Management, která automatizují podnikové procesy, zmírňují bezpečnostní rizika a pokládají základnu pro zajištění shody s interními bezpečnostními požadavky a vládními předpisy. Novell SecureLogin 7 je k dispozici nyní, a to jak prostřednictvím přímého prodeje, tak prostřednictvím certifikovaných prodejců Novell PartnerNet®. Další informace najdete na webu www.novell.com/securelogin.

O zprávě MarketScope

Na zprávu MarketScope má autorské právo z roku 2009 společnost Gartner Inc., zpráva je použita na základě svolení. MarketScope je posouzení situace na trhu v určitém časovém období. Znázorňuje analýzu toho, jak si jednotliví dodavatelé stojí vůči kritériím pro daný trh, která definovala agentura Gartner. Gartner nepodporuje žádného dodavatele, produkt nebo službu zmíněnou ve zprávě MarketScope a nedoporučuje uživatelům technologií, aby volili pouze produkty dodavatelů s nejvyšším hodnocením. Gartner se zříká všech vyjádřených nebo naznačených záruk v souvislosti s tímto výzkumem včetně záruk prodejnosti a vhodnosti výzkumu pro daný účel.

* Gartner, Inc.: MarketScope for Enterprise Single Sign-On (MarketScope pro podniková řešení jediného přihlášení), Greg Kreizman, 15. září 2009

Další článek: Intel varuje před viry pro nové grafické karty

Témata článku: Single, Jediná aplikace, Podnikový produkt, Přihlášení

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší