Nové vzdělávací centrum pro partnery ZySTAR

Praha, 13. září 2005 – Společnost ZyXEL Communications (TSE:2391), globální poskytovatel širokopásmového přístupu a síťových řešení, připravil pro své partnery a obchodníky nový výukový portál – ZyXEL Education Center.
Nové vzdělávací centrum pro partnery ZySTAR

Od 1. září 2005 získal každý partner, zaregistrovaný v partnerském programu ZySTAR, přístup na nový výukový portál ZyXEL Education Center, kde si může vybrat z celé škály témat, o které se právě zajímá. V současné chvíli zde nalezne tréninkový program na produkty ZyWALL P1, Technology Ethernet Switch VRRP a VoIP Product Training. 

 

Díky interaktivní participaci připravených kurzů získá účastník perfektní prezentaci a vyčerpávající vzdělání o problematice daného tématu. Díky přehlednému portálu partneři rychle získají přehled nejen o produktech, ale i užívaných technologiích daných zařízení a konfigurací. Po skončení výuky si může každý student – partner ověřit své znalosti v závěrečném testu, po jehož úspěšném složení obdrží certifikát ZyXEL Certified Professional, který je zasílán přímo z ústředí společnosti ZyXEL.

 

ZyXEL Education Center je interaktivní zdroj informací, jehož prvořadým cílem je předávat veškeré informace o produktech ZyXEL svým registrovaným partnerům.

 

Při každém přihlášení do interaktivního Education Center ZyXEL mají návštěvníci přehled, jaké kurzy již absolvovali a jaké mají rozpracovány. Vzdělávací portál bude i v budoucnu rozšiřovat své vzdělávací programy. Veškeré bližší informace naleznou zájemci o vzdělávací centrum na webové adrese www.zyxel.cz v sekci Partneři.

 

 

O společnosti ZyXEL

ZyXEL je největším světovým poskytovatelem DSL routerů (Gartner, červenec 2004). Jakožto specializovaná firma v oblasti širokopásmového přístupu na Internet a komplexních síťových řešení, integruje ZyXEL do své produktové nabídky technologie WAN, LAN, xDSL, firewall, wireless LAN, VoIP a routery.

Společnost má za partnery klíčové telekomunikační operátory a poskytovatele internetu a prostřednictvím rozsáhlého celosvětového partnerského kanálu přináší řešení pro připojení společností a zákazníků. Mezi její telekomunikační partnery patří Deutsche Telecom, Telefonica, Swisscom, Český Telecom, Contactel, GTS, Nextra, Tiscali a řada dalších.

Hlavním cílem společnosti ZyXEL je přinášet zákazníkům technologické inovace, vysokou kvalitu, spolehlivost a snadnou ovladatelnost, jakou očekávají od špičkové společnosti. ZyXEL je vedoucí světovou společností ve svém oboru a předním technologickým a produktovým inovátorem. Společnost ročně investuje přibližně 5% svého obratu do vývoje a výzkumu.

Centrála společnosti ZyXEL sídlí na Tchajwanu a její produkty jsou nabízeny ve více než 150 zemích pěti kontinentů.

České zastoupení společnosti ZyXEL bylo otevřeno v roce 2004 a nese zodpovědnost za trhy v České republice, Slovenské republice a v Polsku. Rozhodnutí otevřít kancelář společnosti ZyXEL v České republice je logickým krokem rozvoje společnosti a odpovědí na vzrůstající poptávku po řešeních s přidanou hodnotou a produktech společnosti ZyXEL.

Pro další informace o společnosti a jejich produktech, prosíme, navštivte internetové stránky www.zyxel.com nebo www.zyxel.cz.

Témata článku: Education, Telefonica, Zyxel, Perfektní znalost, Tréninkové centrum

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí