Nové, vylepšené SSD disky od firmy Transcend

Nové, vylepšené SSD disky od firmy Transcend

TRANSCEND představuje novou sérii 2,5 palcových SSD SATA disků, které oproti předešlým modelům prošly podstatným upgradem. Nové disky nabízí přenos dat s rychlostí až 260MB/s a s kapacitu až do 512 GB. Spojují rychlost, velkou kapacitu, spolehlivost a jsou určené uživatelům, kteří po SSD požadují velký výkon.

Pro zvětšení výkonu disku, firma TRANSCEND vylepšila ovládací čip, který teď podporuje přenos až 260MB/s při čtení a 200 MB/s při zápisu. Tato změna přináší podstatné zrychlení spouštění operačního systému a spouštění aplikací. Díky tomu nabízí rychlost a stabilitu u systémů určených k zpracování dat a pokročilých herních řešení.

K získání maximální kompatibility s nejnovější verzí systémů Windows a Linux, podporují nové SSD disky od firmy TRANSCEND povel TRIM, což je nezbytné k udržení optimální rychlosti zápisu a zmenšuje opotřebení SSD.

Přestože jsou 2,5 palcové disky spojovány především s notebooky, nové SSD lze instalovat také do stolních PC. TRANSCEND připravil speciální sadu pro upgrade, která obsahuje všechno, co uživatel potřebuje k montáži nového SSD disku do desktopu: 2,5’’ SATA SSD disk o kapacitě 32GB, podložku pro montáž disku do 3,5’’ pozice, SATA kabel, napájecí kabely a aplikaci Acronis True Image, která umožňuje klonování pevných disků.

2,5palcové disky jsou dostupné v provedeních o kapacitě: 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB a 512 GB.

Specifikace:

Model

2,5’’ SATA SSD

Rozhraní

SATA II

Rozměr

2,5’’

Přenos dat

čtení 260MB/s, zápis 200MB/s.

Kapacita

32GB/64GB/128GB/256GB/512GB

Kompatibilita

Windows® 2000 / XP / Vista, Mac OS® 9.0, Linux® Kernel 2.4.2, Windows 7

Jiné

- ECC technologie zajišťující bezvadný přenos dat a jejích ochranu

- pevnost a odolnost proti mechanickým poškozením

Záruka:

Na všechny nové SSD disky od firmy TRANSCEND se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Nová Miranda 0.9.4 vylepšuje ICQ a Jabber

Témata článku: Transcend, Napájecí kabely, Acronis, 32Gb, Povel, Montáž, Velká odolnost, Acronis True Image, Velká série, Trim

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší