Nové televizory MYRICA vám přinesou víc

Praha 26. května 2006 – Společnost Fujitsu Siemens Computers uvádí na český trh nové širokoúhlé televizory formátu 16:9 pro domácí použití. Jedná se o LCD televizor MYRICA VQ40-1 a dva plazmové televizory MYRICA PQ42-1 a MYRICA PQ50-1 s úhlopříčkou od 101 cm do 127 cm. Zlepšení se dočkal nejen rám z eloxovaného hliníku, dálkový ovladač nebo ovládací menu, ale zejména technické parametry, které posunují laťku o další kus nahoru. Největší chloubou nových modelů je bezesporu kvalita obrazu.
Nové televizory MYRICA vám přinesou víc

Fujitsu Siemens Computers s novými modely MYRICA přináší do obývacích pokojů ostrý a realistický obraz, na jaký jste zvyklí z kinosálů. To vše s nadprůměrnou výbavou a příznivou cenou. U všech nových modelů MYRICA jsou k dispozici například dva nezávislé televizní tunery, funkce obraz v obraze (PIP), podpora reprodukce obrazu s vysokým rozlišením (HD ready) nebo rozhraní HDMI (High Definition Multimedia Interface), které přenáší obraz i zvuk v digitální kvalitě jediným kabelem. Uvedené modely televizí MYRICA mimo to disponují všemi běžnými funkcemi z oblasti televizní techniky jako teletext, automatické vypnutí apod. Navíc jsou vybaveny speciálními uživatelsky nastavitelnými filtry pro vylepšení obrazu. Televizory MYRICA umožňují nadstandardní možnosti propojení, krom již zmíněného HDMI máte k dispozici AV, S-Video, YUV, SCART nebo DVI-I. Určitě oceníte i analogový a digitální zvukový vstup a výstup pro připojení například k AV receiveru.

Za stejnou cenu nabízí MYRICA více než většina konkurentů – vysoké rozlišení s rozhraním HDMI, dva tunery, kvalitní obraz a široké možnosti propojení jsou přednostmi, které se počítají.

 

Koupě bez rizika

V současné době si navíc můžete LCD televizor MYRICA VQ40-1 vyzkoušet naprosto bez rizika. Kupte LCD televizi MYRICA VQ40-1 s metrovou obrazovkou a v případě, že nebudete s její kvalitou spokojeni, můžete do 14 dnů od nákupu televizi vrátit u svého prodejce bez udání důvodu. Své peníze dostanete zpět v plné výši! Více podrobností o probíhající akci se dozvíte na stránce www.fujitsu-siemens.cz/myrica.

Další dárek dostane poštou každý, kdo po koupi LCD televizoru MYRICA VQ40-1 vyplní na stránce www.fujitsu-siemens.cz/myrica registrační formulář reprezentační dres a fotbalový míč od společnosti T-Mobile jako generálního partnera české fotbalové reprezentace a oficiálního mobilního operátora fotbalového Mistrovství světa 2006.

Základní technické parametry:

 

MYRICA VQ40-1

MYRICA PQ42-1

MYRICA PQ50-1

Typ

LCD televizor

Plazmová TV

Plazmová TV

Viditelná úhlopříčka

40" (101,5 cm)

42" (106 cm)

50“ (127 cm)

Formát obrazu

16:9

16:9

16:9

Rozlišení disleje

1 366 ´ 768

1 024 ´ 768

1 366 ´ 768

Typický jas

500 cd/m2

1 200 cd/m2

1 000 cd/m2

Typický kontrast

1 000:1

10 000:1

8 000:1

Doba odezvy

šedá/šedá 8 ms

okamžitá

okamžitá

Pozorovací úhly (horizontální/vertikální)

178°/178°

160°/160°

160°/160°

Doporučená koncová cena

(bez DPH)

49 970 Kč

55 900 Kč

83 890 Kč

Více informací lze nalézt na internetových stránkách Fujitsu Siemens Computers.

Obrázky v tiskové kvalitě najdete:

MYRICA VQ40-1: www.fsc-mediaserver.com/ms/go.cfm?folderid=5308&jumpfactor=6

MYRICA PQ42-1: www.fsc-mediaserver.com/ms/go.cfm?folderid=5547&jumpfactor=6

 

 

O společnosti Fujitsu Siemens Computers:

Fujitsu Siemens Computers je vedoucím evropským dodavatelem IT produktů, se strategickým zaměřením na oblast mobilních a dynamických datových (Dynamic Data Center) produktů, služeb a řešení. Široké produktové portfolio společnosti sahá od kapesních počítačů přes notebooky, kancelářské počítače a pracovní stanice až po dodávky podnikové infrastruktury, serverů a systémů úschovy dat. Fujitsu Siemens Computers působí na všech důležitých trzích v oblasti Evropy, Středního východu a Afriky. Svůj úspěch zakládáme na síle, inovativnosti a globální působnosti mateřských společností Fujitsu Limited a Siemens AG. Naším posláním je naplnit požadavky a překonávat očekávání našich zákazníků – velkých společností, malých a středních podniků i domácích uživatelů. Společnost je členem iniciativy OSN Global Compact.

 

Další informace lze získat na internetové adrese www.fujitsu-siemens.cz.

Váš názor Další článek: Dvoujádrové Itanium 2 představí Intel na Computexu

Témata článku: Okamžité vypnutí, Teletext, Av Receiver, HD Ready, Teletext České televize, Televize 82 cm, Receiver, Televizory v akci


Určitě si přečtěte

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

** Google představil nový kvantový čip s 53 qubity ** Oznámil, že díky němu lidstvo poprvé dosáhlo kvantové nadvlády ** IBM toto tvrzení zlehčuje

Karel Javůrek | 16

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu