Nové stolní počítače Acer Aspire Z5710 a Z5700 typu vše v jednom

Nové stolní počítače Acer Aspire Z5710 a Z5700 typu vše v jednom

Osobní počítače se změnily z pouhých pracovních nástrojů v centra digitálního života a lze je používat nejen k práci, ale i k zábavě. Nové počítače Acer Aspire Z5710 a Z5700 typu „vše v jednom“, které spojují vysoký výkon, zábavu v nejvyšší kvalitě a elegantní vzhled s úžasnými funkcemi vícedotykového ovládání, představují jedinečný příklad toho, jakým směrem se ubírá vývoj osobních počítačů.

Zdokonalený osobní počítač v neobvyklém a atraktivním provedení je vybaven špičkovými technologiemi zaměřenými na zvýšení výkonu. Procesory nové řady Intel Core i7, i5 a i3 nabízejí nejvyšší výkon potřebný k řešení nejnáročnějších úloh, jako např. k úpravě multimediálních souborů nebo přehrávání nejnovějších her, a tedy jsou určeny pro náročné aplikace a zajišťují nejlepší zábavu a nejvyšší produktivitu.Tyto stolní počítače, které umožňují mnohem rychlejší multitasking, zaručují vyšší produktivitu i lepší zábavu a také dokončení většího počtu pracovních úkolů v kratším čase.

 Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Počítače Aspire Z5710 a Z5700 s jedinečným designem, velkým 58,4 cm (23”) displejem a úžasnými multimediálními funkcemi představují výsledek současných převratných změn v odvětví osobních počítačů a využívají naprosto dokonale možnosti dotykové obrazovky podporované novým operačním systémem Microsoft Windows 7. Uživatelé už nemusejí být odkázáni jen na klávesnici a myš. Vícedotykové ovládání nabízí snadnější a intuitivnější přístup k funkcím a interakci s osobním počítačem a současně pomáhá překonat nedůvěru, jíž stále ještě mnozí uživatelé pociťují vůči technice.

Vícedotyková technologie nejen usnadňuje správu a sdílení digitálního obsahu, ale navíc umožňuje používat i kombinaci gest k ovládání většího počtu funkcí přirozenějším a intuitivnějším způsobem. Jednoduchými dotyky lze převracet, otáčet či zvětšovat stránky apod., a tedy ovládání je mnohem rychlejší, instinktivnější a příjemnější! Stejně jednoduše lze vybírat či prohlížet soubory, spouštět aplikace anebo se pohybovat v menu.

Nové možnosti ovládání počítače dotykem využívá Acer TouchPortal, z něhož získáte přístup k souboru mimořádných vícedotykových aplikací Acer TouchGadgets:

  • TouchBrowser je optimalizována pro surfování na internetu pouhými pohyby prstů.
  • TouchCam umožňuje fotografovat a nahrávat video pomocí vestavěné kamery a dokonce i přidávat zajímavé efekty.
  • S TouchPhoto snadno sestavíte ze snímků obrázkové prezentace a alba.
  • TouchVideo je ideální k přehrávání filmů na DVD, videí uložených na osobním počítači nebo na YouTube.
  • TouchMusic je určena k organizování, vyhledávání, přehrávání a poslechu hudby.

Veškeré nové možnosti, které nabízí pouhý dotyk, jsou poskytovány v elegantním a stylovém kompaktním provedení. Počítače, které se dokonale hodí i k tomu nejvybranějšímu zařízení, lze umístit do jakékoli místnosti v domě - do haly i pracovny, do knihovny či dětského pokoje. Skvělá hliníková skříň s lesklým skleněným displejem představuje skutečnou stylovou ikonu.Design podstavce umožňuje optimálně využít místo na stole a nastavit displej do ideální polohy při práci ve stoje nebo vsedě.Jakmile počítač zapnete, červený pás pod panelem se rozsvítí a světlo dopadající na klávesnici usnadňuje psaní. Provedení „plug-n-boot“ s jedinou napájecí šňůrou omezuje přípravu počítače skutečně jen na ty nejnutnější úkony.

Klepněte pro větší obrázek

Špičkový obraz a zvuk zprostředkují zábavu v jedinečné kvalitě. Displej s plným vysokým rozlišením ve formátu 16:9 s krátkou dobou odezvy 5 ms spolu s výkonným grafickým řešením zobrazí naprosto ostře a v nejdokonalejších barvách i ty nejmenší detaily oblíbených filmů, her, obrázků a pořadů vysílaných v digitální televizi. Úžasný zvuk s vysokým rozlišením, který se vás naprosto zmocní, vychází z vestavěných 5W stereofonních reproduktorů s podporou 5.1kanálového zvuku.

Nové počítače Aspire Z5710 a Z5700 však vynikají nejen “hezkou tvářičkou”, jsou to skutečná centra komunikace a zábavy vašeho digitálního životního stylu. Štěrbinová optická mechanika, multiformátová čtečka paměťových karet, port HDMI a volitelný televizní tuner vám umožňují sledovat veškeré formy digitálního obsahu od filmů a her přes televizní pořady po snímky. Nové počítače Aspire se skutečně zmocní všech vašich smyslů!

Úplnou připojitelnost zajišťují nejmodernější technologie pro připojení k bezdrátovým i pevným sítím - síťové připojení 802.11a/b/g/n, Gigabit LAN a volitelný vestavěný modul Bluetooth 2.1. Vestavěný mikrofon a webová kamera s vysokým rozlišením vám zajistí spojení s přáteli a rodinou prostřednictvím videochatu či videokonference.

Pevný disk SATA 3 Gb/s s kapacitou až 2TB nabízí dostatečný prostor pro celý váš digitální archív. Aspire Z5710 může být rovněž vybaven přídavným modulem SSD NAND flash s kapacitou až 160 GB, který výrazně zkracuje dobu zavádění operačního systému a spuštění aplikací. Až 8GB paměť DDR3 podporuje hladký běh nejnáročnějších aplikací a k šesti portům USB lze připojit veškerá vaše periferní zařízení. Pro zvýšení pohodlí je určen port eSATA (volitelný), který zajišťuje rychlé zálohování dat i přenos souborů.

Další článek: IE 9 bude rozumět standardům – to může být problém

Témata článku: Zvýšený počet, Zábava, Vestavěná kamera, Zvýšený obsah, Multimediální centra, Digitální film, Elegantní počítač, Nejvyšší detail, Vysoký obsah, Digitální kamery, Televize 82 cm, Neobvyklé provedení, Nejvyšší výkon, Skvělá klávesnice, Stylový obrázek, Acer aspire na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: Co se skrývá uvnitř běžné SD karty a jak ji oživit

Pojďme programovat elektroniku: Co se skrývá uvnitř běžné SD karty a jak ji oživit

** Máme ji v mobilech a fotoaparátech ** SD karta je dnes už standard ** A proto ji zkusíme připojit i k Arduinu

Jakub Čížek | 20

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Český Turris MOX: Nejbláznivější síťový počítač nejen pro fanoušky Lega

Český Turris MOX: Nejbláznivější síťový počítač nejen pro fanoušky Lega

** CZ.NIC začal prodávat svůj Turris MOX ** Z několika základních jednotek postavíte skoro cokoliv ** Kompletní Wi-Fi router, rozsáhlý switch i univerzální linuxový server

Jakub Čížek | 32

Nejlevnější router s Wi-Fi 6 v testu: vážně ještě chcete kupovat routery jen pro 802.11ac?

Nejlevnější router s Wi-Fi 6 v testu: vážně ještě chcete kupovat routery jen pro 802.11ac?

** Otestovali jsme TP-Link Archer AX10, nejdostupnější router s Wi-Fi 6 ** Šetřilo se, ale zatím ty ústupky tolik nebolí ** Pro domácí síťování pohodlná volba, do firmy ale chcete něco lepšího

Tomáš Holčík | 44Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor