Nové stolní počítače Acer Aspire Z5710 a Z5700 typu vše v jednom

Nové stolní počítače Acer Aspire Z5710 a Z5700 typu vše v jednom

Osobní počítače se změnily z pouhých pracovních nástrojů v centra digitálního života a lze je používat nejen k práci, ale i k zábavě. Nové počítače Acer Aspire Z5710 a Z5700 typu „vše v jednom“, které spojují vysoký výkon, zábavu v nejvyšší kvalitě a elegantní vzhled s úžasnými funkcemi vícedotykového ovládání, představují jedinečný příklad toho, jakým směrem se ubírá vývoj osobních počítačů.

Zdokonalený osobní počítač v neobvyklém a atraktivním provedení je vybaven špičkovými technologiemi zaměřenými na zvýšení výkonu. Procesory nové řady Intel Core i7, i5 a i3 nabízejí nejvyšší výkon potřebný k řešení nejnáročnějších úloh, jako např. k úpravě multimediálních souborů nebo přehrávání nejnovějších her, a tedy jsou určeny pro náročné aplikace a zajišťují nejlepší zábavu a nejvyšší produktivitu.Tyto stolní počítače, které umožňují mnohem rychlejší multitasking, zaručují vyšší produktivitu i lepší zábavu a také dokončení většího počtu pracovních úkolů v kratším čase.

 Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Počítače Aspire Z5710 a Z5700 s jedinečným designem, velkým 58,4 cm (23”) displejem a úžasnými multimediálními funkcemi představují výsledek současných převratných změn v odvětví osobních počítačů a využívají naprosto dokonale možnosti dotykové obrazovky podporované novým operačním systémem Microsoft Windows 7. Uživatelé už nemusejí být odkázáni jen na klávesnici a myš. Vícedotykové ovládání nabízí snadnější a intuitivnější přístup k funkcím a interakci s osobním počítačem a současně pomáhá překonat nedůvěru, jíž stále ještě mnozí uživatelé pociťují vůči technice.

Vícedotyková technologie nejen usnadňuje správu a sdílení digitálního obsahu, ale navíc umožňuje používat i kombinaci gest k ovládání většího počtu funkcí přirozenějším a intuitivnějším způsobem. Jednoduchými dotyky lze převracet, otáčet či zvětšovat stránky apod., a tedy ovládání je mnohem rychlejší, instinktivnější a příjemnější! Stejně jednoduše lze vybírat či prohlížet soubory, spouštět aplikace anebo se pohybovat v menu.

Nové možnosti ovládání počítače dotykem využívá Acer TouchPortal, z něhož získáte přístup k souboru mimořádných vícedotykových aplikací Acer TouchGadgets:

  • TouchBrowser je optimalizována pro surfování na internetu pouhými pohyby prstů.
  • TouchCam umožňuje fotografovat a nahrávat video pomocí vestavěné kamery a dokonce i přidávat zajímavé efekty.
  • S TouchPhoto snadno sestavíte ze snímků obrázkové prezentace a alba.
  • TouchVideo je ideální k přehrávání filmů na DVD, videí uložených na osobním počítači nebo na YouTube.
  • TouchMusic je určena k organizování, vyhledávání, přehrávání a poslechu hudby.

Veškeré nové možnosti, které nabízí pouhý dotyk, jsou poskytovány v elegantním a stylovém kompaktním provedení. Počítače, které se dokonale hodí i k tomu nejvybranějšímu zařízení, lze umístit do jakékoli místnosti v domě - do haly i pracovny, do knihovny či dětského pokoje. Skvělá hliníková skříň s lesklým skleněným displejem představuje skutečnou stylovou ikonu.Design podstavce umožňuje optimálně využít místo na stole a nastavit displej do ideální polohy při práci ve stoje nebo vsedě.Jakmile počítač zapnete, červený pás pod panelem se rozsvítí a světlo dopadající na klávesnici usnadňuje psaní. Provedení „plug-n-boot“ s jedinou napájecí šňůrou omezuje přípravu počítače skutečně jen na ty nejnutnější úkony.

Klepněte pro větší obrázek

Špičkový obraz a zvuk zprostředkují zábavu v jedinečné kvalitě. Displej s plným vysokým rozlišením ve formátu 16:9 s krátkou dobou odezvy 5 ms spolu s výkonným grafickým řešením zobrazí naprosto ostře a v nejdokonalejších barvách i ty nejmenší detaily oblíbených filmů, her, obrázků a pořadů vysílaných v digitální televizi. Úžasný zvuk s vysokým rozlišením, který se vás naprosto zmocní, vychází z vestavěných 5W stereofonních reproduktorů s podporou 5.1kanálového zvuku.

Nové počítače Aspire Z5710 a Z5700 však vynikají nejen “hezkou tvářičkou”, jsou to skutečná centra komunikace a zábavy vašeho digitálního životního stylu. Štěrbinová optická mechanika, multiformátová čtečka paměťových karet, port HDMI a volitelný televizní tuner vám umožňují sledovat veškeré formy digitálního obsahu od filmů a her přes televizní pořady po snímky. Nové počítače Aspire se skutečně zmocní všech vašich smyslů!

Úplnou připojitelnost zajišťují nejmodernější technologie pro připojení k bezdrátovým i pevným sítím - síťové připojení 802.11a/b/g/n, Gigabit LAN a volitelný vestavěný modul Bluetooth 2.1. Vestavěný mikrofon a webová kamera s vysokým rozlišením vám zajistí spojení s přáteli a rodinou prostřednictvím videochatu či videokonference.

Pevný disk SATA 3 Gb/s s kapacitou až 2TB nabízí dostatečný prostor pro celý váš digitální archív. Aspire Z5710 může být rovněž vybaven přídavným modulem SSD NAND flash s kapacitou až 160 GB, který výrazně zkracuje dobu zavádění operačního systému a spuštění aplikací. Až 8GB paměť DDR3 podporuje hladký běh nejnáročnějších aplikací a k šesti portům USB lze připojit veškerá vaše periferní zařízení. Pro zvýšení pohodlí je určen port eSATA (volitelný), který zajišťuje rychlé zálohování dat i přenos souborů.

Další článek: IE 9 bude rozumět standardům – to může být problém

Témata článku: Digitální film, Skvělá klávesnice, Zvýšený počet, Stylový obrázek, Elegantní počítač, Digitální kamery, Zábava, Multimediální centra, Vestavěná kamera, Zvýšený obsah, Neobvyklé provedení, Vysoký obsah, Televize 82 cm, Nejvyšší detail, Nejvyšší výkon, Acer aspire na Mall.cz


Určitě si přečtěte

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

** V Gmailu je řada užitečných funkcí, které možná všechny neznáte ** Odeslání mailu můžete například pozdržet či naplánovat na později ** Nad Gmailem můžete mít s několika triky daleko lepší kontrolu

Karel Kilián | 25

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

** Z Brna pochází třetina světové produkce elektronových mikroskopů ** První československý kus vyrobila Tesla už v 50. letech ** Dnes na ni navazuje třeba brněnský Tescan

Jakub Čížek | 19

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 43


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky