Nové skenery Canon s podnikovou integrací dokumentů

Nové skenery Canon s podnikovou integrací dokumentů

Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, představuje dva nové ultrakompaktní síťové skenery Canon imageFORMULA ScanFront 300e a 300eP se softwarem eCopy ShareScan pro pokročilé zpracování dokumentů. Pomocí optického rozpoznávání znaků (OCR) lze při skenování dokumentů data extrahovat a v reálném čase je ověřit a integrovat do stávajících podnikových aplikací. eCopy ShareScan také umožňuje editovatelné dokumenty snadno odesílat rovnou do aplikací, jako jsou Microsoft Word nebo Excel, a do informačních systémů, včetně systémů SharePoint, OpenText DM, EMC Documentum a iManage Worksite.

Nové skenery ScanFront 300e a 300eP rozšiřují oblíbenou řadu síťových skenerů ScanFront, která nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, spolehlivé zpracování dokumentů a vysokou úroveň bezpečného ovládání, a to vše navíc v kompaktních rozměrech. Nové modely mohou být řízeny a spravovány centrálně na síti, což snižuje náklady na IT a šetří čas. Lze je používat jako skenovací zařízení pro více pracovních týmů současně, v servisních centrech nebo na vzdálených pobočkách. Oba modely poskytují intuitivní řešení snímání dokumentů pro podniky, kde je rychlá integrace dat do podnikových aplikací klíčová, tedy například v oblasti maloobchodu, finančnictví a zdravotní péči a sektoru telekomunikace.

„Překážky se často objevují tam, kde jsou dokumenty základem podnikání, a kde jsou zpracovávány manuálně. Prodlevy, chyby a malou efektivitu lze ovšem eliminovat. Canon se zaměřuje na celkový proces zpracování dokumentů v rámci organizace. Kombinací našeho řešení eCopy ShareScan a síťových skenerů ScanFront mohou organizace spravovat své dokumenty dynamicky a těmto překážkám se vyhnout. Pomocí OCR a ověřování dat při snímání mohou organizace procesy zjednodušit a zlepšit svou efektivitu a služby zákazníkům“, říká Jiří Jedlička, produktový manažer divize skenerů společnosti Canon CZ.

Klepněte pro větší obrázek

Skenery ScanFront 300e a 300eP vynikají ultrakompaktním elegantním designem a lze je pohodlně umístit i do kanceláří s omezeným prostorem. Výkonný podávací mechanismus a přímý výstup papíru umožňují bezproblémově najednou skenovat různé druhy dokumentů a různé tloušťky. Oba modely mají zásobník papíru až na 50 listů a skenují rychlostí až 27 listů/min1. S intuitivním barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 8,4” mohou uživatelé skenery snadno ovládat a rychle se orientovat v nabídce. Model ScanFront 300eP je navíc vybaven ultrazvukovou detekcí dvojitého podávání, která zajišťuje plynulé skenování všech dokumentů, a obsahuje i zabudovaný snímač otisků prstů pro okamžité ověření uživatele.

Modely ScanFront 300e/300eP lze připojit a spravovat prostřednictvím softwaru eCopy Sharescan Manager na jedné síti spolu s ostatními zařízeními se softwarem eCopy, včetně samostatných USB skenerů Canon a multifunkčních zařízení. „Naše široká nabídka řešení pro snímání obrazu umožňuje organizacím i jednotlivcům vybrat to nejvhodnější zařízení. Ať už jde o skener nebo multifunkční zařízení. Důležité je, že spolu zařízení spolupracují a nabízí stejné konzistentní uživatelské rozhraní a způsob používání,“ říká Jiří Jedlička. „Segment síťových skenerů bude v letech 2011 až 2015 pravděpodobně nejrychleji rostoucí oblastí na trhu vysokorychlostních skenerů – s rychlostí 27,5 % CAGR2. Canon byl v roce 2011 lídrem v prodeji síťových skenerů v západní Evropě3 a s novými modely ScanFront 300e/300eP se budeme i nadále snažit vyhovět rostoucí poptávce na tomto trhu.“

eCopy ShareScan je postaven na platformě, která uživatelům a partnerům umožní dále rozšířit funkce softwaru eCopy prostřednictvím balíčků Business Application Connectors a Document Process Extenders. Uživatelé tak mohou posílat dokumenty z propojených skenovacích zařízení přímo do podnikových aplikací a podnikových systémů pro správu obsahu. eCopy ShareScan SDK je k dispozici vývojářům softwaru a systémovým integrátorům, kteří chtějí vyvinout pokročilé workflow pro správu dokumentů.

Modely ScanFront 300e/300eP budou dostupné ve všech prodejních kancelářích Canon a u vybraných distribučních partnerů v celé Evropě od června 2012. Software eCopy ShareScan bude k dispozici také samostatně pro ScanFront 300 a 300eP.

Témata článku: Multifunkční zařízení, Pokročilý uživatel, Různé znaky, Skener, Snímání, Podnikový software, Překážka, Skenery, Canon, DM, Dm software

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje