Nové sady produktů Adobe obsahují Photoshop 7.0

29. dubna 2002
Zcela nový kancelářský balík
Čtyři sady produktů Adobe byly doplněny o novou verzi standardu pro úpravy elektronických obrazů
Nové sady produktů Adobe obsahují  Photoshop 7.0

San Jose, Kalifornie (16. dubna 2002) – Adobe, vedoucí firma v síťovém publikování, vydává čtyři nové kolekce programů, obsahující nový Adobe Photoshop 7.0. Kolekce Design Collection, Web Collection, Publishing Collection a Digital Video Collection přinášejí profesionálům v jednom balení sady produktů Adobe s podstatnou cenovou úsporou oproti samostatnému nákupu jednotlivých produktů. Kolekce s Photoshopem 7.0 umožní produkování obrazů v nejvyšší kvalitě pro tisk, Web a další média.

 

Photoshop 7.0, jako základní součást každé z kolekcí, pomáhá tvořit strhující vizuální efekty s novými nástroji, jako je Scelovací štětec, který přináší revoluci do procesu retušování obrazů a nový modul pro malování, jež dovoluje simulovat techniky, jako je malba pastely nebo uhlokresba. Nový prohlížeč souborů umožní uživatelům obrazy rychle najít, uspořádat a vizuálně s nimi manipulovat. Photoshop 7.0, stejně jako produkty Adobe Acrobat® 5.0, AfterEffects® 5.5, GoLive® 6.0, Illustrator® 10, InDesign® 2.0 a LiveMotion™ 2.0, podporuje nejdůležitější platformy, včetně Mac OS X a Windows® XP.

 

„Kombinací všech nástrojů, které profesionál potřebuje, do jednoho balíku, nabízejí kolekce Adobe jak ušetření peněz, tak i výhody z práce na jedné platformě, kde všechny aplikace spolu přirozeným způsobem spolupracují,“ řekl Shantanu Narayen, viceprezident Adobe. „Kolekce poskytují výkonné, integrované a cenově výhodné sady nástrojů, jež zvýší produktivitu a realizují tvůrčí představy.“

 

Sady produktů Adobe

Kolekce Adobe pomáhají návrhářům, vývojářům Webu, profesionálům v publikování a v oblasti digitálního videa bezproblémově přecházet od vytváření obsahu k jeho distribuci a výstupu v logickém pracovním postupu. Všechny produkty v kolekcích mají společné uživatelské rozhraní Adobe, zahrnující společné příkazy, nástroje, palety a klávesové zkratky, což vytváří produktivnější pracovní prostředí. Pomocí snadné vzájemné spolupráce a podpory pro další nativní aplikace Adobe mohou kolekce zvýšit efektivitu a pomoci splnit jakékoliv tvůrčí a produkční úkoly.

 

Adobe Design Collection, obsahující špičkový nástroj pro sazbu stránek InDesign 2.0, je integrovaná, cenově výhodná sada profesionálních nástrojů, která umožní grafikům vytvářet originální kresby s Illustratorem 10, navrhovat obrazy s vrstvami ve Photoshopu 7.0, sestavovat skvělé stránky v InDesignu 2.0, a zvýšit efektivitu tiskových pracovních postupů s Acrobatem 5.0.

 

Adobe Web Collection obsahuje v jednom balíku všechny aplikace, které jsou potřebné od vytváření obsahu až po zveřejnění webového projektu. Obsahuje GoLive 6.0 pro návrh, vývoj a správu dynamického obsahu pro Web a bezdrátová zařízení, Photoshop 7.0, Illustrator 10, a LiveMotion 2.0 pro efektivní návrh interaktivního webového obsahu.

 

Adobe Publishing Collection poskytuje výkonnou sadu nástrojů pro vytváření podnikových tištěných materiálů v profesionální kvalitě. Programy Adobe PageMaker 7.0, Photoshop 7.0, Illustrator 10 a Acrobat 5.0 dohromady nabízejí standardní prvky uživatelského rozhraní, které usnadňují zvládnutí a společné používání jednotlivých aplikací.

 

Adobe Digital Video Collection nabízí umělcům vytvářejícím vizuální efekty a profesionálním filmovým grafikům všechny nezbytné nástroje pro produkci filmů, multimédií, videa a webových projektů. Tato kolekce obsahuje Photoshop 7.0, Illustrator 10, Premiere 6.0 pro nelineární úpravy videa a After Effects 5.5 pro střih, návrh filmové grafiky a pro produkci vizuálních a zvukových efektů.

 

Ceny a dostupnost

Cena Adobe Design Collection se odhaduje na 45 460 Kč, cena Web Collection a Publishing Collection na 48 140 Kč. Cena Adobe Digital Video Collection se odhaduje na 57 780 Kč.

 

O Adobe Systems

Společnost Adobe Systems (www.adobe.com) založená v roce 1982 vytváří softwarová řešení pro síťové publikování (Network Publishing) na Internetu, prostřednictvím řešení ePaper, v tisku, prostřednictvím videosnímků a také bezdrátových přenosů a širokopásmových aplikací. Její nástroje pro grafiku, zobrazování, dynamická média a tvorbu umožňují zákazníkům vytvářet, spravovat a distribuovat vizuálně bohatý, spolehlivý obsah. Ústředí Adobe je v San Jose v Kalifornii. Adobe je s ročními příjmy více než 1,2 miliardy dolarů jednou z vedoucích světových softwarových firem.

 

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

 

Michal Metlička                                                              Barbora Spěváková

Adobe Systems                                                                 Herald Communications

mmetlick@adobe.com                                                   spevakova@herald-pr.cz

 Tel: 02/2423 2650

                                                                                    Fax: 02/2423 2653

                                                                                    Politických vězňů 14

                                                                                    110 00 Praha 1

 

Váš názor Další článek: Zcela nový kancelářský balík

Témata článku: Nativní přenos, Vězeň, Profesionální střih, Adobe Illustrator, After Effects, Ušetřené peníze, Indesign, Adobe After Effects


Určitě si přečtěte

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 34

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 28

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 63


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky