Nové PC COMFOR Quattro Extra 50 na předvánoční trh

Společnost AT Computers oznámila uvedení nového osobního počítače COMFOR Quattro Extra 50 na trh v české a slovenské republice. Počítač založený na platformě Intel nabízí vynikající poměr ceny a výkonu a svou výbavou je určen zejména pro nasazení v kancelářích.
Nové PC COMFOR Quattro Extra 50 na předvánoční trh

COMFOR Quattro Extra 50 je postaven na základní desce Intel Augsburg s čipovou sadou Intel® 915G, která je osazena novým procesorem Intel® Pentium® 4 520, podporujícím technologii Hyper-Threading (2,80 GHz, FSB 800 MHz, 1M L2 cache) a 512 MB operační paměti typu DDR (400 MHz). Na pevný disk, připojený přes rozhraní SerialATA se vejde 80 GB dat, což je dostatečná hodnota pro instalaci veškerého potřebného software i dočasné ukládání dat. Nechybí ani klasická floppy mechanika či CD-RW mechanika pro zálohování dat a dlouhodobou archivaci. Integrovaná síťová karta, umožňující připojení do počítačové sítě nebo k Internetu, je samozřejmostí. 

 

Součástí standardní výbavy je integrovaná osmi-kanálová zvuková karta, klávesnice, myš, operační systém MS Windows XP Pro a antivirový systém AVG 7.0, bez kterého je dnes bezpečná práce v kanceláři nemyslitelná. Uživatele určitě potěší i recovery system Spasitel, který je rovněž součástí standardní nabídky a který umožňuje snadnou a rychlou obnovu systému při jeho přeinstalaci.  

 

Osobní počítač COMFOR Quattro Extra 50 je v prodeji již nyní za cenu 20 290 Kč bez DPH a koupíte ho v síti prodejen COMFOR a u všech autorizovaných COMFOR Partnerů. V ceně je zahrnuta i prodloužená záruční doba na 3 roky. 

 

Další informace o počítačích společnosti AT Computers najdete na: www.atcomp.cz.

Elektronické prodejny COMFOR najdete na adresách www.comfor.cz a www.comfor.sk.

 

###

 

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem přes 5 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů a notebooků.

COMFOR je česko – slovenský prodejní řetězec, který nyní zahrnuje 160 prodejních míst v ČR a 33 prodejen na Slovensku. V prodejnách COMFOR je nabízena výpočetní, digitální a projekční technika. Součástí řetězce nejsou jen vlastní prodejny, ale také autorizovaní COMFOR Partneři, kteří prošli náročným výběrovým řízením a absolvovali celou řadu školení, tak, aby splnili nejnáročnější kritéria pro přístup k zákazníkům. 

###

 

 

Pro další informace kontaktujte:

PR agentura AETNA

Marek Hadra

Public Relations

Údolní 410/60, 602 00 Brno

Tel.: 05/43 42 78 30, Fax: 05/43 42 78 37

e-mail: hadra@aetna.cz

Váš názor Další článek: JVC má DVD z kukuřičného škrobu

Témata článku: Augsburg, Floppy


Určitě si přečtěte

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 65

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 59

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 49

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu