Nové notebooky Samsung Série 5 550P nadchnou hráče i filmové fanoušky

7. května 2012
Hokej a hokejisté na Twitteru
Nové notebooky Samsung Série 5 550P nadchnou hráče i filmové fanoušky

Samsung Electronics Co., Ltd., přední výrobce na trhu spotřební elektroniky a světová jednička v oblasti informačních technologií, dnes představil novou řadu notebooků Série 5 s označením 550P. Vynikají vyšším výkonem díky třetí generaci procesoru Intel® Core™ i7.

Notebooky Samsung 550P budou dostupné ve dvou velikostech: 15” a 17”. Jsou odpovědí na rostoucí nároky uživatelů z hlediska kvalitní multimediální vábavy s řadou výkonných funkcí. Doma i na cestách jeho majitelé ocení např. výborné grafické zobrazení, full HD display*, Blu-ray přehrávač*, velkorysou kapacitu paměti (1TB, resp 2TB) či a reproduktory se subwooferem od firmy JBL.

Klepněte pro větší obrázek

„S ohledem na důkladnou zpětnou vazbu spotřebitelů a jejich rostoucí nároky na obsah a funkce představují notebooky Samsung 550P pro uživatele nejvhodnější řešení. Jejich smysly se obrazně přenesou do nové multimediální dimenze,“ říká Michal Zbijowski, Notebook/netbook Marketing Specialist společnosti Samsung.

Špičkové přehrávání multimédií

Třetí generace procesoru Intel Core™ i7 Quad Core zvýšila výkon notebooku Samsung 550P o 25% oproti předchozí verzi. Spotřeba energie se naopak snížila o 20% a zdvojnásobila se rychlost přehrávání 3D her a ostatních multimédií. Nechybí ani grafická karta NVIDIA ® GeForce ® GT 650m o velikosti 2GB, Blu-ray mechanika a až 2TB úložného prostoru, což zajišťuje snadný přístup k multi-formátovému obsahu, jeho bezproblémové vytváření, přehrávání, editaci i ukládání.

Nejlepší audio-video ve své třídě

Vynikající obraz notebooku Samsung 550U zajišťuje technologie Superior LCD v kombinaci s antireflexním SuperBright displejem s full HD rozlišením 1920x1080 a úrovní jasu 300 nitů. Notebooky Samsung 550P jsou vybaveny také Blu-ray mechnikou, abyste si i na cestách mohli dopřát kvalitní filmový zážitek s ostrým obrazem, v živých barvách a s jedinečným zvukem.

Pohodlné ovládání

Samsung 550P potěší své uživatele full-size klávesnicí se samostatnými číselnými a směrovými klávesami. Vylepšený touchpad s oddělenou levou a pravou častí zjednodušuje klikání. S těmito funkčními výhodami tak již není potřeba žádné další příslušenství, jako jsou další klávesnice nebo myš.
V návaznosti na předchozí notebooky Samsung je také notebook 550P velmi kompaktní. 15" model váží pouhých 2,5 kg při velikosti 29,9 - 30,4 mm. 17 "model váží 3,05 kg a jeho rozměry jsou 29,2 mm - 32,2 mm.

Ceny a dostupnost

Notebooky Samsung 550P budou k dostání na českém trhu od května 2012. Model s 15" displejem za cenu 22 199 Kč vč. DPH, model se 17" displejem za 31 599 Kč vč. DPH.
 

Další článek: Hokej a hokejisté na Twitteru

Témata článku: Notebooky, Třetí rozměr, Funkční klávesa, Superior, Blu Ray, Full, Kvalitní klávesnice, Předchozí model, Výborný notebook, Blu-Ray, Dimenze

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší