Nové notebooky a tiskárny HP přinášejí zvýšený výkon a mobilitu

Nové notebooky a tiskárny HP přinášejí zvýšený výkon a mobilitu

Společnost HP představila nové produkty, technologie a nástroje, jejichž cílem je pomoci malým a středním podnikům (SMB) zlepšit produktivitu a rozšířit možnosti jejich stávající IT infrastruktury.

V okamžiku, kdy SMB firmy začnou řešit nákup nových IT řešení, snaží se najít produkty splňující všechny jejich potřeby z hlediska výkonu, kvality i designu. HP se dlouhodobě zaměřuje na vývoj komplexní IT infrastruktury, která dokáže splnit nejnáročnější očekávání zákazníků – při maximálně dostupné ceně.

HP dnes rozšířilo rodinu výkonných notebooků se špičkovými funkcemi a originálním designem i spolehlivých tiskových řešení s možností snadné integrace do podnikových prostředí. Novinky byly vyvinuty zejména s ohledem na výkonnostní i finanční požadavky malých a středních firem, zároveň kladou zvýšený důraz na produktivitu a snadnou ovladatelnost.

Mezi novinky HP pro malé a střední firmy patří:

·Business notebooky HP ProBook 400 Series s elegantním designem, dlouhou výdrží baterií,(1) vysokou životností a špičkovými bezpečnostními funkcemi pro bezproblémový provoz i ve velké provozní zátěži.

·Business notebooky HP ProBook 200 Series s důrazem na plynulý provoz nejoblíbenějších multimediálních nástrojů a komplexní možnosti připojení v domácnostech i kancelářích.(2)

·Skener HP Scanjet Pro a tiskárny HP LaserJet a HP Officejet, které pomohou SMB firmám proaktivně spravovat jejich tiskové či obrazové úlohy s důrazem na optimalizaci nákladů i provozního času.

„Čeští SMB zákazníci se obvykle snaží co nejefektivněji pokrýt široké potřeby svých organizací, od manažerů až po účetní či pracovníky IT oddělení. Vyžadují proto flexibilní, vysoce výkonná řešení, která zvládnou bez problémů splnit nároky různorodých pracovních úloh,“ řekl Tomáš Kvašňovský, marketingový manažer divize HP PPS. „HP se dlouhodobě specializuje na poskytování uživatelsky přívětivých technologií, které zlepšují výpočetní výkon, zvyšují uživatelský komfort a nastavují zcela novou úroveň produktivity ultra mobilních i vysoce výkonných řešení. A to vše s ohledem na unikátní design, který i v SMB odvětví začíná mít stále větší význam.“

HP ProBook 400 Series: Osvědčená kvalita a životnost ve stylovém designu

Modelová řada HP ProBook 400 Series zahrnuje komplexní portfolio čtyř spolehlivých notebooků pro SMB zákazníky, kteří chtějí pracovat efektivněji a bez designových kompromisů. K dispozici jsou modely se 17,3ʺ (44 cm), 15,6ʺ (40 cm), 13,3ʺ (33,8 cm) displejem a řadou výkonných procesorů Intel i AMD (pouze u 15,6ʺ modelu). Přístroje HP ProBook řady 400 jsou o 36 % tenčí a 18 % lehčí oproti předchozí generaci notebooků. Výkonný hardware je vsazen do stylového těla s hliníkovými prvky v barevném provedení Meteorit Grey, které zdůrazňuje nový design HP DNA, vytvořený v rámci jednotné identity značky a společných uživatelských zkušeností napříč PC i tiskovými řešeními HP.

Notebooky HP ProBook řady 400 poskytují maximální úroveň efektivity i produktivity, které naplno ocení každý uživatel. Obsahují rovněž pevné disky typu Solid State Drive(3) (SSD) a komplexní možnosti připojení včetně 4G WWAN(4,5) a špičkového zabezpečení HP Client Security. Nové notebooky jsou navíc připraveny pro okamžité využívání telekomunikačních služeb Skype a v jejich výbavě nechybí ani technologie DTS + pro využívání audio a video konferencí v prémiové kvalitě.(6,7)

HP ProBook 200 Series: Mobilita, plná výbava a výhodná cena pro SMB firmy

Na míru potřebám malých a středních firem nabízí HP notebooky řady ProBook 200 s 15,6ʺ (39,6 cm) displejem, bohatými možnostmi bezdrátového připojení(2) a výkonnými procesory od Intelu a AMD. Atraktivní design dobře zapadne do kanceláří i domácností, šasi s vysokou životností pomůže ochránit notebooky během jejich používání v kanceláři i v terénu.

Notebooky HP ProBook 200 Series poskytují vysoce kvalitní multimediální zázemí ihned po vybalení z krabice – všechen potřebný software je již předinstalován s doporučeným nastavením. Uživatelé se rovněž mohou připojit k větším HD(9) monitorům přes port HDMI,(10) reproduktory Altec Lansing pak poskytnou mimořádný zážitek z poslechu audio souborů.

Tiskárny a skener HP zvýší produktivitu a sníží náklady

Nová tisková a skenovací řešení HP kombinují praktičnost a snadnou ovladatelnost s dlouholetými zkušenostmi HP, které pomáhají firemním zákazníkům vytvářet a ukládat vysoce kvalitní obsah, a snadno k němu přistupovat nejvyšší možnou rychlostí.

Mezi nové produkty patří:

·Multifunkční laserové tiskárny (MFP) HP LaserJet Pro řady M521, nabízející rychlý a spolehlivý provoz pro splnění flexibilních potřeb firemních zákazníků. Uživatelé mohou navíc na těchto multifunkčních zařízeních snadno tisknout i na cestách ze svého smartphonu nebo tabletu prostřednictvím aplikací HP ePrint,(11) AirPrint(12) a DirectPrint.

·Laserové tiskárny HP LaserJet Enterprise M725 podnikové třídy, určené pro velký objem tisku s podporou široké škály formátů papíru až do velikosti A3 a s funkcemi pro zpracování obrazových dokumentů za velmi výhodnou pořizovací cenu.

·Skener HP Scanjet Pro 3000 s2 pro SMB firmy, které vyžadují snadno použitelný, intuitivní přístroj s malými rozměry. Tento kompaktní, inteligentní skener vytváří dokumenty nejvyšší kvality, spolupracuje s celou řadou platforem a pomáhá zefektivňovat obchodní procesy.

·Inkoustová tiskárna HP Officejet Pro 251dw a multifunkce HP Officejet Pro 276dw MFP, jenž poskytují profesionální tisk s až o 50 % nižšími náklady na stránku oproti laserovým tiskárnám.(13) Lze je snadno integrovat do stávajících IT infrastruktur prostřednictvím rozšířených možností správy a řízení provozu.

·Multifunkční tiskárna HP Officejet 7610 Wide Format e-All-in-One, umožňující firemním zákazníkům levný vysokonákladový tisk, kopírování, skenování či faxování dokumentů až do formátu A3.

Dostupnost(14)

Očekávaná dostupnost notebooků HP ProBook řady 400 a 200 notebooků v zemích regionu EMEA je během května 2013. Ceny modelů HP ProBook řady 400 začínají na 399 €, v případě řady HP ProBook 200 pak na 299 €.

Tiskárny HP LaserJet Pro M521 MFP a HP LaserJet Enterprise M725, a skener HP Scanjet Pro 3000 s2 jsou již celosvětově v prodeji. Tiskárny HP Officejet Pro 251dw a HP Officejet Pro 276dw MFP jsou k dispozici v rámci celého regionu EMEA. Tiskárna HP Officejet 7610 Wide Format e-All-in-One vstoupí do prodeje od srpna 2013.

Další článek: Gigabit vzduchem? Samsung už má technologii, v praxi bude do roku 2020

Témata článku: Notebooky, Bezdrátový skener, HP Laserjet, A3, Snadné řešení, Malá dostupnost, Malé levné tiskárny k pc, Altec, HP Notebook, Tiskárny HP, Grey, HP Probook, Notebooky malé, Nejprodávanější notebooky na Mall.cz


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu