Nové modely VoIP telefonů Polycom

Nové modely VoIP telefonů Polycom

Společnost Polycom představila dva modely IP telefonů řady SoundStation, které jsou určeny pro audiokonferenční aplikace. Nová generace VoIP konferenčních telefonů s podporou SIP přináší uživatelům bohaté funkční možnosti ve spojení s excelentní kvalitou zvuku využívající sadu technologií Polycom HD Voice™ a Acoustic Clarity Technology a v neposlední řadě nabízí rovněž inovativní design obou přístrojů.

Nové modely Polycom SoundStation IP 7000 a SoundStation IP 6000 reagují na stále rostoucí poptávku po vysoce kvalitní komunikaci na bázi Voice over IP. Například analytická společnost Synergy Research ve své studii uvádí, že více než 73 procent všech nových telefonních linek v letošním roce bude realizováno přes IP. Stejně tak IDC předpovídá, že tento rok dojde k nárůstu prodeje koncových VoIP zařízení o 30 procent.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
SoundStation IP 7000 a IP 6000

Nejvyšší model SoundStation IP 7000 s bezprecedentní kvalitou přenášeného zvuku 22 kHz CD-quality HD Voice je určen pro top management a najde využití především při nasazení ve velkých konferenčních a zasedacích místnostech. SoundStation IP 6000 s podporou Polycom HD Voice 14 kHz audio je určen do středně velkých a menších zasedacích místností.

 Více informací o VoIP telefonech Polycom SoundStation můžete nalézt na těchto stránkách. Distributorem video a audiokonferenčních zařízení a technologií značky Polycom je v České republice společnost Gesto Communications.

Témata článku: Video, Místnost, Sip, Voice, Inovativní technologie, Synergy, Polycom

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje