Nové Lenovo desktopy a AIO ThinkCentre v inovativním provedení

Nové Lenovo desktopy a AIO ThinkCentre v inovativním provedení

Společnost Lenovo představuje nový ThinkCentre M92p „tiny“ stolní počítač. Desktop je široký jako golfový míček (34,5 mm) a jako první s těmito rozměry nabízí technologii Intel® vPro™. ThinkCentre M92p představuje spolu s novým prostorově úsporným desktopem ThinkCentre M72e inovace v oblasti kompaktních desktopů umožňující umístění prakticky do jakéhokoliv prostoru při zachování vynikající produktivity s až 3. generací Intel® Core™ vPro.

ThinkCentre je vybaven nejnovějším desktopovým správcem napájení pro optimální energetickou účinnost a vyšší spolehlivost a funkcemi pro správu. Jedná se tak o ideální desktop pro uživatele, kteří potřebují špičkový výpočetní výkon v malém balení. Společnost Lenovo také představila nový ThinkCentre M92z All-in-One (AIO).

„Desktopy ThinkCentre se vyvíjejí, aby odpovídaly potřebám dnešních profesionálních uživatelů. Nabízí vynikající výkon v inovativním, prostorově a energeticky efektivním provedení,“ řekl Jaroslav Rakušan ze společnosti Lenovo. „Navrhli jsme jej tak, aby podniky mohly využívat vynikající výkon a snadnou správu bez ohledu na velikost jejich pracovní plochy.“

Klepněte pro větší obrázek

Z ThinkCentre se stává drobeček

ThinkCentre je prvním stolním počítačem této velikosti využívající technologii Intel vPro, který lze pohodlně umístit na pracovní stůl, zavěsit na stěnu nebo namontovat pod stůl. S výběrem až 3. generace Intel® Core™ i5 procesorů se vejde do dnešního zmenšujícího se kancelářského prostoru, aniž by cokoli ztratil ze svého výkonu. ThinkCentre M92p podporuje až čtyři monitory v režimu mozaika nebo tři nezávislé monitory bez potřeby grafické karty. Lenovo rozšiřuje i nabídku příslušenství speciálně vytvořené pro toto miniaturní provedení.

Malé desktopy M92p/M72e nabízí možnosti výběru SSD nebo tradičních pevných disků, integrované grafiky, USB 3.0 a Wi-Fi. Díky Lenovo Enhanced Experience 3 pro Windows 7 (EE3) umožňují rychlejší spuštění systému, které je až o 40 procent rychlejší než u neoptimalizovaných počítačů. S rozšířenou ochranou dat čipem TPM a RAID 0.1 si mohou být uživatelé jisti, že jsou jejich informace chráněny. S aplikací PC cloud Manager pro technologii Intel vPro pak mohou správci IT řídit svoji PC flotilu vzdáleně pomocí webového rozhraní bez nutnosti použití konzole pro správu.

M92p/M72e mají certifikace EPEAT Gold, UL Environment Gold, Energy Star, GREENGUARD a Cisco EnergyWise.

Další generace All-in-One

ThinkCentre M92z AIO, který je k dispozici v 23palcovém provedení, představuje výkonné a produktivní řešení pro práci s počítačem díky:

  • výběru až 3. generace Intel® Core™ vPro™ i7 procesorů
  • až 1 TB úložného prostoru s možností SSD nebo tradičních pevných disků
  • možnosti 1 GB diskrétní AMD Radeon grafiky u 23palcového modelu s dotykovým displejem

M92z AIO s Microsoft Lync je určený pro obchodní spolupráci. Nový 23palcový LED displej IPS poskytuje 178 stupňů široký pozorovací úhel a vestavěnou webovou kameru s vysokým rozlišením zajišťující efektivní VoIP komunikaci, funkce proti oslnění s multi-touch schopnostmi jsou k dispozici volitelně. ThinkCentre M92z se standardně dodává s vylepšením zvuku Dolby Advanced pro bohaté hudební zážitky. Díky vestavěné Wi-Fi technologii se uživatelé mohou snadno připojit k internetu, vylepšená konstrukce vyžadující použití méně nástrojů umožňuje rychlý a jednoduchý servis a upgrade.

Klepněte pro větší obrázek

All-in-One ThinkCentre M92z patří mezi nejvíce „zelené“ v odvětví, jeho plastové součásti jsou z více než 50 procent recyklovaného spotřebního materiálu a splňuje certifikace pro energetické účinnosti a ekologické aspekty, včetně EPEAT Gold, UL Environment Gold, Energy Star, TCO Edge, GREENGUARD, Cisco EnergyWise a zelené značky TÜV.

Cena a dostupnost

Desktopy ThinkCentre M92p/M72e i All-in-One počítač ThinkCentre M92z budou k dispozici na našem trhu od července 2012. Ceny nejsou zatím známé.

Další článek: Facebooková ramínka v obchodě poradí, co se nejvíc líbí

Témata článku: Úložný prostor, All In One, Snadný upgrade, Energy, Zelená plocha, Široký úhel, Pracovní stůl, Tradiční režim, Lync, All In One Pc, Malé balení, Gold, Kancelářské stoly, All-in-one počítač, Star, Stolní počítače na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 34

Jak zpomalit Windows: Tipy na osvědčené brzdy, které vás zastaví v práci

Jak zpomalit Windows: Tipy na osvědčené brzdy, které vás zastaví v práci

** Hledali jsme činnosti, které zpomalují počítač s Windows ** Chcete mít počítač co nejrychlejší? Dělejte všechno přesně naopak!

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 42

Při tragické nehodě Tesly Model 3 byl zapnutý autopilot. Neudělal nic, ukázalo vyšetřování

Při tragické nehodě Tesly Model 3 byl zapnutý autopilot. Neudělal nic, ukázalo vyšetřování

** V březnu došlo k tragické nehodě Tesly Model 3 ** NTSB vydala předběžnou vyšetřovací zprávu ** V okamžiku havárie jel vůz v režimu Autopilota

Karel Kilián | 120

Jak funguje největší akumulátor v Česku: podívejte se do elektrárny Dlouhé Stráně

Jak funguje největší akumulátor v Česku: podívejte se do elektrárny Dlouhé Stráně

** Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně je obdivuhodné technické dílo ** Stejná turbína vyrábí elektřinu i tlačí vodu zpět do horního jezera ** Strojovna elektrárny je zabudována v podzemí

David Polesný | 40Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch