Nové Lenovo desktopy a AIO ThinkCentre v inovativním provedení

Nové Lenovo desktopy a AIO ThinkCentre v inovativním provedení

Společnost Lenovo představuje nový ThinkCentre M92p „tiny“ stolní počítač. Desktop je široký jako golfový míček (34,5 mm) a jako první s těmito rozměry nabízí technologii Intel® vPro™. ThinkCentre M92p představuje spolu s novým prostorově úsporným desktopem ThinkCentre M72e inovace v oblasti kompaktních desktopů umožňující umístění prakticky do jakéhokoliv prostoru při zachování vynikající produktivity s až 3. generací Intel® Core™ vPro.

ThinkCentre je vybaven nejnovějším desktopovým správcem napájení pro optimální energetickou účinnost a vyšší spolehlivost a funkcemi pro správu. Jedná se tak o ideální desktop pro uživatele, kteří potřebují špičkový výpočetní výkon v malém balení. Společnost Lenovo také představila nový ThinkCentre M92z All-in-One (AIO).

„Desktopy ThinkCentre se vyvíjejí, aby odpovídaly potřebám dnešních profesionálních uživatelů. Nabízí vynikající výkon v inovativním, prostorově a energeticky efektivním provedení,“ řekl Jaroslav Rakušan ze společnosti Lenovo. „Navrhli jsme jej tak, aby podniky mohly využívat vynikající výkon a snadnou správu bez ohledu na velikost jejich pracovní plochy.“

Klepněte pro větší obrázek

Z ThinkCentre se stává drobeček

ThinkCentre je prvním stolním počítačem této velikosti využívající technologii Intel vPro, který lze pohodlně umístit na pracovní stůl, zavěsit na stěnu nebo namontovat pod stůl. S výběrem až 3. generace Intel® Core™ i5 procesorů se vejde do dnešního zmenšujícího se kancelářského prostoru, aniž by cokoli ztratil ze svého výkonu. ThinkCentre M92p podporuje až čtyři monitory v režimu mozaika nebo tři nezávislé monitory bez potřeby grafické karty. Lenovo rozšiřuje i nabídku příslušenství speciálně vytvořené pro toto miniaturní provedení.

Malé desktopy M92p/M72e nabízí možnosti výběru SSD nebo tradičních pevných disků, integrované grafiky, USB 3.0 a Wi-Fi. Díky Lenovo Enhanced Experience 3 pro Windows 7 (EE3) umožňují rychlejší spuštění systému, které je až o 40 procent rychlejší než u neoptimalizovaných počítačů. S rozšířenou ochranou dat čipem TPM a RAID 0.1 si mohou být uživatelé jisti, že jsou jejich informace chráněny. S aplikací PC cloud Manager pro technologii Intel vPro pak mohou správci IT řídit svoji PC flotilu vzdáleně pomocí webového rozhraní bez nutnosti použití konzole pro správu.

M92p/M72e mají certifikace EPEAT Gold, UL Environment Gold, Energy Star, GREENGUARD a Cisco EnergyWise.

Další generace All-in-One

ThinkCentre M92z AIO, který je k dispozici v 23palcovém provedení, představuje výkonné a produktivní řešení pro práci s počítačem díky:

  • výběru až 3. generace Intel® Core™ vPro™ i7 procesorů
  • až 1 TB úložného prostoru s možností SSD nebo tradičních pevných disků
  • možnosti 1 GB diskrétní AMD Radeon grafiky u 23palcového modelu s dotykovým displejem

M92z AIO s Microsoft Lync je určený pro obchodní spolupráci. Nový 23palcový LED displej IPS poskytuje 178 stupňů široký pozorovací úhel a vestavěnou webovou kameru s vysokým rozlišením zajišťující efektivní VoIP komunikaci, funkce proti oslnění s multi-touch schopnostmi jsou k dispozici volitelně. ThinkCentre M92z se standardně dodává s vylepšením zvuku Dolby Advanced pro bohaté hudební zážitky. Díky vestavěné Wi-Fi technologii se uživatelé mohou snadno připojit k internetu, vylepšená konstrukce vyžadující použití méně nástrojů umožňuje rychlý a jednoduchý servis a upgrade.

Klepněte pro větší obrázek

All-in-One ThinkCentre M92z patří mezi nejvíce „zelené“ v odvětví, jeho plastové součásti jsou z více než 50 procent recyklovaného spotřebního materiálu a splňuje certifikace pro energetické účinnosti a ekologické aspekty, včetně EPEAT Gold, UL Environment Gold, Energy Star, TCO Edge, GREENGUARD, Cisco EnergyWise a zelené značky TÜV.

Cena a dostupnost

Desktopy ThinkCentre M92p/M72e i All-in-One počítač ThinkCentre M92z budou k dispozici na našem trhu od července 2012. Ceny nejsou zatím známé.

Facebooková ramínka v obchodě poradí, co se nejvíc líbí

Témata článku: Lync, Kancelářské stoly, Úložný prostor, Tradiční režim, Zelená plocha, Energy, Gold, Snadný upgrade, Pracovní stůl, All-in-one počítač, Malé balení, All In One Pc, Široký úhel, All In One, Star

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší