Nové laserové a multifunkční tiskárny Lexmark nabízejí výkonný barevný tisk

Nové laserové a multifunkční tiskárny Lexmark nabízejí výkonný barevný tisk

Nabídka společnosti Lexmark International byla dnes opět rozšířena, a to o barevné laserové tiskárny řady Lexmark C730 a multifunkční barevné laserové tiskárny (MFP) řady Lexmark X730. Nová zařízení nabízejí velkým a středním pracovním skupinám možnost efektivním způsobem obohatit důležité podnikové a obchodní dokumenty o barvu.

“Dobře víme, že zákazníci hledají cenově dostupná řešení pro barevný tisk vlastními silami,“ uvedl Marty Canning, viceprezident společnosti Lexmark a prezident její divize Printing Solutions and Services. “A proto potřebují spolehlivá zařízení, která dokáží produkovat kvalitní barevné dokumenty stránku po stránce. Naše nové barevné laserové MFP jsou navíc kromě tisku vybaveny i stejnými užitečnými funkcemi jako naše úspěšné monochromatické MFP. Podniky tak mohou s jejich využitím optimalizovat své procesy, zvyšovat efektivitu a snižovat náklady.“

Řada X730: Barva, síla a produktivita

Multifunkční tiskárny řady Lexmark X730 nabízejí rychlý a kvalitní barevný tisk, kopírování, faxování, skenování, a to vše v jednom jediném výkonném a spolehlivém zařízení. Získáte robustní přístroj kompaktní konstrukce, který disponuje funkcemi, které jsou jinak běžné u mnohem větších a dražších barevných kopírek – a to při nižší spotřebě energie a s rozměry, které umožňují umístit zařízení do větší blízkosti uživatelů.

 • Běžná koncová cena Lexmark X734de je 40.342 Kč bez DPH
 • Běžná koncová cena Lexmark X736de je 52.199 Kč bez DPH
 • Běžná koncová cena Lexmark X738de je 56.946 Kč bez DPH
 • Běžná koncová cena Lexmark X738dte je 62.863 Kč bez DPH

Inteligentní řešení

Společně s tiskárnou řady Lexmark X730 můžete využít služby Lexmark Embedded Solutions Framework pro přizpůsobitelná či oborově specifická řešení optimalizace procesů založených na tištěných dokumentech, díky kterým dosáhnete vyšší produktivity a snížení spotřeby papíru. Například zdravotnická zařízení mohou snadno transformovat papírové formuláře na elektronické, zatímco banky mohou zkrátit proces zpracování žádosti o půjčku z pěti dnů na jednu hodinu.

Tiskárny Lexmark X730 jsou dále vybaveny barevným dotykovým displejem e-Task, který uživatelům umožňuje dokončit více procesů prostým dotknutím se příslušné ikony. Nová praktická funkce Lexmark MyMFP dále zvyšuje efektivitu tím, že jednotlivým uživatelům umožňuje upravit si panel e-Task podle vlastních potřeb a preferencí.

Vysoká míra zabezpečení

Tiskárny řady Lexmark X730 jsou vybaveny špičkovými bezpečnostními technologiemi pro ochranu podnikových dat prostřednictvím funkcí jako ověřování totožnosti uživatelů, bezpečné šifrování dat či čistění pevného disku.

Vynikající kvalita barev

Jedinečné složení barevných tonerů Lexmark v kombinaci s novou technologií přizpůsobení tisku vlhkosti a teplotě prostředí zajišťuje věrnou reprodukci a stabilní kvalitu barev od prvního do posledního výtisku, na různých typech médií a v různých pracovních prostředích.

Pružná podpora médií

Zákazníci mohou tisknout cokoliv od prezentací přes nejrůznější výkazy a sestavy až po etikety a štítky, obálky či poutače. Tiskárny řady Lexmark X730 rovněž disponují největší kapacitou zásobníků papíru ve své třídě, až 3200 listů. A to včetně zásobníku na speciální média (Specialty Media Drawer), který je vhodný např. pro velké zásoby obálek, či velkokapacitního podavače na 2000 listů.

Tiskárny řady Lexmark C730: Spolehlivá konstrukce pro vysokoobjemový tisk

Tiskárny této řady se snadno vejdou na váš psací stůl, nebo je můžete připojit k menší pracovní stanici. Jedná se o stejný odolný tiskový stroj, který je základem MFP řady X730. Tiskárny C730 jsou vyvinuty pro velké objemy tisku na nejrůznější typy médií včetně obálek, štítků a silného papíru. Zásobník na speciální média (Specialty Media Drawer) rozšiřuje možnosti tiskárny. Navíc mohou zákazníci přidávat další zásobníky, které se dají skládat na sebe, a tím dosáhnout celkové kapacity až 4300 listů, což je nejvíc v této třídě.

 • Běžná koncová cena Lexmark C734n je 17.207 Kč bez DPH
 • Běžná koncová cena Lexmark C734dn je 20.891 Kč bez DPH
 • Běžná koncová cena Lexmark C734dtn je 27.046 Kč bez DPH
 • Běžná koncová cena Lexmark C734dw je 23.362 Kč bez DPH
 • Běžná koncová cena Lexmark C736n je 24.598 Kč bez DPH
 • Běžná koncová cena Lexmark C736dn je 28.282 Kč bez DPH
 • Běžná koncová cena Lexmark C736dtn je 34.414 Kč bez DPH

Bezstarostný tisk

Tiskárny řady Lexmark C730 nabízí uživatelsky přívětivý náklopný ovládací panel s čtyřřádkovým displejem usnadňujícím obsluhu. Čelní port USB umožňuje snadný tisk PDF dokumentů, výkazů či obrázků na tiskárně i MFP. Při použití modelu C734dw, který je vybaven rozhraním pro bezdrátovou síť Wi-Fi CERTIFIED 802.11n draft 2.03, se mohou zákazníci zbavit kabelů.

Ekologicky šetrný tisk na tiskárnách řady Lexmark X730 a Lexmark C730

Tiskárny řady Lexmark C730 a X730 byly navrženy s ohledem na životní prostředí, a tak většina modelů umožňuje standardně oboustranný tisk pro úsporu papíru. Tiskové režimy Eco-Mode (úsporný) a Quiet Mode (tichý) snižují spotřebu energie a hlučnost. Kromě toho jsou všechna zařízení vybavena technologií okamžitého ohřevu válce i lampy skeneru, což dále snižuje spotřebu energie a urychluje tisk a kopírování. Zákazníci mohou rovněž využívat program Lexmark Return Program pro sběr a recyklaci tonerových kazet.

Další článek: Google získal patent na svou úvodní stránku

Témata článku: Stejná kvalita, Barevné tiskárny, Speciální model, Koncová cena, Speciální sestava, Draft, Běžný zákazník, Koncové zařízení, Lexmark, Tiskárny štítků, Psací potřeby, Velká efektivita, Obálky, Multifunkční zařízení, Velká spotřeba, Psací stroje, Půjčka, Pracovní stůl, Nejlepší tiskárny na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 30

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

** Domácí 3D tisk je dnes už finančně dostupný prakticky všem ** Lacinou tiskárnu pořídíte za pár tisíc korun ** Jak vlastně tisk probíhá a jak navrhnout, co vytisknout

Jakub Čížek | 67

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

** Chytré hodinky mají relativně malou výdrž ** Sportovní fénixy od Garminu jsou na tom ale lépe ** Poslední verze nabízí dokonce transparentní solární panel

Jakub Čížek | 56

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 106

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 99


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky