Nové inkousty DURABriteTM Ultra nabízejí větší flexibilitu

16. února 2006
Internet zdarma chce také Praha 13
Frankfurt, Paperworld, Leden 2006. Inkoust Epson DURABrite™ Ultra představuje zcela novou generaci inkoustů. Inkoust byl vyvinut speciálně se zřetelem k tomu, aby dokázal uspokojit téměř všechny požadavky na tisk ve všech oblastech použití tiskárny, tj. od tisku textů a dokumentů přes grafiku až po vysoce kvalitní snímky, vyznačující se ostrým jasem a vysokou úrovní detailu, a to bez ohledu na to, zda se tiskne na obyčejný, recyklovaný nebo vysoce kvalitní fotografický papír.
Nové inkousty DURABriteTM Ultra nabízejí větší flexibilitu

 I snímky, které si děti pořídily při oslavě narozenin, jsou při tisku s tímto inkoustem jasné a živé. Tisk se může pochlubit vynikajícími vlastnostmi: inkousty DURABrite™ se nerozmazávají, jsou odolné proti vodě i vyblednutí, a to až po dobu120 let *.

Inkoust DURABrite™ Ultra se odlišuje od běžných pigmentových inkoustů originálním základem s pryskyřicovým povlakem, který obaluje každý jednotlivý pigment a tak jej účinně brání proti změnám. Barevné pigmenty tak zůstávají při tisku na povrchu papíru a výsledný tisk je díky tomu jasný, detailní a barvy jsou živé. Inkoust Epson DURABrite™ Ultra byl vyvinut zejména pro vysoce kvalitní tisk fotografií, dopisů a dokumentů na jednom konkrétním zařízení. Tato novinka se dodává do multifunkčních zařízení, jako jsou Epson Stylus DX3850, DX4200, DX4850, stejně jako Epson Stylus D68PE a D88 či jedno-funkčních tiskáren.

* podle výsledků dosažených v testovacích podmínkách společnosti Epson


O společnosti Epson
Epson je přední světový výrobce produktů pro práci s obrazem včetně tiskáren, projektorů a LCD displejů. Svými nápady a kreativitou je Epson odhodlán překonávat představy a očekávání zákazníků po celém světě. Jeho produkty jsou známy špičkovou kvalitou, funkčností, účelným designem a energetickou úsporností. Společnost Epson s hrdostí dlouhodobě přispívá k ochraně životního prostředí a podporuje život místních komunit. Jeho síť tvoří 85 647 zaměstnanců ve 115 firmách po celém světě. Skupina vedená japonskou společností Seiko Epson Corp. dosáhla ve fiskálním roce 2004 konsolidovaných tržeb 1479,7 miliard jenů.
Epson Europe B.V., sídlící v Amsterdamu, je strategické ústředí skupiny pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Zaměstnává 2 700 lidí a ve fiskálním roce 2004 dosáhla tržeb 2 428 miliónů eur.

Epson Deutschland GmbH se sídlem v německém Meerbusch je přední dodavatel produktů a řešení pro tisk fotografií a práci s digitálním obrazem. Produktové portfolio společnosti Epson Deutschland tvoří vysoce kvalitní tiskárny fotografií a skenery, laserové a jehličkové tiskárny, multifunkční zařízení, multimediální projektory a originální spotřební materiály. Divize maloobchodních systémů a zařízení a divize řešení automatizace továren dále rozšiřují tuto řadu o pokladní tiskárny a systémy, respektive přesné roboty. Společnost Epson Deutschland má přibližně 300 zaměstnanců a zodpovídá za obchodní síť v Německu, zemích Beneluxu, Švýcarsku, Rakousku a východní Evropě.

Váš názor Další článek: Internet zdarma chce také Praha 13

Témata článku: Seiko, Deutschland, Epson, Detailní snímek, Tiskárny multifunkční, Živý snímek, Multifunkční zařízení, Výsledný obraz, Projektory epson, Pokladní systémy, Pokladní tiskárny, Amsterdam, Benelux


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky