Nové herní notebooky ASUS jsou připraveny k opravdovému boji

Praha 14. listopadu - ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel vysoce výkonných notebooků, dnes uvádí na trh první dva notebooky určené pro mobilní hráče. Modely G1 a G2, založené na nejnovější mobilní technologii Intel Centrino Duo doplněné výkonnou grafikou, představují převrat ve způsobu hraní her, jež ohromuje vysokou rychlostí a realistickým obrazem a zvukem. Notebooky se širokoúhlým displejem o velikosti 15, 4” a 17” obsahují vestavěné moderní konstrukční prvky, které umocňují jejich celkový image, a to včetně přídavného OLED displeje, bočních/předních reproduktorů, zvýrazněných ovládacích kláves a bočního osvětlení.
Nové herní notebooky ASUS jsou připraveny k opravdovému boji

Modely G1 a G2 nabízejí progresivní grafická řešení a exkluzivní zobrazovací technologie

 

Kompletní herní systém v neotřelém designu

Za účelem poskytnout hráčům nejlepší herní zážitek zkonstruovala společnost ASUS dva notebooky s nejmodernější výzbrojí a spoustou konstrukčních „vychytávek“. Kryt LCD se speciálním designem dává notebooku nejen bezprostřední identitu herního stroje, kterou se na první pohled odlišuje od běžných notebooků, ale zároveň zvyšuje odolnost povrchu proti poškrábání. Boční osvětlení Direct Flash pak ožije, když je aktivní podpora DirectX 9 v graficky vypjatých momentech.

Přídavný informační displej ASUS Direct Messenger zobrazuje zprávy, stav systému a upozornění bez jakéhokoli narušení celoobrazovkového herního režimu. Tento OLED displej může být využit také pro zobrazování osobních zpráv nebo identifikace volajícího, když je aktivována funkce Power4 Phone.

 

Videokomunikace bez zbytečných drátů

Vestavěná webová kamera s velkým rozlišením, mikrofon a reproduktory zase umožňují videokonference bez připojování jakýchkoli dalších zařízení. Hráči tak mohou mluvit se spoluhráči nebo se soupeři z celého světa, což umocňuje realističtější zážitky z hraní.

 

Zvýraznění herních kláves

Klávesnice s plnou velikostí přináší ergonomický komfort při mobilním hraní, přičemž klávesy W, A, S a D jsou speciálně označeny barevnými čtverečky, které zapadají do celkového barevného schématu notebooku a umožňují okamžitou orientaci jedním letmým pohledem.

 

Silný vizuální zážitek

Pro uspokojení nejnáročnějších zobrazovacích standardů integruje technologie ASUS Splendid Video Intelligence různé multimediální zdroje dat, snižuje šum a zlepšuje kvalitu obrazu. Uživatelé si mohou vychutnávat vynikající obraz s lepším kontrastem, jasem, odstínem kůže a sytostí barev ve všech videoaplikacích. Režimy Hra a Noc se skvěle hodí pro náročné herní situace, kde nejen zvyšují ostrost detailů obrazu, ale také zvýrazňují obrysy, což je ideální pro podnikání utajených a přepadových akcí.

 

Nadstandardní konektivita

Rozhraní Bluetooth 2.0 umožňuje přenos dat třikrát rychleji než standardní Bluetooth, což přináší lepší konektivitu a synchronizaci mezi digitálními zařízeními. Navíc je přítomna také kompletní sada vstupních/výstupních portů, které nabízejí pohotové přenosy a ukládání dat, dále pak USB porty, TV výstup, čtečky karet a slot pro Express Card.

Nechybí ani  integrovaná WLAN 802.11 a/b/g., která zajišťuje vysokorychlostní bezdrátový internet. Exkluzivní funkce ASUS Net4 Switch navíc detekuje dostupné sítě v okolí a umožňuje uživatelům snadné připojení kdekoli na cestách.

 

Dlouhá výdrž baterie

Mobilita představovaných notebooků je posílena prodlouženou výdrží baterie, které zvyšuje jejich užitnou hodnotu. Správa napájení ASUS Power4 Gear+ totiž prodlužuje výdrž baterie až o 20 – 25 % a zaručuje spolehlivé a stálé napájení.

 

Více informací o dalších produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti www.asus.com.

 

 

Série herních noteeboků G1 a G2

Přehled základních parametrů:
Intel® Centrino® Duo Mobile Technology

- Intel® Core™2 Duo Processor T7600/T7400/T7200/T5600/T5500

- Mobile Intel® 945PM Express Chipset

- Intel® PRO/Wireless 3945ABG Network Connection

Genuine Windows® XP

  - Genuine Home

  - Genuine Professional

  - Genuine Media Center (G2)

DDRII 533/667MHz, up to 2GB

15.4" WXGA/WSXGA (G1)/ 17" WXGA (G2); Color Shine LCD

ASUS Video Intelligence Technology

NVidia GeForce Go7700 512 fyzická VRAM (G1)

ATI Mobility™ Radeon® X1700 512 MB fyzická VRAM (G2)

SATA 80/100/120/160 GB HDD

DVD Super-Multi, Light Scribe

Vestavěná webová 1,3Mpix kamera

ASUS Direct Flash+ ASUS Direct Messenger

10/100/1000, 802.11a/b/g, Bluetooth V2.0+EDR (doplněk)

 

 

 

O společnosti ASUS

ASUSTeK Computer Inc. (TSE:2357) je předním výrobcem kompletních 3C řešení. Portfolio jejích produktů zahrnuje notebooky, základní desky, grafické karty, optická zařízení, informační systémy, stolní PC, servery, bezdrátová zařízení, mobilní telefony a síťová zařízení. Díky prvotřídním technologickým schopnostem a díky rozmístění poboček a zastoupení po celém světě je společnost ASUSTeK schopna poskytovat inovativní řešení spotřebitelům, firmám
i zákazníkům z řad originálních výrobců zařízení (OEM/ODM). Společnost je dlouhodobě jedničkou v oblasti základních desek a grafických karet pro počítače a patří mezi deset nejvýznamnějších světových výrobců notebooků, optických zařízení, širokopásmových modemů a celé řady dalších produktů.

 

V případě zájmu o další informace, prosím, kontaktujte:

 

Lenka Vokůrková                                              Jan Jirák                      

PRAM Consulting                   nebo                   ASUSTeK Computer Inc

lenka.vokurkova@pram.cz                                 jan_jirak@asus.com

 

 

Váš názor Další článek: Testy phishingových filtrů IE7 vs. Firefox 2.0: Je „vyrovnáno“

Témata článku: Notebooky, Lenka, Herní zážitek, Technologická vychytávka, Základní obrys, Bezdrátová klávesnice k tv, FR, Bezprostřední okolí, Herní notebook, Direct, Direct X


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Co zabírá nejvíce místa na disku? Těchto 10 nástrojů odhalí největší žrouty dat

Co zabírá nejvíce místa na disku? Těchto 10 nástrojů odhalí největší žrouty dat

** Je vhodné jednou za čas zanalyzovat, co vám leží na disku ** Poradíme vám nástroje, kterými zjistíte, jaká data uchováváte ** Podle výsledků můžete optimalizovat svá data či úložiště

Karel Kilián | 49

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 34

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 91Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF