Nové bezdrátové multifunkční tiskárny Lexmark

Nové bezdrátové multifunkční tiskárny Lexmark

Praha, 25. 9. 2007. Společnost Lexmark dnes představila 3 plně vybavené tiskárny All-in-One (AIO), které přinášejí tu nejlepší kvalitu pro malé a domácí kanceláře a které kombinují flexibilitu bezdrátového připojení s výkonným oboustranným tiskem a pohodlím snadné instalace.

Nová řada tiskáren nabízí dvě bezdrátová AIO zařízení, Lexmark X6570 a Lexmark X4850, která vychází vstříc nekompromisním požadavkům uživatelů malých a domácích kanceláří. Průzkum společnosti Lexmark odhalil, že tito uživatelé jsou tak zaneprázdnění, že pracují i ve svém volném čase – po nocích a o víkendech, v průměru 3 dny v týdnu1. Podle studie mnoho z nich již využívá bezdrátovou domácí síť a dvě třetiny respondentů uvedlo, že bezdrátová tiskárna by zkompletovala jejich bezdrátové vybavení.

"Nové AIO tiskárny Lexmark přináší produktivitu nejvyšší třídy a navíc výhody bezdrátového připojení, takže pomohou uživatelům snadno a rychle zvládnout více práce a to za rozumnou cenu," říká Paul Rooke, výkonný viceprezident společnosti Lexmark a prezident zákaznické divize. Bezdrátové AIO tiskárny mohou zvýšit výkonnost zákazníků z malých a domácích kanceláří, neboť jim umožňují tisknout bez drátů odkudkoliv v dosahu bezdrátové sítě. Bezdrátová AIO zařízení také umožňují uživatelům s více počítači sdílet jednu bezdrátovou tiskárnu, což odstraňuje nutnost pořizovat si množství různých zařízení2. S novými AIO tiskárnami Lexmark mohou zákazníci nejen tisknout bez drátů, ale také skenovat, faxovat a mají snadný přístup k fotografiím díky čtečce paměťových karet, to vše bez drátů.

Lexmark nyní nabízí celou řadu nejdostupnějších bezdrátových tiskáren na trhu. Mezi výrazné rysy této nové řady patří:

 • Automatický oboustranný tisk, který šetří papír a životní prostředí.
 • Barevný LCD displej pro snadný tisk, skenování, kopírování a faxování přímo z tiskárny.
 • Barevný inkoust Lexmark evercolor2, který je voděodolný a vyznačuje se vylepšenou odolností proti vyblednutí a rozmazání při použití zvýrazňovačů.
 • Jednoduchá instalace bezdrátového tisku s podrobnými instrukcemi.
 • Exklusivní Lexmark Toolbar, který šetří čas, papír a peníze při hladkém tisku z internetu.
 • Vstupy pro paměťové karty a PictBridge port pro snadný přístup k fotografiím.
 • Bezokrajový tisk fotek s tiskovou technologií Lexmark evercolor2, která zajistí zářivé a odolné
  fotografie, které na papíru Lexmark PerfectFinish mohou vydržet i 100 let3.
 • Snadné zpětné skenování náhledů pro rychlý a kvalitní tisk vybraných fotografií.
 • Exklusivní software Lexmark Imaging Studio, se kterým snadno oříznete, otočíte a změníte velikost fotografií, a navíc jednodotyková funkce úpravy barev a redukce červených očí.
  Bezdrátová All-in-One tiskárna Lexmark X6570

V čele nové řady tiskáren Lexmark stojí bezdrátové zařízení 4-v-1 Lexmark X6570, které zvyšuje výkonnost malých a domácích kanceláří kombinací svobody bezdrátového připojení a prvotřídních funkcí, jako je např. oboustranný tisk, fax, automatický podavač na 25 listů pro kopírování a faxování a také tisk fotografií s exklusivními inkousty Lexmark evercolor2. Tato tiskárna:

 • Umožňuje uživatelům bezdrátově2 skenovat, faxovat a mít snadný přístup k fotografiím díky čtečce paměťových karet.
 • Tiskne rychlostí až 28 stran za minutu černobíle a 24 barevně5.
 • Pro snadné skenování a kopírování dokumentů a fotografií má 48-bitový plochý skener.
 • Inkoustové náplně s technologií Lexmark evercolor2, která zvyšuje odolnost proti vyblednutí a rozmazání při použití zvýrazňovačů a voděodolnost.
 • Obsahuje množství funkcí, jako zpětné skenování náhledů fotografií a volitelný šestibarevný tisk.
 • Umožňuje snadný přístup k fotografiím díky čtečce paměťových karet a portu PictBridge
 • Umožňuje tisk zářivých, bezokrajových fotografií, které na papíru Lexmark PerfectFinish s tiskovou technologií Lexmark evercolor2 mohou vydržet i 100 let3.
 • Software Lexmark Toolbar usnadňuje tisk z internetu eliminací nechtěného obsahu, jako je reklama nebo grafika. 
 • Je kompatibilní s PC a Mac.

Pro uživatele, kteří nepožadují bezdrátový tisk, ale potřebují plně vybavenou tiskárnu, která se snadno používá, nabízí Lexmark novou barevnou AIO tiskárnu Lexmark X5070. Barevná tiskárna Lexmark X5070 All-in-One je přizpůsobena potřebám malých a domácích kanceláří, které
potřebují ve velkém množství faxovat a občas tisknout fotografie. Vyznačuje se kompaktním vzhledem, zabudovaným sluchátkem a rychlostí tisku až 24 stran za minutu černobíle a 17 barevně5. Dále také nabízí podporu PictBridge a automatický podavač dokumentů na 30 listů.

Pracovníkům malých a domácích kanceláří, kteří se opravdu zajímají o bezdrátové připojení a možnosti tisku fotografií, nabízí Lexmark bezdrátové AIO zařízení Lexmark X4850. Tato tiskárna:

 • Umožňuje uživatelům bezdrátově2 skenovat, faxovat a mít snadný přístup k fotografiím díky čtečce paměťových karet. 
 • Nabízí možnost oboustranného tisku.
 • Součástí je 2,4palcový barevný LCD display, který usnadňuje pro prohlížení a úpravu fotografií.
 • Umožňuje snadný přístup k fotografiím díky čtečce paměťových karet a portu PictBridge.
 • Umožňuje bezokrajový tisk fotografií, které jsou voděodolné a mají zvýšenou odolnost proti vyblednutí a rozmazání při použití zvýrazňovačů a to díky barevným Lexmark evercolor2 inkoustům.
Váš názor Další článek: Seznam kupuje (významný) podíl ve službě Stream.cz

Témata článku: Software, Domácí použití, Připojení tiskárny k pc, All In One Pc, Barevné tiskárny, DisplayPort, Paměťová karta, Bezdrátový skener, Paměťové karty, All In One, Lexmark, Malé rozmazání, Zvýrazňovače, Nejlepší sluchátka, Sluchátka bezdrátová, Nová fotografie

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší