Nové bezdrátové multifunkční tiskárny Lexmark

Nové bezdrátové multifunkční tiskárny Lexmark

Praha, 25. 9. 2007. Společnost Lexmark dnes představila 3 plně vybavené tiskárny All-in-One (AIO), které přinášejí tu nejlepší kvalitu pro malé a domácí kanceláře a které kombinují flexibilitu bezdrátového připojení s výkonným oboustranným tiskem a pohodlím snadné instalace.

Nová řada tiskáren nabízí dvě bezdrátová AIO zařízení, Lexmark X6570 a Lexmark X4850, která vychází vstříc nekompromisním požadavkům uživatelů malých a domácích kanceláří. Průzkum společnosti Lexmark odhalil, že tito uživatelé jsou tak zaneprázdnění, že pracují i ve svém volném čase – po nocích a o víkendech, v průměru 3 dny v týdnu1. Podle studie mnoho z nich již využívá bezdrátovou domácí síť a dvě třetiny respondentů uvedlo, že bezdrátová tiskárna by zkompletovala jejich bezdrátové vybavení.

"Nové AIO tiskárny Lexmark přináší produktivitu nejvyšší třídy a navíc výhody bezdrátového připojení, takže pomohou uživatelům snadno a rychle zvládnout více práce a to za rozumnou cenu," říká Paul Rooke, výkonný viceprezident společnosti Lexmark a prezident zákaznické divize. Bezdrátové AIO tiskárny mohou zvýšit výkonnost zákazníků z malých a domácích kanceláří, neboť jim umožňují tisknout bez drátů odkudkoliv v dosahu bezdrátové sítě. Bezdrátová AIO zařízení také umožňují uživatelům s více počítači sdílet jednu bezdrátovou tiskárnu, což odstraňuje nutnost pořizovat si množství různých zařízení2. S novými AIO tiskárnami Lexmark mohou zákazníci nejen tisknout bez drátů, ale také skenovat, faxovat a mají snadný přístup k fotografiím díky čtečce paměťových karet, to vše bez drátů.

Lexmark nyní nabízí celou řadu nejdostupnějších bezdrátových tiskáren na trhu. Mezi výrazné rysy této nové řady patří:

 • Automatický oboustranný tisk, který šetří papír a životní prostředí.
 • Barevný LCD displej pro snadný tisk, skenování, kopírování a faxování přímo z tiskárny.
 • Barevný inkoust Lexmark evercolor2, který je voděodolný a vyznačuje se vylepšenou odolností proti vyblednutí a rozmazání při použití zvýrazňovačů.
 • Jednoduchá instalace bezdrátového tisku s podrobnými instrukcemi.
 • Exklusivní Lexmark Toolbar, který šetří čas, papír a peníze při hladkém tisku z internetu.
 • Vstupy pro paměťové karty a PictBridge port pro snadný přístup k fotografiím.
 • Bezokrajový tisk fotek s tiskovou technologií Lexmark evercolor2, která zajistí zářivé a odolné
  fotografie, které na papíru Lexmark PerfectFinish mohou vydržet i 100 let3.
 • Snadné zpětné skenování náhledů pro rychlý a kvalitní tisk vybraných fotografií.
 • Exklusivní software Lexmark Imaging Studio, se kterým snadno oříznete, otočíte a změníte velikost fotografií, a navíc jednodotyková funkce úpravy barev a redukce červených očí.
  Bezdrátová All-in-One tiskárna Lexmark X6570

V čele nové řady tiskáren Lexmark stojí bezdrátové zařízení 4-v-1 Lexmark X6570, které zvyšuje výkonnost malých a domácích kanceláří kombinací svobody bezdrátového připojení a prvotřídních funkcí, jako je např. oboustranný tisk, fax, automatický podavač na 25 listů pro kopírování a faxování a také tisk fotografií s exklusivními inkousty Lexmark evercolor2. Tato tiskárna:

 • Umožňuje uživatelům bezdrátově2 skenovat, faxovat a mít snadný přístup k fotografiím díky čtečce paměťových karet.
 • Tiskne rychlostí až 28 stran za minutu černobíle a 24 barevně5.
 • Pro snadné skenování a kopírování dokumentů a fotografií má 48-bitový plochý skener.
 • Inkoustové náplně s technologií Lexmark evercolor2, která zvyšuje odolnost proti vyblednutí a rozmazání při použití zvýrazňovačů a voděodolnost.
 • Obsahuje množství funkcí, jako zpětné skenování náhledů fotografií a volitelný šestibarevný tisk.
 • Umožňuje snadný přístup k fotografiím díky čtečce paměťových karet a portu PictBridge
 • Umožňuje tisk zářivých, bezokrajových fotografií, které na papíru Lexmark PerfectFinish s tiskovou technologií Lexmark evercolor2 mohou vydržet i 100 let3.
 • Software Lexmark Toolbar usnadňuje tisk z internetu eliminací nechtěného obsahu, jako je reklama nebo grafika. 
 • Je kompatibilní s PC a Mac.

Pro uživatele, kteří nepožadují bezdrátový tisk, ale potřebují plně vybavenou tiskárnu, která se snadno používá, nabízí Lexmark novou barevnou AIO tiskárnu Lexmark X5070. Barevná tiskárna Lexmark X5070 All-in-One je přizpůsobena potřebám malých a domácích kanceláří, které
potřebují ve velkém množství faxovat a občas tisknout fotografie. Vyznačuje se kompaktním vzhledem, zabudovaným sluchátkem a rychlostí tisku až 24 stran za minutu černobíle a 17 barevně5. Dále také nabízí podporu PictBridge a automatický podavač dokumentů na 30 listů.

Pracovníkům malých a domácích kanceláří, kteří se opravdu zajímají o bezdrátové připojení a možnosti tisku fotografií, nabízí Lexmark bezdrátové AIO zařízení Lexmark X4850. Tato tiskárna:

 • Umožňuje uživatelům bezdrátově2 skenovat, faxovat a mít snadný přístup k fotografiím díky čtečce paměťových karet. 
 • Nabízí možnost oboustranného tisku.
 • Součástí je 2,4palcový barevný LCD display, který usnadňuje pro prohlížení a úpravu fotografií.
 • Umožňuje snadný přístup k fotografiím díky čtečce paměťových karet a portu PictBridge.
 • Umožňuje bezokrajový tisk fotografií, které jsou voděodolné a mají zvýšenou odolnost proti vyblednutí a rozmazání při použití zvýrazňovačů a to díky barevným Lexmark evercolor2 inkoustům.
Váš názor Další článek: Seznam kupuje (významný) podíl ve službě Stream.cz

Témata článku: Software, Barevné tiskárny, Domácí použití, All In One, Zvýrazňovače, DisplayPort, Paměťové karty, Nejlepší sluchátka, Sluchátka bezdrátová, All In One Pc, Malé rozmazání, Bezdrátový skener, Lexmark, Nová fotografie, Paměťová karta, Připojení tiskárny k pc


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 10

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

** Šifrovaný web je dnes už samozřejmost ** Jeden díl skládačky ale ještě chybí – DNS ** Firefox už začal a teď se na šifrované DNS chystá i Chrome

Jakub Čížek | 96

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky