Nové barevné tiskárny Samsung ovládnete jedním dotykem!

Nové barevné tiskárny Samsung ovládnete jedním dotykem!

Samsung představuje osm barevných laserových tiskáren (Samsung CLX-3185, CLX-3183N, CLX-3185FN, CLX-3185FW, CLP-320, CLP-325, CLP-320N a CLP-325W) pro jednodušší život

Společnost Samsung Electronics, přední výrobce spotřební elektroniky a informačních technologií, dnes představila osm nových modelů barevných laserových tiskáren (Samsung CLX-3185, CLX-3183N, CLX-3185FN, CLX-3185FW, CLP-320, CLP-325, CLP-320N a CLP-325W). Kompaktní barevné tiskárny a multifunkční přístroje vybavené celou řadou funkcí ovládaných jedním tlačítkem nabízejí snadnou a intuitivní obsluhu a navíc jsou rozšířené o „zelené“ funkce, díky kterým jsou ideální pro osobní potřebu či použití v domácích a malých kancelářích.

Barevné laserové multifunkční tiskárny Samsung CLX-3185, CLX-3185N, CLX-3185FN a CLX-3185FW se vyznačují rychlostí tisku až 16 stránek za minutu při černobílém tisku a až 4 stránky za minutu při barevném tisku. Modely Samsung CLX-3185FN a CLX-3185FW v sobě navíc ukrývají fax.

S rychlostí tisku až 16 stránek za minutu při černobílém tisku a až 4 stránky za minutu při barevném tisku nabízejí modely Samsung CLP-320, CLP-325, CLP-320N a CLP-325W vysoce kvalitní a spolehlivé funkce pro profesionály nebo studenty, kteří potřebují tisknout barevně.

Snazší život díky intuitivně ovládaným funkcím

S rozvojem technologií, kdy jsou přístroje stále složitější a obsahují čím dál více nejrůznějších funkcí, vyhledávají uživatelé intuitivní ovládání. Společnost Samsung si to uvědomuje, a proto nové modely vybavila celou řadou funkcí spouštěných jedním dotykem. Jediným stisknutím tlačítka Samsung Print Screen si může uživatel například rychle vytisknout přesně to, co vidí na monitoru svého počítače.

V modelech s podporou bezdrátové připojení lze jediným stisknutím také snadno a rychle nastavit wi-fi připojení, jehož bezpečnost je zaručena certifikací Wi-Fi Protected Setup™. Multifunkční tiskárny jsou navíc vybaveny navigačním prstencem, který ještě výrazněji ulehčuje celé ovládání. Nastavování tisku a dalších funkcí je pro uživatele hračka a pochopit princip ovládání je velmi snadné a rychlé.

Tiskárny jsou rovněž kompatibilní se softwarem AnyWeb Print společnosti Samsung, který umožňuje vybrat určitý obsah z různých webových stránek, přetáhnout jej myší na novou prázdnou stránku na monitoru a tu poté uložit či vytisknout. S pomocí softwaru AnyWeb Print si tak místo celých webových stránek můžete vytisknout pouze ty informace, které skutečně potřebujete. Tím se uspoří nejen čas, ale i papír a toner.

Samsung neukrývá hlavní vypínač tiskárny někde vzadu, nýbrž naopak – umístil jej na čelním panelu, aby bylo snadné tiskárnu vypnout i zapnout.

Chraňte životní prostředí i peníze

Příhodné umístění hlavního vypínače přímo vybízí uživatele, aby tiskárnu vypínali a nenechávali ji v pohotovostním režimu, když ji nepoužívají. Tak lze zamezit zbytečné spotřebě elektřiny a uspořit až 5 wattů za hodinu1. Za rok je to tolik energie, jako kdybyste nechali rozsvíceno více než devět dní.

Nové multifunkční tiskárny Samsung jsou také vybaveny tzv. eco-copy tlačítkem – jediným stisknutím tlačítka lze úsporně vytisknout dvě stránky dokumentu na jeden list papíru. Kromě úspory elektřiny spotřebované na tisk dokumentu šetří tato funkce i papír a toner, čímž snižuje dopad na životní prostředí i související náklady.

Nové tiskárny se navíc dodávají s minimálním obalem, čímž šetří životní prostředí i v této oblasti.

„Společnost Samsung si uvědomuje, že spotřebitelé chtějí přístroje, které jim nebudou komplikovat život a které se naučí rychle ovládat,“ řekl Graham Long, viceprezident a generální ředitel divize UK and European Printing Organisation společnosti Samsung Electronics. „Do těchto nových barevných tiskáren jsme zabudovali funkce jako jednodotykové nastavení bezdrátového připojení nebo tisk obrazovky, díky kterým je ovládání tiskáren a vlastní tisk jednoduchý a pohodlný.“

Stylový a kompaktní design vyhovující vašemu životnímu stylu

Dnes představené tiskárny a multifunkční přístroje, které jsou kompaktnější než předchozí modely společnosti Samsung, jsou jako nejmenší na trhu ideální pro pracovny, kde není místa nazbyt. Vyspělé funkce nových modelů s intuitivním ovládaním se ukrývají v hladkém, elegantním lesklém plášti černé a krémově šedé barvy.

Všech osm modelů používá stejnou tonerovou kazetu, kterou lze díky útlému provedení dobře skladovat. Kazeta s černým tonerem má výtěžnost 1 500 stránek, zatímco s jednou barevnou kazetou (modrá, červené a žlutá) potisknete 1 000 stránek. Všechny kazety nabízejí stejně vysokou kvalitu a spolehlivost, jakou očekáváte od originálního provozního tiskového materiálu značky Samsung.

Uvedené modely tiskáren Samsung jsou k dispozici na našem trhu za MOC: Samsung CLX-3185 za 7200,- Kč včetně DPH, Samsung CLX-3185N za 8400,- Kč včetně DPH, Samsung CLX-3185FN za 9480,-Kč včetně DPH, Samsung CLX-3185FW za 11076,- Kč včetně DPH, Samsung CLP-320 za 3696,- Kč včetně DPH, Samsung CLP-325 za 3696,- Kč včetně DPH, Samsung CLP-320N za 5688,- Kč včetně DPH a Samsung CLP-325W za 6360,- Kč včetně DPH.

Další článek: Ubuntu má novou verzi 10.10 „Zatoulaná surikata“

Témata článku: Tiskárny multifunkční, Barevné tiskárny, Spotřebovaná energie, Spotřebovaná elektřina, Navigační software, Žluté tlačítko, Červené tlačítko, Print Screen, Toner, Nová funkce, Print, Zelené tlačítko, Nová hračka, Tiskárny na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Archivovat data do cloudu, na HDD, SSD, DVD, nebo Blu-ray? Co je nejvýhodnější?

Archivovat data do cloudu, na HDD, SSD, DVD, nebo Blu-ray? Co je nejvýhodnější?

** Kam doma natrvalo uložit data? Vyplatí se ještě optická média? ** Jaké kapacity disků a médií má smysl koupit? ** Cenovou výhodnost si ukážeme na příkladech s 2TB úložištěm

Lukáš Václavík | 122

Lukáš Václavík
ZálohováníÚložištěPevné disky
Dostali jste nový počítač? Tohle s ním udělejte, než ho začnete používat

Dostali jste nový počítač? Tohle s ním udělejte, než ho začnete používat

** Každý nový počítač si zaslouží počáteční péči ** Odinstalujte bloatware a nezapomeňte na vhodné nastavení ** Poradíme, jak se o počítač s Windows 10 postarat

David Polesný, Stanislav Janů | 75

David PolesnýStanislav Janů
PočítačeNotebooky
Vážně dnes ještě někdo krade Adobe? Video můžete stříhat zdarma v Resolve a fotky i vektory zvládne Affinity

Vážně dnes ještě někdo krade Adobe? Video můžete stříhat zdarma v Resolve a fotky i vektory zvládne Affinity

** Kde jsou ty doby, kdy měl skoro každý doma Photoshop ** Photoshop a Premiere Pro od kamaráda nebo z warezu ** Dnes už to nemá smysl, existuje totiž hromada laciných alternativ

Jakub Čížek | 92

Jakub Čížek
Grafický editorStřih videa
Chytré hodinky Honor a Huawei se zbavily největší brzdy. Naučily se instalovat aplikace
Filip Kůžel
HonorHodinkyMobilní aplikace
Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Možná největší problém je nedostupnost, nejžádanější kusy jsou vyprodané

David Polesný | 36

David Polesný
VánoceNotebooky
Cableporn: Podívejte se na úžasná díla umělců z podnikových serveroven

Cableporn: Podívejte se na úžasná díla umělců z podnikových serveroven

** Uspořádání kabelů můžete vnímat i jako podivný druh umění ** To nejkrásnější se skrývá v datacentrech a serverovnách ** Podívejte se na skutečné „cableporn“ z optiky i kroucené dvojlinky

Vojtěch Malý | 53

Vojtěch Malý
DatacentraServery
Elon Musk podpořil Signal jako náhradu WhatsAppu. Aplikaci okamžitě zavalili uživatelé
Markéta Mikešová
WhatsAppElon MuskFacebook
Čekali jsme skoro šest let. Android Auto jede do Česka i na Slovensko
Lukáš Václavík
Android AutoNavigaceGoogle

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest rychlých Wi-Fi 6 routerů

Jak ztišit počítač

Velký test mATX skříní