Nové balení inkoustových kazet Epson

Nové balení inkoustových kazet Epson

21. srpna 2007 - S ohledem na měnící se potřeby prodejců a hlavně zákazníků navrhla společnost Epson nová balení inkoustových kazet, která jsou díky výraznému designu s fotografiemi snadno identifikovatelná.

Zákazníci, kteří hledají například inkoustovou kazetu nahrazující populární produkt Epson Stylus D92, naleznou požadovanou kazetu snadno a rychle podle obrázku geparda. Obrázek je stejný u všech samostatných inkoustových kazet Epson jedné řady, což umožňuje její rychlé nalezení. Liší se pouze označením barvy. 

Nové balení inkoustových kazet nahrazuje plastový obal, který byl potřebný dříve. Všechny inkoustové kazety jsou již připraveny k prodeji a mohou být okamžitě vystaveny v prodejně. Produkt není nutno balit do druhého plastového obalu. Toto řešení snižuje spotřebu obalových materiálů, což kromě úspory zdrojů vede ke snížení emisí oxidu uhličitého - dojde k zefektivněním přepravy. Kazety jsou opatřeny novým obalem již přímo v továrně Epson, což zajišťuje jejich ochranu při přepravě a během vystavení v obchodě. Aby společnost Epson vyhověla požadavkům prodejců, nabízí řadu radiofrekvenčních a akusticko-magnetických ochranných prvků.

Spotřebitelé a prodejny jsou dále chráněni pomocí štítků měnících barvu. Díky štítku si může být zákazník jistý, že zakoupená inkoustová kazeta je originální kazetou společnosti Epson. Štítek zaručuje kvalitu a životnost, kterou prodejci a spotřebitelé od inkoustů Epson očekávají.

Témata článku: Stejný design, Oxid, Oxid uhličitý, Epson

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje