Nové 4GB paměťové karty Memory Stick PRO

Sony Europe na veletrhu PaperWorld 2005 představila nové 4GB paměťové karty Memory Stick PRO (High Speed) a službu pro obnovení dat Memory Stick Data Rescue Service
Nové 4GB paměťové karty Memory Stick PRO

Sony v Evropě nabízí nejen špičková řešení pro ukládání dat, jako je nová 4GB  paměťová karta Memory Stick PRO (High Speed), ale také klidný spánek díky nové službě pro obnovení dat Memory Stick Data Rescue Service.

 

Společnost Sony Recording Media and Energy Europe dnes na veletrhu PaperWorld 2005 představila 4GB paměťovou kartu Memory Stick PRO (High Speed). Zároveň ohlásila spuštění služby pro obnovení dat Memory Stick Data Rescue Service, která zajistí klidný spánek všem, kdo se strachují o svá osobní data.

 

Díky větší odolnosti, vyšším rychlostem přenosu dat a kompatibilitě se širokým okruhem momentálně dostupných zařízení s podporou Memory Stick PRO*1 , se nové 4GB paměťové karty Memory Stick PRO (High Speed) stanou cenným nástrojem pro uživatele, kteří potřebují ukládat a přenášet velké množství digitálního obsahu, včetně digitálních fotografií ve vysokém rozlišení a videoklipů.

 

Paměťová karta Memory Stick PRO (High Speed) o kapacitě 4 GB podporuje vyšší rychlosti čtení a zápisu (vs. Memory Stick PRO), a to až 80Mb/s (10MB/s)*2 umožňující rychlé kopírování souborů do/z počítače.  Minimální, formátem daná rychlost zápisu této paměťové karty je 15 Mb/s, což zajišťuje špičkovou kvalitu nahrávání pohyblivého obrazu v reálném čase. Karta také disponuje zvýšenou odolností se standardním pracovním teplotním rozsahem -25 °C až +85 °C.

 

Nová služba Memory Stick Data Rescue Service společnosti Sony přináší možnost obnovy dat ztracených nechtěným vymazáním. Ztracená data *3 z paměťových karet Memory Stick značky Sony je možné obnovit pomocí downloadu volně stažitelné zkušební verze programu dostupného na portálu pro zákaznickou podporu společnosti Sony Customer Support Portal (http://www.sonydigital-link.com/memstick/datarescue.asp?l=en).   

 

“Kapacita karty zvýšená na 4 GB v kombinaci se službou Memory Stick Data Rescue Service znamená pro naše zákazníky nejen přístup ke snadno přenosnému, a přitom robustnímu zařízení pro ukládání dat, ale i jistotu v případě, že se s ním cokoli stane,” poznamenal Olivier Schwartz, European Marketing Manager (Memory Stick).

 

Paměťové karty společnosti Sony Memory Stick PRO (High Speed) o kapacitě 4 GB budou v celé Evropě dostupné od března, služba Memory Stick Data Rescue Service je již dostupná pro všechny výrobky řady Memory Stick.

 

*1 Sony negarantuje plnou kompatibilitu se všemi zařízeními. Kompatibilita karet Memory Stick závisí na individuálních specifikacích hostitelského hardwaru.

*2 Rychlost se může měnit v závislosti na konkrétním užití a vybavení.

*3 Tato služba se nevztahuje na obsah chráněný autorským právem. Služba negarantuje obnovu všech dat.

KONEC

 

Máte-li zájem o bližší informace, kontaktujte, prosím:

Alexandra Kurzová, Trade Marketing Manager Recording Media & Energy, Sony Czech s.r.o.

+420 222 864 142,  alexandra.kurzova@eu.sony.com

Jakékoliv další dotazy o společnosti Sony směřujte na PR oddělení místní pobočky společnosti Sony.

 

 

O společnosti Sony:

Společnost Sony vyrábí produkty audia, videa, komunikačních a informačních technologií jak pro spotřebitelské, tak profesionální globální trhy. Díky podnikatelským aktivitám v oboru hudby, práce s obrazy, her a online činností má Sony jedinečné postavení k tomu, aby se stala vedoucí světovou společností na poli širokopásmové osobní zábavy pro 21. století. Společnost Sony zaznamenala v Evropě ve finančním roce, který skončil 31. března 2004, konsolidovaný roční obrat 13,47 miliardy (1765 miliard jenů) podle průměrného tržního směnného kurzu v témže období 131 jenů = 1 EUR. Sony Europe, jehož ředitelství se nachází v Sony Center na náměstí Potsdamer Platz v Berlíně, zaregistrovala konsolidovaný obrat v Evropě v oboru elektroniky 8,71 miliardy ve finančním roce, který skončil 31. března 2004.

 

Máte-li zájem o další informace o společnosti Sony Europe, navštivte prosím http://www.sony-europe.com and http://www.sony-europe.com/presscenter.

 

Máte-li zájem o jakékoliv bližší informace týkající se prodeje, kontaktujte prosím zákaznické informační centrum Sony na telefonním čísle +420 222 864 199.

Váš názor Další článek: HP, Czech On Line mají nové šéfy, Telecom nového člena představenstva

Témata článku: Olivier, Rescue, Memory Stick, Paměťová karta, CS, Paměťové karty, Speed, Memory


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky